Zmiana kina domowego... zaczynamy od surroundów...

SebaK1205

New member
Bez reklam
MS200 fajnie wyglądają, ale... no właśnie. Wiem jak MA BX2 z membraną 165 mm tworzą surround u mnie. W MS200 mamy tylko 125mm. Obawiam się tego że stracę na jakości...
Teraz jak się zastanawiam - to rozważam jeszcze zmianę na Bronze 2 w kolorze biały, chociaż nie są tak ładnie wykonane jako MS200
 
Ostatnia edycja:
MS200 fajnie wyglądają, ale... no właśnie. Wiem jak MA BX2 z membraną 165 mm tworzą surround u mnie. W MS200 mamy tylko 125mm. Obawiam się tego że stracę na jakości...
Teraz jak się zastanawiam - to rozważam jeszcze zmianę na Bronze 2 w kolorze biały, chociaż nie są tak ładnie wykonane jako MS200
Popatrz na Dali Z3 ja sobie chwalę serie Zensor bo w KD super się sprawują, miałem Z7/vokal/Z1 w 7.1 Z3 w fajnej cenie używane są ale ciężko w białym kolorze.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nie idź w serię Q, delikatnie mówiąc średnia jest.
Ja czekam na jakieś newsy o jej odnowionym wydaniu, coś tam przebąkują, jednak żadnych konkretów kiedy, co i jak.

A Celany świetnie wykonane i grające.

Co do Z3, to w Twoim przypadku będzie to wymiana w stylu zamienił stryjek..., masz całkiem niezłe BXy więc jak dla mnie zyskasz jedynie trochę inne brzmienie, a nie skok jakościowy, którego szukasz. ;)
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Nie idź w serię Q, delikatnie mówiąc średnia jest.
Ja czekam na jakieś newsy o jej odnowionym wydaniu, coś tam przebąkują, jednak żadnych konkretów kiedy, co i jak.

A Celany świetnie wykonane i grające.

Co do Z3, to w Twoim przypadku będzie to wymiana w stylu zamienił stryjek..., masz całkiem niezłe BXy więc jak dla mnie zyskasz jedynie trochę inne brzmienie, a nie skok jakościowy, którego szukasz. ;)

Bx to juz historia. Kupiec zadowolony, ja zadowolony. Dzieki za podpowiedzi.

Arie tu ktoś sprzedawał to może się dogadacie
Focal Aria 906 jak nowe od maja, Standy Norstone ! (6619274975) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
O ile dobrze pamiętam ;)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Wiem nawet kto, ale ja szukam.koniecznie bialych.
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Juz pisalem o tym wczesniej. Żona zmienila kolorystyke salonu i obecny jasny buk.nie pasowal. Wiec skorzystalem z mozliwosci, sprzedalem i chce przejsc polke wyzej. Bardzo dobre kolumny tak na marginesie.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
I znowu trzeba pisac prosic aby dziamdziak napisal co kupil....


To napisz nam co kupiles, a jak celany 302 to daj cynka na pw ile.przyjemnosc taka.
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
No właśnie nie Aria i nie Celany... byłem odsłuchać ponownie... Monitor Audio Silver 2. Nie wiem czy poprzedni odsłuch był poprawny ale teraz: charakterystyka dźwieku mi się bardzo podoba, zrównoważony dźwięk, góra ładnie współgra z dołem... dół taki jak lubię, bas w punkt, kontrolowany. Chciałem wziąć Silver 1 do surround, ale patrząc przyszłościowo (może stereo w niedalekiej przyszłości) wziąłem Silver 2. Cena też odpowiednia - wyszło 2,6k za parę w kolorze HGL white. Teraz przyjdzie czas na fronty i central w przyszłości, chyba że trafi się promocja to znowu przyjdzie czas na zakupy...

Jestem bardzo zadowolony zakupu...
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
W takim razie te karte Czlonkostwa Kubu Heco, ktora dzisiaj do ciebie wyslalismy mozesz odeslac spowrotem :)
Jestes wylany :)


Ps.
Gratulacje
 

Henry

Active member
Bez reklam
Brawo Seba :eek:k:
Jeszcze 8mki do kompletu i będzie niezły zestaw.
Slivery też mi przypadły do gustu.
 
Do góry