Znamy już ceny TCL Qledów serii C815 na rok 2020

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
W czym może być lepszy lub gorszy TCL 65C815 w porównaniu do Samsunga QE65Q70RAT? Kiedy może się pojawić na sklepach, warto czekać skoro ten Q7 jest w promocjach po 4,4-4,500 zł?

Poczytaj o tym Samsungu , idz do sklepu , pobaw się systemem zobaczysz jak to wszystko dobrze działa . Żadnych restartów , przełączeń w czasie oglądania, aktualizacje bez problemowo net wifi , usb ,obraz zadowalający . Osobiście na ten rok nie wybrałbym TCL , może w przyszłości gdy dopracują obecne mankamenty to zakupię któryś z modeli , ale teraz mimo że Samsung nie jest bez wad nie żałuję swojego wyboru.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Powtórzę pytanie - Co zmienia nowy soft ?

Pytanie do kikiego

Po co powtarzasz pytanie? :spam:

Kiki odpowiada zwykle raz dziennie, wystarczy poczekać!

volfram2002 napisał:
Wysłałem ci prywatną wiadomość, czy jest możliwe przesłanie mi aktualizacji 302?
To też :spam:
Wysłałeś PW to poczekaj na odpowiedź

Z doświadczenia z TCL: nie ma changelog. Jedyny pewnik to zmiana numeru wersji.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Mechanizm forum nie pozwala na usuwanie wiadomości po kilkunastu minutach... Rozkaz nie zostanie wykonany.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
według mnie to są nieoficjalne aktualizacje , ja bym tego nie instalował bo można skasztanić telewizor.Oficjalna przyjdzie sama w telewizorze
 

firefl

Active member
Bez reklam
Na czym polega problem z metodą udostępniania wersji rozwojowych oprogramowania? Co złego jest mailu?
Dlaczego parodia?
Kiki ma specjalne kontakty u producenta Udostępnia tylko na prośbę.
Technicznie oznacza to wersję zwykle nazywaną jako alfa/beta itp

Oficjalna aktualizacja przez sieć pewnie się kiedyś pojawi...

Kto chce może podjąć ryzyko, kto nie chce nie musi.
Rozsądna zasada - jak działa obecne lepiej nie zmieniać.
Oprogramowanie pochodzi od producenta.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Nigdy bym się nie dała za .. królika doświadczalnego .. Dobrze że się nie skusiłem na zakup tv tej firmy. Życzę jednak użytkownikom tych tv bezproblemowego użytkowania.
 

tomwega

Member
Kiki,jaka cena TCL C71 65 cali?
Nie potrzebuję soundbaru i jaka on ma matryce?Va czy ips?
W kwestii 120hz czy 50hz?
 

maciekmm

Member
według mnie to są nieoficjalne aktualizacje , ja bym tego nie instalował bo można skasztanić telewizor.Oficjalna przyjdzie sama w telewizorze
Musze Ciebie rozczarowac. W TCLach aktualizacja nie przychodzi sama... Trzeba kontrolowac strone www , scigac i instalowac oprogramowanie z pendriva ...
 
Do góry