JBL BAR 3.1 czy JBL BAR 5.1

rogal3

Member
Czy taki soundbar nadaje się do odtwarzania muzyki, czy w tej kwestii lepiej inwestować w porządne głośniki stereo?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

MichaelloEs

New member
Piszecie, ze macie ustawienia dzwieku na movie. Mozna wiedziec jakimi kryteriami sie poslugujecie? Ja tam zmieniam tryby to jedynie na subbie slysze roznice... w instrukcji za duzo nie pusza....
b3d3314a6cf8e80f2416b10fedc07f23.jpg


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

Huby

New member
Panowie mam problem z kalibracją. Za każdą próbą a było ich kilkanaście po zakończeniu soundbar wyświetla mi komunikat "fail" czyli nieudane.
Macie jakiś pomysł? Może padnięty mikrofon?
 

gumiskrosno

New member
Witam
jestem posiadaczem jbl 5.1 od jakiegoś czasu i nie mogę do końca zrozumieć jak prawidłowo połączyć go z innymi urządzeniami. Na razie u mnie wygląda to tak: bar do tv Hdmi do bara tuner cyfry po Hdmi wejście 1, laptop do bara Hdmi wejście 2. I teraz problem który mam: jeśli włączam muzykę po bluetooth Bar włącza się automatycznie i po zakończeniu wyłącza sie sam po ok 10 min, natomiast problem jest z tunerem lub laptopem. Gdy włączam tuner załącza sie automatycznie telewizor i bar ale na Hdmi Arc i niestety muszę sam przełączyć na Hdmi 1 i dodatkowo po wyłączeniu tunera wyłącza sie telewizor natomiast bar nie. Czy możecie napisać co robię źle ?
 

Bodzio111

New member
Witam

Mam taki problem z barem 5.1 że przy odtwarzaniu muzyki lub filmów ze smartfona przez Bluetooth i USB
głośnik centralny w soundbarze nie działa ale gdy odłączę 2 boczne głośniki centralny zaczyna grać ciekawy czy to wada czy wy też tak macie.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Mam taki problem z barem 5.1 że przy odtwarzaniu muzyki lub filmów ze smartfona przez Bluetooth i USB
głośnik centralny w soundbarze nie działa ale gdy odłączę 2 boczne głośniki centralny zaczyna grać ciekawy czy to wada czy wy też tak macie.
Raczej jest to przemyślane działanie o uszkodzeniu nie ma mowy w takim przypadku.
 

bestb

New member
Czy ktoś moze podać wymiar bez odłączanych głośników i z głośnikami ?
Planuje zakup tego sprzętu ale nie wiem czy mi wejdzie
 

Junior_wawa

New member
Satelitki 5.1

Drodzy,

czy przy założeniu, że większość czasu satelitki będą podłączone do głównej belki, jest warto dopłacać do 5.1 czy kupić 3.1 ?

Pzdr!
 

mors111

Active member
Bez reklam
sam sobie musisz na to odpowiedzieć , jak lubisz przestrzeń to jam bym brał 5.1 , jak rzadko i większość zwykle TV + muzyka to starczy 3.1
 
Do góry