Zmiana frontów..na początek :)

werf

Active member
Bez reklam
No właśnie, podpadłeś :D
Ani Ikon ani Rubi nie grają nudno, emocji im nie brakuje ale czego jak czego to powietrzna mają aż nadto. Albo żartujesz albo mówimy o innych kolumnach ;)

Słuchałem Rubi 6 z Atollem tam tam gdzie gadaliśmy ,coś nie poszło może nie wygrzane może Atoll to nie dobre towarzystwo nie wiem po prostu zagrały wyjątkowo ni jako.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To pewnie dlatego, ale Ty byłeś w końcu na ul. Przemysłowej czy na Kościuszki?
Jeśli tam gdzie kiedyś rozmawialiśmy, to mi tam nic nie gra :D
Rubi aż kipi emocjami, ale nie tak jak np. Opticon, ale robi w bardziej ułożony, kulturalny sposób. Już nieraz słuchałem w różnych salach i zawsze grał tak samo. Popytaj Lobosa i Henry'ego, bo z nimi też słuchałem.
No ale tu tez dochodzi sprawa własnych oczekiwań.
Tych Loganów z kolei słuchałem kiedyś w Częstochowie, co prawda na szybko, ale pamiętam, ze zwróciły moją uwagę szczegółami, rozdzielczością, dokładnością. Dlatego stawiam je niedaleko od Rubi, choć nigdy nie miałem okazji porównać ich w bezpośrednim starciu. Nie jestem też na kupnie nowych kolumn, więc nie mam parcia na ponowne wielogodzinne odsłuchy. Robię to obecnie bardziej dla przyjemności oraz by być na bieżąco w sytuacji na rynku.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem gdzie wsadzić to może tutaj najlepiej będzie - wyszły nowe B&W seria 7S2.. w kilku wersjach.. w takich rozsądnych cenach że tak powiem.. chociaż wiadomo dla każdego to inna kwota..

702 najwyższy model

 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Panowie, nawet nie wiedziałem że jest taka Edycja Limitowana od KEF.
Tylko 500 par zrobili w wersji Black Edition.
kef_r700_black_gallery_1.jpg
 

Henry

Active member
Bez reklam
To co Lobos, bierzesz? ;)
U mnie już trochę zmian nastąpiło... ale jeszcze wciąż " under construction" jak mawiali starożytni Rzymianie ;)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
To co Lobos, bierzesz? ;)
U mnie już trochę zmian nastąpiło... ale jeszcze wciąż " under construction" jak mawiali starożytni Rzymianie ;)

Ty juz dwa lata te fronty wymieniasz.... w tym temacie to chyba o "drzwi" - fronty chyba chodzi a nie glosniki :)

Pozdro.


Nasz kolega kapusta sie na Kefy napala i to bardzo ostro :)
 

lobos

New member
Bez reklam
To co Lobos, bierzesz? ;)
U mnie już trochę zmian nastąpiło... ale jeszcze wciąż " under construction" jak mawiali starożytni Rzymianie ;)
A jak! Wezmę je, bo 28k to jest okazja! :eek:k: ;-)
Mówisz, że salon już wyznaczony na planie, ale do zakupu R-ek jeszcze trochę? ;-)
Dom to studnia bez dna zwłaszcza na początku. Powodzenia w realizacji planów!

Ty juz dwa lata te fronty wymieniasz.... w tym temacie to chyba o "drzwi" - fronty chyba chodzi a nie glosniki :)

Pozdro.
Żebyś wiedział, że najpierw muszą być drzwi i ściany, żeby mogły stanąć kolumny ;-)

Nasz kolega kapusta sie na Kefy napala i to bardzo ostro :)
Toż to zboczeniec jak tak się napala! :p
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ty juz dwa lata te fronty wymieniasz.... w tym temacie to chyba o "drzwi" - fronty chyba chodzi a nie glosniki :)
Nie wymieniasz, a wymieniłeś.... poza tym nie samymi frontami system żyje ;)
20171204_183335.jpg

20171225_181959.jpg


Mówisz, że salon już wyznaczony na planie, ale do zakupu R-ek jeszcze trochę? ;-)
Dom to studnia bez dna zwłaszcza na początku. Powodzenia w realizacji planów!
Ten projekt już ukończony, pierwsza Wigilia za mną ;)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
[Oooo wkoncu jakies konkrety :) Gratulacje. :)))

Co to za Kef ten na drugiej fotce? To ma robic za centrala? W scianie go wmontujesz?

A te pierwsze w sufit podwieszany? Atmos?

Pochwal sie a nie w tajemnicy trzymasz, plan salonu bys przedstawil, to cie powkurzamy jakimis durnymi pomyslami :)

Dom to studnia bez dna zwłaszcza na początku. Powodzenia w realizacji planów!

Znam to bardzo dobze.... 4 lata juz mijaja kiedy rozpoczalem budowe, od 2 mieszkam wypadaloby chociaz czesciowe odbiory porobic.... ile kasy juz wpakowane, a drugie tyle musze wpakowac jeszcze w podworko, budynek gospodarzczy (siedlisko) i dokonczenie piwnicy bo stan surowy. Nie ma kto pozyczyc maszynki do drukowania pieniedzy?
 

lobos

New member
Bez reklam
Wow! To lecisz grubo! :eek:k:
Czyli będzie w zabudowie... Estetyka przede wszystkim.;-)
Więcej szczegółów poproszę. :)
Od razu Atmos... Miodzio! Grubsza inwestycja.
Gratuluję pierwszej Wigilii. Szybko Ci to poszło!
 

Henry

Active member
Bez reklam
Trochę więcej szczegółów i zdjęć po Nowym Roku ;)
Okrągłe(Ci160.2CR) są zamontowane w łazience i połączone z MCR611, a prostokątne (Ci4100QL-THX) jako tyły w KD.
 

lobos

New member
Bez reklam
Trochę więcej szczegółów i zdjęć po Nowym Roku ;)
Okrągłe(Ci160.2CR) są zamontowane w łazience i połączone z MCR611, a prostokątne (Ci4100QL-THX) jako tyły w KD.
Wiesz, że przeszło mi przez myśl, że to do innego pomieszczenia jak salon.;-)
Bardziej obstawiałem sypialnię. :)
Ten długi to nie central, bo ilość głośników nie symetryczna, więc myślę będą do sypialni.
A tu zaskoczenie. W kiblu KEF-nieźle! :-D
Na tyły takie w zabudowie ciekawa opcja.
Zapewne masz temat sprawdzony, więc nie będę zadawał pytań w stylu czy to się sprawdzi i czy z serią R stworzy spójną całość? ;-)
Z przodu tradycyjne R700+R600C?
Zaskoczyłeś mnie Henry, tym że to już ten etap!
Nie próżnowałeś faktycznie. Ambitny plan realizujesz niezwykle sprawnie.:eek:k:
Czekam w takim razie na więcej szczegółów jak będziesz gotowy by się pochwalić.
 
Do góry