LG OLED C7 - najlepszy Oled w historii LG - czyli Himalaje jakości i św Graal dla każdego.

Status
Zamknięty.

misiekz

New member
Stałem się posiadaczem 55C7V :) TV kupiłem u Kikiego z kalibracją.
TV robi wrażenie, pod względem obrazu oraz designu. Jestem pod wrażeniem dźwięku - nie sądziłem, że z takich głośniczków da tyle wyciągnąć, jest przestrzeń i bas na przyzwoitym poziomie. Pilot magic po chwili okiełznania na prawdę robi robotę.
Obraz HDR z dobrego źródła typu netflix powala. Uważam, że gorzej radzi sobie z słabszym sygnałem, np niektóre programy nie HD z nc+ ciężko oglądać. Pod tym kątem stara plazma panasonica była o wiele lepsza.

Mam jedynie problem z wyjściem dzwięku z TV, ampli nie widzi przestrzeni jedynie stereo. Marantz SR5003 podłaczony jest po optyku, u Was ampli dekoduje dolby?

Aha skończyła się niestety promocja na netflix nie ma już 3 mcy gratis :|
 

Felipe

New member
Mam jedynie problem z wyjściem dzwięku z TV, ampli nie widzi przestrzeni jedynie stereo. Marantz SR5003 podłaczony jest po optyku, u Was ampli dekoduje dolby?

W ustawieniach dźwięku dla wyjścia HDMI ARC/Optical masz dwie opcje PCM i AUTO. Ustaw na AUTO :)
 

Gustaw_k

New member
z jakiej odległości ogladasz tv i czy powiesiłeś go na ścianie? możesz tez napisac jak działa przesyłanie obrazu np. z iphonea?
 
@Kiki
Po moim Panasie plazmy 50ST60 mam zamiar kupic OLEDA.
W grę wchodzą tylko 55 cali.
Prosiłbym Cię o podanie aktualnych cen dla niebieskich (niebawem taki będę).
Kalibracja to podstawa.
Co do zakupu to kwestia czasu - może być na dniach albo w styczniu - decyzja zależy ode mnie.
TV będzie wisiał.
Mile widziane sugestie co do modelu.
 

2018

New member
Dziś jest taka promocja w EURO, że 65" B7 kupujesz go za 8 500 pln.
To jest szok !!! Jeszcze gorzej:
Raty od marca i masz okazję spylić na Allegro Konsolę z 2K.
Jakieś zwroty itp.
Nikt ceną OLED 65" nie zajedzie LG w EURO we współpracy z MICROSOFT-tem (konsola XBOX X).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz cztery Oledy 55” :
LG 55B7 za 6999 zł
Kalibracja profesjonalna gratis
Dostawa gratis
Cashback 200 zł

Oled 55c7 za 7299
Kalibracja gratis
Dostawa gratis
Cashback 200 zł

Oled Philips 55Pos9002 za 7999 zł
Kalibracja gratis
Dostawa gratis

Oled Sony 55A1 za 9800 zł
Kalibracja gratis
Dostawa gratis

Wszystkie są dostępne
 

Ript1966

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam pewien problem związany z dźwiękiem.
Czasami potrafi przestać działać dźwięk z HDMI (podawany z dekodera), w tym samym czasie dźwięk testowy i netflix/yt działają.
Zdarzyło mi się to dwa razy podczas korzystania z WebOS, gdzie nie zmieniam żadnych ustawień ale nie pamiętam co dokładnie kliknąłem że to się dzieje.
Próbowałem wszystkich opcji aby to naprawić, na dekoderze i TV dźwięk jest włączony, źródła wyjścia są ok, reset TV/Dekodera nie pomaga. Pomaga tylko restart ustawień TV.

Czy ktoś ma pomysł co może być przyczyną?
 

