Wymiana Amplitunera Denon/Harman/Cambridge

hans2

Banned
to nic innego jak kompresja dynamiki ktora zawsze powinna zwiekszac srednią glosnosc.
light = day, high = night, to samo tylko w miedzyczasie troche zmienili nazewnictwo.

do muzyki/koncertow light jeszcze od biedy ujdzie ale medium i high juz za mocno kompresują
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Czytam i tak myślę, o czym Wy piszecie, jakiś Dzień, Noc, Wieczór... a po chwili załapałem że tego mój NAD nie ma :p :D
 

lestek

New member
wracając do tematu ..zbieram na marantza 5007 lub 5008 muszę wyczaić czym się różnią...myśle że to będzie dobry kierunek
 

lestek

New member
mam pytanie bo w denonie x2000 odnoszę wrażenie że góra w porównaniu do serii 12 (2312) była bardziej ostrzejsza jakby iskrząca ( tak wynika z testu i odsłuchu), a czy w marantz 5007 w porównaniu do 5008 też się różni dźwiękowo ? aha i czy występuje też taki ostry dźwięk na górze pasma proszę o odpowiedź ogólnie jak gra marantz bo jeszcze nie słuchałem go

i nikt mi nie odpisze ? nikt nie ma marantza ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Denony z serii X w moim odczuciu maja więcej wysokich niż np. Marantz 5007. (5008 nie odsłuchiwałem). Marantz gra "szczuplej" niż Denon, ma równiejsze brzmienie. Wysoki są aksamitne i nie kłują w uszy. Dość dokładnie porównywałem Denona X3000 i Marantza 5007. I Denon grał bardzie skrajami pasm. Więcej wysokich i basu. Wszystko zależy też ok kolumn. Tu masz moje wrażenia z odsłuchu. http://www.hdtv.com.pl/forum/amplitunery-av/101922-wrazenia-z-odsluchu.html
 

lestek

New member
Dzięki Pawel_Sz85 właśnie mi pomogłeś i uspokoiłeś ...jak tylko będę mógł odsłuchać maratza to również się podzielę wrażeniami..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry