Filmy w UHD

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wypas na 100% :) - Bubufat na pewno kupi to napisze jak jest z jakością. Ja mam fajne wydanie podwójne na dvd.. Kiedyś tutaj na forum zdjęcie wkleiłem - wygląda fajnie.. ale trzeba będzie kupić na BR do kolekcji..
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wersje UHD i 3D tylko po 137 min.
Wersja BD - do wyboru 137,153 lub 156 min. :wink:

Warto również dodać,że te dłuższe wersje na BD nie są w całości zremasterowane i niektóre sceny wyglądają niemal identycznie jak w przypadku starego wydania,które tu porównywali (screen 13,14 i 16) :
https://www.caps-a-holic.com/c.php?d1=11116&d2=11117&c=4415

Raczej nie kupie. Chociaz moze kiedys.
I zapewne wtedy będzie to już coś z lepszym dźwiękiem :wink:
Terminator 2: Judgment Day 4K Blu-ray (Canada)
Terminator 2: Judgment Day 4K Blu-ray: Endo Arm Special Edition
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Oprócz nowych filmów,mogliby trochę przyspieszyć wydawanie starszych pozycji,powiedzmy tych sprzed 2000 roku.
Na razie jest ich bardzo mało,a patrząc na kalendarz premier UHD na przyszłe miesiące,nadal nie widzę ich tam za dużo... ;-)
 

malin1976

Member
Na zwyklaku bluryju brak dziesiątków starszych tytułów a kolega czeka na archiwalne filmiki w 4k ? Dla kogo ? Może jakieś wydania kolekcjonerskie w ilości tysiąca sztuk po 500 zł bo zwykłe wydania po 150 zł w Republik Banana of Poland to jakieś szopki hehe . Na allegro dvd sprzedają po 200 zł jak już niedostępny . Mam takich kilka i trzymam do momentu nowych wydań lub wznowień filmików których nie ma :
Amores perros , Ażpoleje się krew , American Beauty , Buntownik z wyboru , Czas apokalipsy , Coś , Chinatown , Cinema paradiso , 12 małp , Dawno temu w Ameryce , Donnie Darko , Lśnienie , Labirynt , Łowca jeleni , Mechaniczna pomarańcza , Miasto boga , Memento , Nietykalni , Podejrzani , Pianista , Piękny umysł , Polowanie , Requiem dla snu , Rzeka tajemnic , Rocky , Szeregowiec Ryan , Skazani na Shawshank ,Szósty zmysł , Tajemnice Los Angeles , Tańczący z Wilkami , Truman show , Terminator 2 , Trainspotting , Witaj w klubie , Wojownik , Wściekłe psy , Wszystko za życie , W imię ojca , Za wszelką cenę , Złap mnie jeśli potrafisz , Zielona mila , Zakochany bez pamięci , Zniewolony .
Technologia 4k trwa w najlepsze :) Dobrze że jest Netflix hehe
 
Do góry