Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Z uwagi na takie umieszczenie kanapy pod samą ściana moim zdaniem najlepsza opcja z tymi heco schowany w ścianie.. :)
 
Tak się bawię w porównanie ampli i na szybko, różnica na moich kolumnach jest niewielka. Odsłuch w trybie Pure Direct
Pierwsze wrażenie może nawet zdecydować, że 767 komuś lepiej sprawuje z powodu większej ilości basu.
3067 wydaje się grać bardziej lekko, aksamitnie i większą stereofonią, tak mi się wydaje. Muszę jeszcze potestować bo tak na prawdę poświęciłem na to ze 1,5 godziny.
Coś jeszcze skrobię za kilka dni.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Ok, kilka dni minęło i czas to podsumować RXV 767 vs RXV 3067. Stereo lekko na korzyść 3067 ale myślę, że z lepszymi kolumnami było by lepiej, czuć większą moc ampli, basu mniej ale bardziej punktowy, średnica i wysokie raczej takie same ale z minimalnie większą stereofonią.
Kino, tutaj jest duża różnica i znowu za sprawą większej mocy ampli głośniki dostały nowego życia w szczególności central który jest najsłabszym ogniwem w moim zestawie. Największym zaskoczeniem jest to co stało się z subem, a raczej możliwością korekcji suba w ampli. W przedziale od 30 do 120Hz można pobawić się 3 punktami korekcji i w miarę możliwości podbić lub obciąć częstotliwość dla suba i w ten sposób Velek pięknie ciśnie od samego dołu.
Minusy, ledwo wlazł do szafki na głębokość[emoji3][emoji3][emoji3].
No i jeszcze pilot, muszę dokupić taki jak był dołączony oryginalnie, jest z innego modelu, wszystko działa z tych funkcji podstawowych lecz trochę inaczej są nazwane wejścia.
Za te kilka słówek uważam zakup za udany.
Trochę mi szkoda sprzedawać za grosze 767 bo jest w stanie bardzo dobrym A tym bardziej, że mam go od nowości.
No to tyle. Pozdro.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 
Sony kd-85xg8596
 

Attachments

  • IMG-20191116-WA0000.jpg
    IMG-20191116-WA0000.jpg
    119,8 KB · Wyś: 95
  • IMG-20191116-WA0001.jpg
    IMG-20191116-WA0001.jpg
    116,8 KB · Wyś: 78
Ostatnia edycja:
Ale co to za pomysł, aby TV ustawiać na tle "jakiejś płyty" a za ta płytą montować podświetlenie "typu - podobne do ambi ...". Przecież taki sposób ustawienia powoduje, że mamy wrażenie, że szerokość ramki tego TV to ~20cm.
 
Ekstra, normalnie bydlak 😋
Ja mam nadzieje zamieszczę jeszcze w listopadzie swoją zmianę okaże się czy DOBRĄ, niestety tylko zmianę 😁 a chciałem rewolucję bo założenia były inne ale remont mnie wciągnął nosem i nic nie zostało na moje uciechy choć można powiedzieć że to jakiś mały steep do przodu. Jak dojdą standy dodam zdjęcia. Pzdr
 
Ale to nie stoi na stałe pospinalem cały sprzet do kupy i sprawdziłem głośniki, nowe stoją już od jakiegoś czasu w kartonach jak reszta sprzętu i nie mialy nawet okazji sekundę zagrać. Głośniki wyciągnę dopiero jak standy przyjdą, bez nich 1 dnia te głośniki by nie wytrzymały przy moich pociechach 🤣. Pzdr
 
Do góry