Telewizor do 5000

Davide

Member
Pozostaje 77CX , chociaż przykuwa moja uwagę GX.
Oglądałem dużo porównań na YouTube i w cx oraz gx słabo wypada czerń w porównaniu do Sonego co mnie dziwi. Jak to wyglada naprawdę?. Cx zauważyłem , ze ma mniejsza jasność niż c9.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej lepszego obecnie niż CX nie dostaniesz.
Masz nowe systemy zabezpieczeń.
Model GX będzie dostępny w połowie sierpnia .
Obydwa masz w programie gdzie sam wybierasz ceny. Podaj proszę maila to CI wyślę cały program.
 

Davide

Member
Dzięki Kiki.
Lg 86 Nano odpuszczam. Ips, a znając życie czerń poza oledem będzie mnie męczyła. Pozostawiłem Sobie Lg 77CX vs 77GX. Przepięknie prezentuje się GX przyklejony do ściany o to mi właśnie chodziło, żeby telewizor był najmniej widoczny. Lecz niestety na 77GX pozwolić sobie nie mogę. Cena jest dużo wyższa. Myślałem nad 77 cx lub 65 GX, lecz, gdy telewizor będę oglądał z odległości 4,4 metra to lepiej wybrać 77 cx i może wyżłobić dziurę w ścianie na wieszak i tą cześć telewizora by odstawiał minimalnie od ściany ?
Drugi dylemat to sytuacja związana z Xbox one, który Lg daje gratis, Sprzedałem mieszkanie i muszę się wyprowadzić do końca miesiąca. Do nowego Mieszkanie , które kupiłem mogę się wprowadzić gdzieś dopiero w listopadzie i z telewizora tego korzystać nie będę. Kupić telewizor teraz , by leżał do listopada , a może i grudnia w kartonie , czy poczekać do listopada i dopiero wtedy kupić telewizor ?
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Kupić telewizor teraz , by leżał do listopada , a może i grudnia w kartonie , czy poczekać do listopada i dopiero wtedy kupić telewizor ?
Z punktu widzenia biznesu (czyli twoich korzyści - bo to jest przecież najważniejsze) lepiej kupić TV w listopadzie/grudniu. Wszystkie nowe modele (przeznaczone na dany rok) pojawiają się na rynku w połowie roku (maj - lipiec) i sporo tanieją po kilku miesiącach od dnia premiery. Black Friday i inne sprawy ...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czas działa na Twoją korzyść ale na duże spadki 77" by nie liczył. Są cały czas tylko na zapisy w LG i to z miesięcznym wyprzedzeniem.
 

Davide

Member
W takim razie odezwę się pod koniec listopada. Do nowego mieszkania prowadząc się w grudniu, a obecne na ten czas, by nie mieć za dużych kosztów wynająłem 22 m2. Tej 77 nie miałbym nawet gdzie postawić w kartonie. Patrzę na tą serie GX i wciąż się nią zachwycam. Niestety cena za 77 znacznie przekracza mój budżet , a chyba kupowanie 65 cali , by oglądać filmy z odległości 4,5 metra jest chyba bez sensu , wiec pozostanie 77CX. W takim razie do usłyszenia
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tpo super postanowienie.
Na święta jak znalazł i radość podwójna.
Jest jeszcze jeden sekret, dzięki któremu LG GX77 kosztuje prawie tyle co 77CX. Jeśli jesteś zainteresowany napisz na PW - dostaniesz info.
 

Davide

Member
Myśle cały czas o tym LG 65GX , bo jednak kasa. Wciąż mi spektakle odwołują , więc wciąż zarabiam mało, ale patrząc ostatnio , że LG 77CX kosztuje 16.500 tys to może na święta poleci do 13 tys i się na niego zdecyduje
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG 65GX masz w poczwórnej promocji
- Cena dla niebieskich członków forum w programie gdzie sam wybierasz ceny
- Soundbar GX za pół ceny. Kosztuje 3999 zł , a płacisz tylko 2000 zł
- Xbox X - najnowszy gratis
- pakiet gratisów dla niebieskich

Model 7&CX jest w super cenie dla niebieskich już dziś. Ale na cenę 13.000 zł nie szybko.
 

