Telewizor do 5000

Davide

Member
Według mnie Sony. Nawet konstrukcja Sony jest pewniejsza. Ale to moje zdanie;)Jak podejmę już decyzję i kupię coś to się pochwalę. Tylko muszę podjąć czy 55 Oled czy 65 LED
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony 55A1 kosztuje 10.700 zł z kalibracją .
Możliwość przedłużenia oryginalnej gwarancji Sony do 5 lat.
Dostawa oczywiście z CS.
 

Davide

Member
Oleda wybiłem sobie z głowy ponieważ mój kolega był nieszczęśliwym posiadaczem LG C7 i w dwóch egzemplarzach spotkały go dziwne sytuacje. Więc stwierdziłem, że oledy są jeszcze według mnie do końca nie dopracowane, a jak mam mieć powidoki, jakiś dziwne pasy to wole kupić na dzień dzisiejszy LEDA a za 5 lat wymienić go na Oleda. Więc stawiam na Sony 65XE9305. Dziękuje wszystkim za rady i Pozdrawiam
 

RBE

New member
Cześć wszystkim,

szukam porady, ponieważ jakoś tak nie do końca wierzę sprzedawcom w popularnych sieciówkach. Chciałbym kupić 55' telewizor: filmy, PS4, netflix itp. budżet max 6000 PLN (mam dobre stereo więc może być nawet bez głośników). w sklepie sprzedawca twierdził że najlepszą opcją jest Philips 55PUS7502/12 ale chciałbym się poradzić czy to na pewno dobry wybór w tej klasie cenowej? czy macie jakieś typy które bardziej byście polecali?

Będę bardzo wdzięczny za odp.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak będziesz niebieski Philipsa dostaniesz w specjalnej cenie z kalibracją gratis.
Z dobrych masz jeszcze :
- LG 55Sj950 za 5999 zł
- Philips 55PUS7502 za 4799 zł
- LG OLed 55G910 za 4999 zł
- TCL 55X2 Qled za 4599 zł
-
 

jarek9306

New member
Cześć wszystkim,

szukam porady, ponieważ jakoś tak nie do końca wierzę sprzedawcom w popularnych sieciówkach. Chciałbym kupić 55' telewizor: filmy, PS4, netflix itp. budżet max 6000 PLN (mam dobre stereo więc może być nawet bez głośników). w sklepie sprzedawca twierdził że najlepszą opcją jest Philips 55PUS7502/12 ale chciałbym się poradzić czy to na pewno dobry wybór w tej klasie cenowej? czy macie jakieś typy które bardziej byście polecali?

Będę bardzo wdzięczny za odp.

za 6 tyś to proponowałbym 55XE9005

Matryca VA (dobra czerń, kontrast) i podświetlenie direct led. Mo
 

RBE

New member
Dzięki wielkie za info, nie dodałem jeszcze że szukam czegoś w 4K. Na chwilę obecną zastanawiałbym się nad:

LG 55Sj950
Philips 55PUS7502
Sony 55XE9005

Który z tych trzech były najlepszą opcją?

zakup planuję za jakiś miesiąc więc mogę spokojnie zaczerpnąć wszelkich informacji. Rozumiem że żeby zostać niebieskim to trzeba zasubskrybować forum?
 

Davide

Member
kupiłem Sony 65XE9305. Mam pytanie. TV bez podstawy waży ok 38,2 kg. kupiłem ucwyt na ściane dużo wcześniej myślac że kupie xe9005 który waży chba 21kg. Wieszak ma takie parametry

VESA:
200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400
Maksymalny udźwig:
40 kg ( Certyfikat TUV SUD - testowane do 120kg )
Materiał wykonania:
Stal
Gwarancja:
5 lat


Pytanie moje czy nie jest za słaby dla 65E9305 który waży 38,2 kg a maksymalny udźwig uchwytu to 40kg. Czy zainwestować lepiej w mocniejszy uchwyt czy ten się nada?
 

Davide

Member
O jakie kable HDMI pod niego kupic? Bede podlaczal konsole przez hdmi do soundbara i z soundbara bedzie wychodzil kabel hdmi do telewizora. Myslalem o takim kablu jak Sony DLCHJ20HF.AE. Co o nim sadzicie;)
 

Davide

Member
Ten od konsoli do Soundbara 1m a ten z soundbara do telewizora 1.5m, myślałem też o kablach prolink futura slim
 
Ostatnia edycja:

Bluncik85

New member
Na podanej przez ciebie długości kabli, każde będą dobre. Znaczenie mają przy większym metrażu, a tu kupisz najtańsze i tez będą graly tak samo jak te za 500zl
 

Davide

Member
a powiedzcie mi. Lepiej podłączyć Sony 65Xe9305 z Soundbarem Sony HT-RT5 za pomocą Kabla Optycznego czy za pomocą HDMI ARC?
 

RBE

New member
cześć mam dylemat, zastanawiam się nad telewizorem LG-SJ800V, ale nie wiem ostatecznie czy nie dołożyć 1k pln do Sony KD-55XE8599, w sklepie zachwalali LG. Czy lepiej chwilę poczekać i kupić Sony KD-55XE9005? Proszę o pomoc :D
 
Do góry