Znamy już ceny TCL Qledów serii C815 na rok 2020

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
O ile pamiętam C811 będą na inny rynek - ale mam cały Road TV - więc sprawdzę później.
 

sagi79

New member
Dziś dotarł do mnie 65C815 i jak na razie wszystko jest ok .Jeszcze trochę zabawy ustawieniami i będzie idealnie
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
input lag max 15ms tak mówili na konferencji , c715 ma 8ms , będę wdzięczny jak ktoś zmierzy pobór prądu w 65 cali bo interesuje mnie mocna ta informacja
 
Dla mnie osobiście mogłoby nie być soundbara. 15ms to świetny wynik. Ja albo 75c815 albo jakiś mega konkretny do 65 cali. Mam 2 tyg na podjęcie decyzji.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Trzeba zobaczyć tę matrycę 100hz z upłynniaczem jak to wygląda na tle konkurencji co do reszty jak wypadnie dobrze to warto go kupić ale od kikiego bo taniej
 

sagi79

New member
Tak na szybko co do plików 4k jak na razie nie ma problemów z ich odpaleniem nic nie przycina itd..Dzwiek dts czy dolby audio i atmos działa poprawie tak samo jak HDR widać spokojnie 400nit ,konsola PS4 zwykła wykrywa wszystko idealnie
 

kayzer93330

New member
Tak na szybko co do plików 4k jak na razie nie ma problemów z ich odpaleniem nic nie przycina itd..Dzwiek dts czy dolby audio i atmos działa poprawie tak samo jak HDR widać spokojnie 400nit ,konsola PS4 zwykła wykrywa wszystko idealnie

stary model tcl 55ec780 miał problem podczas oglądania kreskówek innych niż 3D, takich jak „Simpsonowie”, taki szarpany obraz
możesz sprawdzić, czy na C815 działa dobrze?

 

sagi79

New member
Syn ogląda właśnie Cartoon i bajkę Craig znad potoku i takich efektów nie widzę ,oglądałem jeszcze na pierwszych odcinkach south park i ok, jak tylko będę miał możliwość zobaczyć to na Simpsonach to sprawdzę
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL 55C 815 miały być 100Hz , ale tych nie było dostatecznej ilości.
Więc decyzja - podjęta na ten model , matryce 50 Hz.
 

Mariobull23

New member
Ceny nowości zawsze są wyższe u każdego producenta. Jeśli masz inne zdanie to napisz to samo w wątkach innych producentów [emoji23]

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
 
Do góry