50 cali do XBOX, TV i filmów z USB

LE21

New member
Kiki napisz coś więcej. Tv jest od Ciebie? Jakie terminy? Za gotówkę czy na raty? Coś więcej o wydłużeniu gwarancji?
 

racuh

Banned
http://www.hdtv.com.pl/forum/kino-domowe/123969-sony-w755c-i-soundbar-uda-sie-polaczyc-2-marki.html

Może ktoś coś doradzić w temacie doboru kina domowego? Jestem zdecydowany na tego Philipsa ale pytanie podstawowe czy soundbar sam wybudzi się razem z telewizorem co bym nie musiał się jednak pie... bawić z drugim pilotem za każdym razem.

Btw. ktoś ma może moduł CI+ z UPC? jak wrażenia? Jak jakość? czujecie że coś straciliście?

To czy się wybudzi zależy od telewizora i jakie źródło sygnału jest ustawiona na domyślne, ale z tym bywa różnie, w TV samsunga nie miałem problemu i przy włączaniu TV automatycznie włączał się amplituner ale tylko wtedy jak domyślne źródło miałem ustawione na DVB-T, gdy przestawiłem na HDMI to tak ładnie już nie było, Teraz mam Panasonica i mimo ustawienia domyślnego źródła amp się na załącza, ale jak go załącze to przy zmianach źródła w locie amp sam się przestawia na to co leci na ekranie.

I właśnie do tego potrzebne jest wejście HDMI, wszystkie urządzenia podłączasz do soundbara i z sound bara do TV, przydatne gdy np chcesz z zewnętrznego tuner czy też odtwarzacza puścić sam dźwięk bez konieczności załączania TV.
 

Damaranus

New member
Aby wejść do Menu serwisowego, wyłącz telewizor i wciśnij szybko i kolejno:

"i+"
"5"
"Volume -" (Głośność - )
"Power ON" (przycisk włączający telewizor).

Pojawi się menu serwisowe, klikasz BACK i masz wszystkie informacje. Ale ja tu czasu pracy nie widzę.
 

Damaranus

New member
Mi to menu serwisowe nic nie dało, w diagnostyce wszędzie 00000 tak jakby trzeba było uruchomić jakiś test najpierw. Znalazłem też ciekawe ustawieniadot. USB import i eksport. Ciekawe co to. Może coś od nagrywania. Można on i off ustawić.

Co do soundbara, dzięki za radę. Przemyślę to jeszcze. Ogólnie mam podłączoną wieżę po prostu z minijacka. Szkoda mi jej trochę, chociaż nie ma zbyt wielu ustawień dźwięku, tylko domyślne gotowce + Bass 1/2/3 off
Nie mniej do YouTuba sprawdza się idealnie.

Niestety dawno temu pożegnałem się ze swoim stereo (swoją drogą bardzo udany zestaw Cambridge Audio + Acoustic Energy Evo 3, polecam każdemu - używany, wygrzany i bez suba) czego dziś załuję, ale i tak w bloku wykorzystanie takiego potencjału jest niemożliwe. Za to polecam jakby ktoś szukał fajnych słuchawek, Sennheiser HD 598, otwarte. Fantastyczna sprawa.

Nie jestem w ogóle przekonany do soundbara, dla mnie to trochę śmieszne jak takie małe głośniki miałby by zadowolić mnie, no ale technologia poszła do przodu a znó 5/1 z BluRay to nieco większy wydatek, przy czym co ja tam na tym muzyki posłucham, chyba że opery w 5.1 :p
 
Do góry