Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pocieszne : )
Wezmę chyba tego Hitmana 3, ciekawy jestem rozgrywki i grafiki. Pierwsze oceny też wysokie. Może być ciekawie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Po Mafi3, to w ogóle ciężko teraz o dobry wybór.
W takie gry mogę grać, bez smoków, koni, jakiś księżniczek i... kur :D
Hitman na chwilę obecną, najbliższy moim oczekiwaniom.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale drożyzna ;)
Polish-20210120-105315360.png


Kiedy to demo?

Niby wkrótce...
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Po Mafi3, to w ogóle ciężko teraz o dobry wybór.
W takie gry mogę grać, bez smoków, koni, jakiś księżniczek i... kur :D
Hitman na chwilę obecną, najbliższy moim oczekiwaniom.
Ta, Mafia świetna, ale smoki, konie itd też mogą być dobre :D

PS5 się zbliża. Dostałem info, że szykują przesyłkę.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pięknie ich pozamiatali wszystkich. Jak mam do niego napisać na priv, na alle nie widzę opcji, a w lokalnych go w ogóle nie mam.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No jest, dzięki. Niektórzy podsyłają na maila swoje strony i tam się przenieśli.
Np. tutaj, ale ceny podskoczyły: https://wszystkiegry.pl/
Wziąłbym już teraz na plati za 130zł, ale u ruskich dopiero o 21.00, a u nas dostępne od 14.00, potem nie mam czasu na granie ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Też to dostałem ;)
Ten gościu,o którym mowa,chyba też podsyłał mi namiary...

A na Plati nie udostępniają ? Chyba coś tam widziałem.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Są po 10$.
Btw.
"Treść Twojej wiadomości wysłanej do 'Kamilex106' zawierała propozycję zakupu poza Allegro, dlatego nie mogliśmy dostarczyć jej do odbiorcy. "

Zabrałbyś się Piramida za ten biznes, przynajmniej mielibyśmy na miejscu wszystko.
No, aż się prosi i tak już masz łatkę pirata dekady, to co Ci zależy :D
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wysłałem Ci namiary na "priv",najwyżej napiszesz do kogoś innego :-D

P.S.
Muszę nad tym pomyśleć,na razie bawię się tylko w filmy i muzykę (dla Lolka) :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z tego co widzę, to i tak ci handlarze kupują gdzieś właśnie na plati po 130zł i gonią po 200zł u nas. 70zł bicia na jednym sprzedanym kodzie, niech sprzeda takich nawet kilkanaście w miesiącu i już się robi okrągła sumka w sumie za nic, za pośrednictwo, a to najlepszy biznes (pośrednictwo) od zarania dziejów ; )

To nic innego, jak to co chce kupić na plati za 130zł. Legalny, oryginalny klucz oczywiście
https://allegro.pl/oferta/hitman-3-xbox-one-xbox-series-x-s-nowa-10133895397
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Z tego co widzę, to i tak ci handlarze kupują gdzieś właśnie na plati po 130zł i gonią po 200zł u nas. 70zł bicia na jednym sprzedanym kodzie, niech sprzeda takich nawet kilkanaście w miesiącu i już się robi okrągła sumka w sumie za nic, za pośrednictwo, a to najlepszy biznes (pośrednictwo) od zarania dziejów ; )

To nic innego, jak to co chce kupić na plati za 130zł. Legalny, oryginalny klucz oczywiście
https://allegro.pl/oferta/hitman-3-xbox-one-xbox-series-x-s-nowa-10133895397

Armani odkrył jak działa handel cyfrowymi grami na Allegro :D To jest pikuś. Powiedz mi skąd biorą klucze ci na Plati? To jest dopiero ciekawostka. Kiedyś była luka i można było brać prosto z Argentyny. Kupiłem wtedy AC Origins w wersji Gold za 16 zł. U nas jakieś 200 zł wtedy kosztował ;)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gość dziś na plati pisał, że kupili już 200 kluczy w marketplace dla klientów i wieczorem będą wysyłać. Co miał na myśli pisząc "markeplace", szczerze uj mnie to obchodzi, ale biorąc pod uwagę, że to lekko ponad 130zł, a nie 30zl, zapewne mają dojścia do pełnego rynku i pewnie gdzieś jest taniej. Przy dużych ilościach i setkach gier, nawet przy małych marżach są na plus nie wychodząc z domu. Każdy orze jak może.
 
Do góry