Znamy już ceny TCL Qledów serii C815 na rok 2020

qwertix

Member
Kiki co prawda planuje zmieniać tv na jesień, ale tak z ciekawości możesz podać cenę na wersję 65 i 75 cali tego TLC 815?
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
A , jak ma się ma model TCL 65 C 815 , do modelu 65 X 815 ? Ma ktoś jakieś linki , informacje (rzetelne ) na temat tych modeli ?


I , co będzie lepszym wyborem TCL C , X 815 , czy Samsung Q70 ?
 
Ostatnia edycja:

qwertix

Member
A coś więcej napiszesz, z czego przesiadkę zrobiłeś? Jaka wielkość, jaka odległość, jak z kątami, jak z działaniem systemu? Pasuje mi androidtv w miboxie i chcę kupić tv z androidem, ciekawy jestem jak to działa w porównaniu do takiego miboxa? Może jakieś fotki mógłbyś wrzucić? Będę robił przesiadkę z plazmy, interesuje mnie odwzorowanie kolorów czy jest w miarę naturalne, jak z oglądaniem w dzień przy nasłonecznionym pokoju jeśli takowy posiadasz, jaka czerń, katy, jak z płynnością obrazu. Jeśli to nie tajemnica to ile Cię ta przyjemność kosztowała?
 
Ostatnia edycja:

volfram2002

New member
Oj oj oj!!!!
Ależ qwertix jesteś nakręcony,
Polecam melisę i spacer.

ps. mam od ponad tygodnia 65c815
Dupy nie urywa, ale dźwięk i obraz lepsze jak w poprzedniku Panas 50as650e.
A soft.... no cóż, ja jestem szybszy
 

qwertix

Member
Tośmy się już wszystkiego dowiedzieli, Kiki test już nie potrzebny ;) Po czym wywnioskowałeś że jestem nakręcony? Że pytam o to co mnie interesuje w jednym poście a nie w piętnastu? Jak za dużo na raz i nie ogarniasz to powiedz. Pozdrawiam
 

sagi79

New member
Tak samo mam go od tygodnia i jak na razie obraz i dźwięk ok ,czerń to już zależy z jakiego źródła i jakie ustawienia ale ogólnie jest dobra ,tak jak kąty boczne ,stratą na kolorze to może jedynie jakieś 2%.Android hmmm już nie raz pisałem on się nie nadaje do sterowania tv, bo nie do tego był stworzony ,są błędy jak samoczynne zmiana profilu z film na dynamiczny ale to tylko przełączając się między Netflix a normalna telewizja
 

qwertix

Member
może przy aktualizacji naprawią ;) niby małe błędy ale dość irytujące. Interesują mnie głównie serwisy streamingowe, a nie tv z kabla więc może takiego problemu nie będzie. Nie masz problemu z zamulaniem tv, że trzeba go co kilka dni restartować żeby normalnie działał? Chociaż może jeszcze za wcześnie na takie pytania. Możesz napisać za ile kupiłeś i jaki rozmiar?
 
Ostatnia edycja:

Sebastian_M26

New member
W czym może być lepszy lub gorszy TCL 65C815 w porównaniu do Samsunga QE65Q70RAT? Kiedy może się pojawić na sklepach, warto czekać skoro ten Q7 jest w promocjach po 4,4-4,500 zł?
 

volfram2002

New member
Mam nc+ dekoder, oddzielnie muszę włączać tcl i dekoder. Po prostu cec-hdmi nie działa pomimo wielu prób i ustawień to trzeba korzystać z dwóch pilotów.
Druga sprawa,... Po włączeniu obraz pojawia się od razu, a na dźwięk trzeba czekać że 20-30 sekund, jeśli źródłem jest dekoder.
System chodzi wolno, np przy Kodi to można sobie herbatę zrobić czekając na wyszukanie lub załadowanie
Regulacja głośności pilotem chodzi słabo... tak jakby baterie prawie padnięte.
No ale.... cena u Kikiego mnie zachęciła więc mam��
 
Ostatnia edycja:
Do góry