50 cali do XBOX, TV i filmów z USB

Damaranus

New member
Niby infolinia SONY potwierdziła. Babka powiedziała że nie może mi powiedzieć, tylko tyle ile Motionflow ma. Ale jak jej powiedziałem że mi test pokazał 60hz, to powiedziała że w tej sytuacji może potwierdzić 60hz a 100 niby dla serii X.
 

aksulK

New member
Albo jest to częstotliwość odświeżania matrycy na nakładce androida, tak samo jak z rozdzielczością, jak wyświetla obraz to jest 1920 a jak android to 720

Wysłane z mobilnego za pomocą Tapatalk.
Proszę wybaczyć wszelkie literówki
 

Damaranus

New member
Napiszcie jakich narzędzi używać to sprawdzę, to samo z testowaniem wydajności.

Właśnie uruchomiłem kilka gier pod rząd, miło patrzyć, Asphalt8 działa bardzo przyjemnie i nawet idzie sterować z klawiatury. Niestety Modern Combat i War of Mine wymagają pada. więc pilotem nie pogramy i nawet nie próbujcie.

https://www.youtube.com/watch?v=TUW8YXRZm6I za chwilę będzie nagranie z tego zdarzenia.
 

Damaranus

New member
Podpowiecie mi co warto doinstalować do KODI aby odtwarzać więcej formatów viedeo, ewentualnie inne dodatki które warto doinstalować? Widziałem że są jakieś rozszerzenia do telewizji internetowej. W sieci wszystkiego pełno ale każdy co innego proponuje. Widziałem ze techmaniacHD na YT udostepnia filmy ale to chyba tylko kanały są.
 

Damaranus

New member
mysle ze to niewiele zmieni skoro sygnal z kablowki jest ok. jak pisalem duzo zalezy ktory program ogladamy, hd hd nierowne. a po samym xbox i polsat sport hd widac ze wszystko naprawde ostro lata. nagram material w 60 kltkach moze uda mi sie oddac ducha telewizora
 

LE21

New member
To już się prawie zdecydowałem, ale mam jeszcze rozterkę czy wziąć Sony KDL-50W809C za 3390 zł, czy Sony KDL-50W755C za 3099 zł? Czy warto dopłacić 300 zł?
 

racuh

Banned
To już się prawie zdecydowałem, ale mam jeszcze rozterkę czy wziąć Sony KDL-50W809C za 3390 zł, czy Sony KDL-50W755C za 3099 zł? Czy warto dopłacić 300 zł?

Różnica to tylko matryca, czyli 3D, jeżeli nie jest CI to potrzebne to nie warto dopłacać, jak kupisz 809 to jeszcze trzeba okulary bo w zestawie nie ma.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
755c ma też osobny zasilacz z krótkim kablem co jest dosyć irytujące. Z kolei 809c ma juz zasilacz wbudowany w obudowe. Ja osobiście na twoim miejscu dołożyłbym i kupil 809c chociazby z uwagi na powyższe oraz 3D z którego na pewno skorzystasz. 2 pary okularów jak dobrze poszukasz mozna nabyc za 160 zl.
 

Damaranus

New member
Chyba mocno używane te okulary. No i motion 1000 a nie 800 i chyba coś jeszcze było bo wiem że sporo osób pisało i napalało się na 809 tyle że miała być dostępna chyba tylko euro i media expert.
 

LE21

New member
Witam. Potwierdzam jest za 2990 zł. Po dodaniu do koszyka w dalszym etapie nalicza się rabat 100 zł od ceny wyjściowej.

A wracając do różnic między telewizorami. Moim zdaniem 3D w TV to nieporozumienie. Mnie to w ogóle nie pociągało od samego początku i nigdy to nie było elementem, który brałem pod uwagę przy wyborze TV. W wyższym modelu jest podwójny tuner HD, co daje możliwość niezależnego oglądania jednego kanału i nagrywania 2 - tak to rozumiem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Za 3099 zł jest za to z kalibracją profesjonalną gratis.
I masz jeszcze możliwość przedłużenia oryginalnej gwarancji Sony do 5 lat.
 
Do góry