Telewizor do 5000

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A ile % dziennie do grania ?
Jeśli dużo grania to input lag ma wówczas największe znaczenie.
 

Davide

Member
Już dwa miesiące jestem posiadaczem telewizora Sony 65XE9305. Nie mam problemow jakie miałem z poprzednim telewizorem marki Samsung. Czerń na nim jest super. Cloudingu w nim nie ma. Android się nie wiesza.Nie mam jakiś dziwnych pasów i białych poświat podczas wyświetlania się napisów. Pobrałem aplikacje VLC i filmy w 4k HDR bez problemu odtwarza z serwera qnap podlaczonego pod router. Słuchawki bluetooth których ponoć miał ze sobą nie parować to akurat z moimi słuchawkami Denon AH-GC20 łączy się bez problemu.Z soundbarem Sony HT-RT5 współpracuje wyśmienicie poprzez HDMI ARC - nie musze używać w ogóle pilota od soundbara. Telewizor oglądam z odległości 2.5 m i jest to idealna wielkość telewizora, a bałem się, że będzie za duża. Polecam każdemu ten telewizor,iż jest to najlepszy wybór w tej cenie. W przyszłym roku będę zamawiał profesjonalną kalibrację do siebie do domu to może dopiszę coś więcej. Na chwile obecną TV spisuje się rewelacyjnie, a oglądam go na ustawieniach fabrycznych. W większości wybieram tryb Kino Pro. Więc co dopiero będzie się działo po profesjonalnej kalibracji wykonanej profesjonalnym sprzętem. Tak wiem mogłem uzyskać tutaj ustawienia tego telewizora za darmo ponieważ jestem niebieski, ale piszcząc do Kikiego miesiąc temu wciąż ich nie dostałem.
 

Davide

Member
14-11-2017 8:40 wysłałem w prywatnej wiadomości maila
01-12-2017 00:41 wysłałem ponownie z zapytaniem czy dostanę tą kalibracje.
Czy jak trzeci raz podam maila to dostanę ustawienia?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dostaniesz.
Co jakiś czas jest czyszczenie skrzynki więc wyrzuca.
Staram się od razu wysyłać kalibracje.
 

Davide

Member
Dzięki. Wszystko super. Mam pytanie jeszcze do kolegów. Wszystko z TV jest ok i nadal nie moge uwierzyć, że nie posiada cloudingu. Tv jest podłączony pod wifi, a do routera podłączony jest dysk qnap na którym posiadam filmy w plikach mkv. Wszystkie filmy bez problemu odbiera, te full HD i te 4k, ale nie które filmy 4k sie przycinaja jakbym pauze co sekunde wciskał. Czym to może być spowodowane. Film pojawi się taki 1 na 10. Filmy oglądam przez VLC na TV Android. Z góry dziękuje
 

Davide

Member
A powiedzcie mi. Od jakiegoś czasu. Nie mogę oglądać filmów na tym TV. SONY KD-65xe9305

W Kodi - Poziom bufora za niski do ciagłego odtwarzania
VLC - Mieli
Aplikacja Video - Leci tylko dźwięk i zero obrazu

Tv wifi podlączony do routera a do routera podłączony jest Qnap z dyskiem 8TB
 

Davide

Member
Dzięki Kiki za odpowiedz . Dałem radę . Na qnap w media stream ustawiłlem bezpośrednie IP Qnapa ( wcześniej było ustawione autonatycznie ) i wszystko działa jak ta lala w każdym programie . Dzisiaj zauważyłem , ze w moim 65XE9305 pojawiły się dwa białe piksele . Mam pytanie . Czy takie coś podlega gwarancji ?
 
Do góry