Sklep Electro.pl Opinie

Bulkers

New member
Witam mam zamiar kupic telewizor Sharp LCD LC-42XL2E w sklepie Electro.pl. Czy ktoś ma doswiadczenie z tym sklepem? Czy są jakies problemy z wysyłka lub ewentualna reklamacją? Z góry dziekuje za wszystkie opinie :)
 

woroq

New member
Bulkers napisał:
Witam mam zamiar kupic telewizor Sharp LCD LC-42XL2E w sklepie Electro.pl. Czy ktoś ma doswiadczenie z tym sklepem? Czy są jakies problemy z wysyłka lub ewentualna reklamacją? Z góry dziekuje za wszystkie opinie :)

Do wtorku/srody cos napisze - zamowilem tam plazme i czekam jak przebiegnie transakcja. Zamowienie zlozylem 16.11.2007, obiecywany czas dostawy to 1-3 dni, wiec zobaczymy jak im pojdzie.

Wybralem ten sklep bo:
1. Maja (oprocz dobej strony) rozbudowany dzial telefoniczny - nie ma problemu z dodzwonieniem
2. Maja wlasne magazyny - jesli jakis towar jest dostepny to naprawde jest dostepny (no ale to jeszcze zweryfikuje)

Jesli chodzi o minusy - ceny maja w miare OK, ale koszty przesylki sa kosmiczne - za plazme 42 cale place 180 zl.

Po zakonczeniu transakcji cos jeszcze napisze.

Porazka okazal sie inny sklep - hoopla.pl. Kupilem towar, po paru dniach moich maili (nie maja telefonow), odpisali ze nie maja zadnych plazm, moga mi natomiast zaproponowac jakis telewizor tylnoprojekcyjny. Odmowilem oczywiscie.
 

roman27

New member
niestety nigdy nie kupowałem w tym sklepie, moze poszukaj opinii w necie jakie sa na ten temat. ja mam inny sklep wypraktykowany w ktorym kupuje. pozdro
 

NATE

New member
Bulkers napisał:
Witam mam zamiar kupic telewizor Sharp LCD LC-42XL2E w sklepie Electro.pl. Czy ktoś ma doswiadczenie z tym sklepem? Czy są jakies problemy z wysyłka lub ewentualna reklamacją? Z góry dziekuje za wszystkie opinie :)

odkopię temat ;)

i co kupiłeś? Może podzieliłbyś się wrażeniami..
 

k11

New member
Ja kupiłem. Co prawda nie telewizor ale inny sprzęt (cena 300zł). Dotarł do mnie połamany (ale nie stało się to podczas transportu, ewidentnie został zapakowany i wysłany już jako uszkodzony). Sklep nabrał wody w usta. Zero kontaktu z klientem. Odradzam zakupy w Electro.pl. Mogą i mieć niskie ceny, ale duża część towaru, który wysyłają (opinie innych to potwierdzają) jest wysyłana jako wadliwa. Zakupy u nich to duże ryzyko.
 

Piopio

New member
Ja kupiłem u nich odtwarzacz blue ray za pobraniem 2 dni temu. Faktycznie przyszedł w 3 dni. Zero problemów. O wszystkim zawiadamiają mailem. Status przesyłki jest na stronie. Potem dają numer przesyłki i można śledzić u kuriera na stronie.
Polecam ! Ale kupno za pobraniem !!!!!!!!
 

Fatal1ty

New member
dzięki za odpowiedź. Z opini na ceneo ma doskonałe, ale troche nie widzi mi sie otwierac tego telewizora na dworzu - jakies porady w tym zakresie???
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Z tego co wiem to kurier powinien z Tobą wnieść tv do domu i przy nim sprawdzasz czy nie nastąpiły ;mechaniczne; uszkodzenia( sam to przerabiałem z dwoma firmami kurierskimi). Możesz spróbować dogadać :kom:się z kurierem i sprawdzić przy sprzyjającej aurze działanie tv.
 

jacek63

New member
Jakiś czas temu kupowałem u nich wiertarkę, wszystko KO. To był okres przedświąteczny, ale przesyłka dotarła szybko i bez problemu, a wiertarka służy teściowi do dzisiaj :)
 

lkeda

New member
kupowalem u nich lodówke, pralke oraz odkurzac i nie bylo najmniejszego problemu (platne przy odbiorze)
szybko, tanio i profesionalnie...
calosc super zapakowana, dotarlo bez najmniejszej rysy na opakowaniu..
polecam
 

rafix01

Member
Bez reklam
trochę dawno bo dwa lata temu kupowałem u nich radio samochodowe i zero problemów ze sklepem i kurierem. Radio miałem na po dwóch dniach od zakupu. POLECAM sklep.
 

soplus

Active member
Bez reklam
Kupowałem 2 razy. Najpierw piekarnik - był po tygodniu a nie jak reklamowano wysyłka w 24h, drugi raz Panasa V20 - był po 2-3 dniach. Generalnie przy droższym sprzęcie polecam płacić przy odbiorze, bardziej im zależy na szybszym dostarczeniu.
 

sallvadore

New member
Radzę sprawdzać paczkę przy kurierze. Tv plazma 46' ktory do mnie przyjechał miał pękniety ekran na dł. 30cm! Gdybym nie sprawdził tego przy kurierze miałby duży problem z reklmacją, Wdg. regulaminu Electro.pl

Aktualnie jestem w trakcie załatwiania reklamacji. Napisze pozniej jak sie zakonczyla sprawa.
 

Dimention

New member
polecam

ZAMÓWIENIE NUMER 545744 - kuchenka, pralka, szuszarka i TV za namową HDTV.com - realizacja w 3 dni - wszystko ok. Polecam w ciemno
 

morzin123

New member
Radzę sprawdzać paczkę przy kurierze. Tv plazma 46' ktory do mnie przyjechał miał pękniety ekran na dł. 30cm! Gdybym nie sprawdził tego przy kurierze miałby duży problem z reklmacją, Wdg. regulaminu Electro.pl


Zawsze powiinśmy sprawdzać paczke przy kurierze (łaski nam nie robi) jeśli sie wydaje kase na sprzet to powinien te 10-15 min poczekac az sobie wszystko posprawdzacie.

A sam fakt pekniętej matrycy:
To juz nie wina sklepu tylko przewoźnika z którym ma podpisana umowe sklep.
Sam sklep według mnie w 100% godny polecenia.
 
Do góry