[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj w TV leciała 3 część. Niestety nie idzie tego oglądać. Lepsze efekty moi znajomi w swoich Youtube'owych filmikach robią. Chcieli polecieć na aktorze i robalach z cz. 1 ale nie wyszło.

III cz. jest najgorsza.. zeby film tego typu byl dobry to musi za filmem isc rowniez kasa.. za darmo nie ma nic..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
ten gość ma kolekcje szkoda że ja mieszkam w bloku
My Home Theater and Theater Lobby - Part I of III - YouTube

A jakbys mieszkal w domu to stac byloby Ciebie na taka kolekcje? Bo wielu z nas ma tutaj domy i raczej malo kogo stac zeby mial taka kolekcje filmow.. Chyba ze z wielu, a nawet bardzo wielu rzeczy zrezygnowaloby sie , a tak to za pasem maj - dlugi weekend i ze 2-3 dni dodatkowego urlopu i czlowiek wyjedzie w jakies cieple miejsce... w zyciu bym tego nie poswiecil na kolekcje filmow, ale widac ze nie jestem moze typowym kolekcjonerem :) A do tego na pewno gosc jeszcze ma odpowiednia sale kinowa w domku... Ale fajnie ze wkleiles ten filmek, milo popatrzec..ze sa tacy maniacy... w pozytywnym znaczeniu.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
kupuje się to przez lata uzbierało by się ja wolę obejrzeć sobie w domu niż w kinie.jestem tradycjonalistą wolę płytę niż magazynowanie filmów na dysku;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
kupuje się to przez lata uzbierało by się ja wolę obejrzeć sobie w domu niż w kinie.jestem tradycjonalistą wolę płytę niż magazynowanie filmów na dysku;)

Jak dla mnie to ja pochwalam ze kupujesz, a nie sciagasz, wiec warto tak jak Kolega napisal, na poczatek choc wiekszy tv kupic - wiecej radosci bedziesz mial. Pozdrawiam.

A kolekcja predatora wysmienita dla kolekcjonera..
 

spinacz66

New member
Bez reklam
2 lata temu kupiłem to plazmę naprawdę świetnie wyświetla obraz.Szkoda że panas już zaprzestał produkcje plazm i idzie w OLEDY.Byłem patrzeć oststnie plazmy Panasa 65 cali kosztuję prawie 12000zł umnie w mieście
 

spinacz66

New member
Bez reklam
świetne szkoda że u nas wersji kolekcjonerskich mało wychodzi w wersji PL. na amazonie wiedziałem rambo z granatem,szybkich i wściekłych w oponie i Pottera szufladka w kształcie zamku.Podobna hobbit z tymi statuetkami też ma być nie dostępny w Polsce
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mysle ze to wina wlasnie tego ze w Polsce malo kto by kupil patrzac ile by chcieli za taki zestaw..
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Fakt. Ceny na takie zestawy u nas, to absurd. No ale cóż, nasza pazerność nie zna granic. Ja nie kupiłbym tego wydania, bo nie jestem fanem cyklu, a kupować tylko po to żeby mieć i się pokazać… Powiem tylko że ja jako fan LOTR, chętnie przytuliłbym kolekcjonerskie, polskie edycje Hobbita, takie jak u USA. Kupując swego czasu trylogię na DVD, za każdą część płaciłem średnio 300 zł.

P1020049.JPG
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Tu masz racje u nas wszytko jest droższe nie wiadomo czemu jak coś wychodzi pamiętam jak wychodził nexus4 to lepiej się opłacało zamówić w niemczech albo angli bo przebitka była ponad 400zł.Polska dziwny kraj i jak tu uzdrawiać gospodarkę jak wszytko jest zawyżone nic dziwnego że ludzie emigrują
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W temacie cen/zarobków: http://www.hdtv.com.pl/forum/o-wszy...e-placimy-o-65-wiecej-niz-niemcy-czy-usa.html
.. smutne i tyle lat prawdziwe :|[/QUOTE
Juz byla mowa o tym watku, chocby z tego powodu jest taniej ze maja nizszy vat- u nas 23%, a w USA nie pamietam dokladnie ale cos miedzy 10-12 %. Do tego oni nie placa w koszcie filmu jakis praw filmowych czy cos w tym stylu - nie wiem jak dokladnie to sie nazywa ale tak jest, a u nas za to sie placi. Kolejna sprawa to kilka osob po kolei co zarabia na filmach i potem jak juz trafia film do sklepu kosztuje tyle a nie mniej,,,
 

spinacz66

New member
Bez reklam
czy nowe odtwarzacze mają blokady regionalne jeszcze i filmy kupione za granicy odtworzą się u nas nie mówię z usa ale niemiec anglii?
 

WiTT

New member
Bez reklam
Blokad regionalnych to już może nie ma, prędzej patrz jaki firmware mają, bo nowy firmware to blokada Cinavia i z plików mkv guzik będzie.
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Blokada regionalna Blu-ray.
700px-Blu-ray_regions_with_key.jpg

Co do Cinavii. To nie jest to blokada, a zabezpieczenie przed nielegalnym kopiowaniem, nie zależne od regionu.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sporo jest tez wydan region free (A,B,C), jak np.filmy XXX.
Warto przed kupnem w zagranicznym sklepie zapoznac sie z oznaczeniem.
 
Do góry