Davide

Member
A ile kosztuje teraz 77CX. Po ujrzeniu wczoraj w jednej z sieciówek 77GX w cenie 17 990 zastanawiam się czy nie poczekać do lutego z zakupem czy kupować w grudniu 65GX
 

Davide

Member
A ile kosztuje teraz 77CX. Po ujrzeniu wczoraj w jednej z sieciówek 77GX w cenie 17 990 zastanawiam się czy nie poczekać do lutego z zakupem czy kupować w grudniu 65GX, ale zauważyłem , ze pojawila się promocja Xbox tylko dla GX do 15 listopada , więc pozostaje wybor tylko GX
 

tomekmarki

New member
Witam szanowne grono,
nosze się z zamiarem kupna TV do salonu odległość od ekranu ok 4m wiec myślę o 65" teraz mam leciwą plasmę Panasa 50", potrzebuję tv głównie do netflix, YT oraz telewizja z dekodera budzet max 5000pln. Prosze doradźcie co kupić nie bardzo się na tym znam a im dłużej czytam tym bardziej jestem głupi, myślałem o czymś od Sonego ale sam nie wiem.
Z góry dzieki wielkie Tomek.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli masz max 5 tyś zł to na OLeda kasy zabraknie.
Ale masz bardzo dobre modele LCD:
- TCL 65X815
- Philips 65PPUS8535
- LG 65 Nano 903
- Sony 65XH9005
- Samsung 65 Q80T
Jak będziesz niebieski masz dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł .
 

Davide

Member
LG 65GX masz w poczwórnej promocji
- Cena dla niebieskich członków forum w programie gdzie sam wybierasz ceny
- Soundbar GX za pół ceny. Kosztuje 3999 zł , a płacisz tylko 2000 zł
- Xbox X - najnowszy gratis
- pakiet gratisów dla niebieskich

Model 7&CX jest w super cenie dla niebieskich już dziś. Ale na cenę 13.000 zł nie szybko.

Oglądam filmy z serwera w 4K jak i netflixa. Do telewizora mam 4 metry.
Teraz zastanawiam się czy brać LG65GX czy Sony 85XH9096
Lubię czerń , nienawidzę cloudingu. O wypaleniach tez się niestety dużo czyta np przy Fifie
 

Davide

Member
Ogromna różnica potrzeb .
Ogromna.

Jaki masz teraz telewizor i jaka odległość ??

Teraz nie mam żadnego . Nie mam czasu na chwile obecna oglądać filmów , ale czuje , ze niedługo zamkną mi operę , wiec będę miał wolne wieczory i będę mógł coś w końcu obejrzeć . Od tylu kanapy do ściany na której telewizor będzie wisiał jest 4.2 metra , wiec powiedzmy ze oparcie ma 20 cm i odległość to 4 metry
 

Davide

Member
Przepraszam za drugi post, ale nie mogę zedytować swojego postu.
Miałem Sony 65XE9305, albo trafił mi się dobry model , albo po prostu nie miał cloudingu . Obecnie leży w kartonie z martwymi pikselami i czeka na sprawę w sądzie. Później mailem LG65C9 , ale został w cenie sprzedawanego mieszkania.
Szukam czegoś do 11 tys zł . 65GX jest śliczny , ale 85XH90 korci wielkością . Z 4 metrów będzie lepiej widoczny . Do czego używam ? Filmy 4K HDR . Na swoim serwerze mam ich 200 i czekają na obejrzenie. Xbox gram mało, ale uwielbiam assasins creed i zawsze beee chciał najnowsza przejść. Netflix nie raz włączę. Telewizji w ogóle nie oglądam. Za tydzień wprowadzam się do nowego mieszkania . Możliwe , ze do końca roku będę miał płatny urlop . Mogę poczekać do grudnia, ale w tym roku kupić coś muszę.’ Ogólnie marzy mi się 77 cali oled , ale cena jest niestety za duża. To wszystko
 
Do góry