KamilaKornet

New member
Dziś jest taka promocja w EURO, że 65" B7 kupujesz go za 8 500 pln.
To jest szok !!! Jeszcze gorzej:
Raty od marca i masz okazję spylić na Allegro Konsolę z 2K.
Jakieś zwroty itp.
Nikt ceną OLED 65" nie zajedzie LG w EURO we współpracy z MICROSOFT-tem (konsola XBOX X).

rozumiem że odliczasz 2 k za x box one s jak odsprzedaż i 300 zwrotu od lg no fakt 8700 wyjdzie wtedy więc bez małego ryzyka oferta ok bo jesli chodzi o tych co chcą skorzystac z tego mariazu to tv w technologii oled sie sa zbyt dobre do gier...spójrz na konkurencyjne forum jakie kłopoty mają posiadacze nawet najlepszych oledó lg z matrycami...tv sa wymieniane po kilku dniach uzytkowania..

https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-oled65b7v.bhtml
na allegro 10k

LG OLED65B7D 4K UHD HDR Active webOS 3.5 FVAT (7060724766) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Ostatnia edycja:

Felipe

New member
Mam pewien problem związany z dźwiękiem.
Czasami potrafi przestać działać dźwięk z HDMI (podawany z dekodera), w tym samym czasie dźwięk testowy i netflix/yt działają.
Zdarzyło mi się to dwa razy podczas korzystania z WebOS, gdzie nie zmieniam żadnych ustawień ale nie pamiętam co dokładnie kliknąłem że to się dzieje.
Próbowałem wszystkich opcji aby to naprawić, na dekoderze i TV dźwięk jest włączony, źródła wyjścia są ok, reset TV/Dekodera nie pomaga. Pomaga tylko restart ustawień TV.

Czy ktoś ma pomysł co może być przyczyną?

Spróbuj zmienić opcje wyjścia dźwięku na format PCM. Ewentualnie zamień porty HDMI np. z HDMI 1 na 2. Ponadto możesz jeszcze sprawdzic czy opcja deep color dla portów HDMI nie jest włączona
 

ksDOBRODZIEJ

New member
Ok. Witam wszystkich. Pomalutku zaczynam się rozglądać za nowym tv, mam LG 47la691s , który poleci do sypialni a do salonu chciałbym kupić 55c7, tylko mam parę pytań.
4k po DLNA - mam qnapa 253pro, da rade pooglądać bez przycinek?
Może lepiej kodi na qnapie i obraz po HDMI.
4k po usb-to samo, da radę ?
W obu przypadkach pliki MKV.
Jak z napisami po DLNA?
Mam głośniki Fidelio e5 będą bez problemu współpracowały?
No i czy brać teraz czy może poczekać do stycznia-lutego , oczywiście chodzi o cenę.
Dzisiaj już byłem gotowy w MM brać za 7499 - 200 cashback - 300 bon na zakupy w MM.



Wysłane z mojego SM-T810 przy użyciu Tapatalka
 

raftom7

New member
W tej promocji Xbox s wart jest 999, jeżeli chcesz Xbox one x wtedy musisz zapłacić 50% ceny czyli jakieś 1099zł. Za RTV EURO AGD spłaca 1 ratę kredytu.
 

daras34

New member
Napiszę tak. ..od pewnego czasu zainteresowałem się 65c7v , jednak przykuł moją uwagę model 65e7v. Teraz już jestem pewien mojego wyboru, patrzę jak cena spada tego modelu, z 18 tyś zeszło już na 14 tys. Poczekam jeszcze jak po Świętach będzie to wyglądało i dokonam zakupu. Mam już leciwy TV Sharp 46XL2E i nadszedł czas wymiany na Oled ;-)
 

olakoma

New member
Napiszę tak. ..od pewnego czasu zainteresowałem się 65c7v , jednak przykuł moją uwagę model 65e7v. Teraz już jestem pewien mojego wyboru, patrzę jak cena spada tego modelu, z 18 tyś zeszło już na 14 tys. Poczekam jeszcze jak po Świętach będzie to wyglądało i dokonam zakupu. Mam już leciwy TV Sharp 46XL2E i nadszedł czas wymiany na Oled ;-)
A ceny muszą spadać bo za miesiąc CES 2018 w Vegas a tam już czekają LG B8,C8, E8 .. itd. I zaczynamy zjazd cen od nowa.
 

Ript1966

Klub HDTV.com.pl
VIP
chciałbym kupić 55c7, tylko mam parę pytań.
4k po DLNA - mam qnapa 253pro, da rade pooglądać bez przycinek?
Może lepiej kodi na qnapie i obraz po HDMI.
4k po usb-to samo, da radę ?
Jak z napisami po DLNA?

Wczoraj testowałem 55B7 i DLNA + USB.
W obu przypadkach działa bez problemu i bez przycięć z 4k, i obsłużył też napisy:
- DLNA z PC przez SmartShare, router RT-AC68U, oba połączenia kablem LAN
- USB Seagate External FreeAgent GoFlex Slim
 
Status
Zamknięty.
Do góry