Czy ktos cos wie o modelu LG 50PQ6000...?

darqman

Member
Tez jestem ciekaw tego modelu, jest on na stronie LGE ale poza tym nic innego na temat nowej serii nigdzie nie ma:(. A po testach KIKIego na nowym panasie g10, na postęp w technologii plazm nadzieja są nowe lg i samsungi.
 

KonradS.

New member
dokladnie, ciezko znalezc jakiegos pewniaka w normalnej cenie ;)
na stronie LG czytalem ale to wszystko co do tej pory znalazlem o tym modelu
 

lagrande1

New member
ja tez jestem ciekawy, jest na stronie neo24.pl za ponad 3000,- ale czekam na testy bo zapowiada sie ciekawie myslalem o X10 ale cos mnie nie przekonuje wiec czekam cierpliwie na jakies opinie:-D
 

bigxlx

New member
Panowie 42PQ6000 to skok milowy, odliczajcie juz gotowke, tym bardziej ze zakup szybko sie zwroci w rachunkach za energie (170W), a z trybem ECO 110-150W.

• Kontrast dynamiczny: 2,000,000:1
• Intelligent Sensor II
• Clear Voice II
• Zywotnosc panela – 100,000hrs
• USB 2.0 (JPEG / MP3 / DivX SD)
• 600Hz Sub-field Driving
• Tuner DVB-T MPEG4
 
Ostatnia edycja:

darqman

Member
Szykuje się prawdziwy hicior:D jeśli testy kikiego wykażą że x10 to pv80 w nowej obudowie to juz zbieram kaskę na PQ tylko 42", zależy mi na mpeg4 ponieważ nie korzystam z usług żadnych operatorów, telewizja to głównie wiadomości wieczorem i filmy z kompa mkv
 

bigxlx

New member
Juz przez chwile wydawalo sie ze seria PG nie doczeka sie nastepcy i zakonczy zywot tej technologii, a tu taka niespodzianka.

42PQ6000 to zupelnie nowa matryca o znacznie poprawionej stopie kontrastu. Procek tez jest nowy dzieki czemu przetwarzanie obrazu jak i dzwieku jest znacznie plynniejsze.

PS. Ten model w swoim przedziale cenowym zapewne bedzie bardzo ciekawa propozycja dla fanow "malego" kina.
 

Voy

New member
Mam nadzieje, ze nie zrobia jej w 32 calach, bo pod koniec roku kupilem PG6000 i pewnie bym wtedy troche zalowal ;p
 

atibor

New member
Voy napisał:
Mam nadzieje, ze nie zrobia jej w 32 calach, bo pod koniec roku kupilem PG6000 i pewnie bym wtedy troche zalowal ;p

A ja mam nadzieje ze zrobią i to szybko...mam zamiar dokonać zakupu jeszcze w kwietniu ;-)
 

Hartson

New member
Bez reklam
Niestety większej uwagi na niego nie zwróciłem bowiem bawiłem się stojącym obok LCD Samsung 46B650 . Jedynie co da się od razu zauważyć, to że świeci jaśniej niż np: Samsung 50A756, który stał z drugiej strony LG. Być może LG był ustawiony na "dynamiczny" a Samsung na "standardowy" - tego nie wiem.
 

lagrande1

New member
i jeszcze jedna sprawa czy ma autoformat jak w panasonicu bo to dobra sprawa mi w py80 dziala super a klolega ma LG z serii 200 i straszna sprawa bo wieczne problemy z dopasowywaniem
 

timonek

Member
Bez reklam
Witam dolacze sie do tematu zgazdam sie ze to bedzie nizezla seria tv lg poniewaz panasonic z swoja najprostrza seria nie bedzie konkurencja dla lg poniewaz panasonic w swojej najtanszej seri tv nie zastosowal panelu neo czyli enrgoosczednego wiec lg bedzie dobra konkurencja szkoda ze lg nie zrobilo cienkich tv chyb ajescze niedopracowal elektroniki jak samung ale te tv sa z nowej technologi i mogly by byc cienkie jak samungi nowe czyli do 3cm widac to po wadze waza o 10 kilo mniej 42 calowy tylko 22kg wiec jest to nowy panel ale szkoda ze nie cienki ladniej by sie dotego prezentowal ale wazne ze malo pobiera energi i jescze aby dobry byl obraz.
 

lagrande1

New member
tragicznie nie jest dla 42PQ6000 wymiary :
szer.1040.8*
wys. 669.2*
gl.76.8 mm
Waga netto 23,3 kg
i ten Pobór mocy (typowy), bez funkcji Eco 175 W, robi wrazenie tylko czy dane na papierku przeniosa sie na codzienna eksploatacje
 

booolo

New member
grubość panelu

jeżeli chodzi o grubość to myślę, że seria LGxxPSxxxx jest o wiele cieńsza od seri LGxxPQxxxx przynajmiej takie sprawia wrażenie porównując zdjęcia ze strony uk lg com pozdrawiam
 

timonek

Member
Bez reklam
Praktycznie sa takie sam ewystarzcy wejsc na strone lg polska i tam sa wsystkie modele i parametry i nie sa one duzo ciensze.
 

timonek

Member
Bez reklam
Zaciekawila mnei jedna rzecz przegladajac strone lg polska przy plazmach jest podane ze np. 42pq3000 pobiera 175 wat , a jak sobi epobralem instrukcje obslugi to na koncu razem z wymairami jest podany pobor mocy ktory wynosi 310w wiec jak to jest czy to blad w instrucji czy jak czy ktos widzial moze na tv z tylu czy jest konkretnie podane max pobor .
 
Do góry