Zmiana frontów..na początek :)

venomas200

New member
Bez reklam
Ja sprzedałem swoje fronty Minas Anor i zamówiłem Arcada Studio 16 Hertz. Czyli powoli idziemy w kierunku high endu. Ja myślę że z Arcadami będzie już dosyć blisko.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

lobos

New member
Bez reklam
Trochę wyobraźni; kąpiesz się z żonką (albo nie koniecznie, tu wstawić właściwe :D ) a tu przyjemnie coś plumka.
Brzmi inaczej niż Kef w kilblu :D
Tak to faktycznie brzmi inaczej ;-)
Idąc dalej... do tego wielkiego jacuzzi na środku salonu kąpielowego u Henia inaczej nie wypada jak z KEF na suficie :grin::krol:
 

Henry

Active member
Bez reklam
Miałem Kefy i nie rozumiem zachwytu.
Głośniki jak każde inne...
Twoich Arcad nie słyszałem, ale Minasy i Canto już robią robotę, więc pewnie tu już jest super.
Z czym są spięte?

Fajny zakup ;):eek:k:

....w kiblu to już jest jakieś wydarzenie
W kiblu to jedynie wentylator, a co inni mają to ich sprawa. ;)
Głośniki natomiast, jak u wielu innych są zamontowane w łazience.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Lolo, ty tak serio?
Czy Kef to jakiś hi-end, żeby robić z tego wydarzenie?
Chłopaki mają Monitor Audio i nikogo to nie dziwi.... moje to zwykłe głośniki do zabudowy za kilka stówek za parę, które wsadzone są w zabudowę pod sufitem, dźwięk nie jest skierowany centralnie w dół, a lekko pod kątem, ot i wszystko...

ps dla mnie większym dziwactwem są głośniki z boku wanny czy TV w sypialni lub w kuchni ;)
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie wszystko tak na powaznie :)

Ale kilka stowek za pare? Cen nie znam, ale po cenach eRek myslalem ze to cos rzedu 2k :)


Dzwiactwo jak dziwactwo, wanna z wbudowanym radyjkiem no to i glosniczek musial sie gdzies znalezc --- gdzies z boku :)
 

venomas200

New member
Bez reklam
Głośniki jak każde inne...
Twoich Arcad nie słyszałem, ale Minasy i Canto już robią robotę, więc pewnie tu już jest super.
Z czym są spięte?

Fajny zakup ;):eek:k:


W kiblu to jedynie wentylator, a co inni mają to ich sprawa. ;)
Głośniki natomiast, jak u wielu innych są zamontowane w łazience.
Napędzane są Cayin A70 MK II lampy Amperexy BB. DAC XiangSheng DAC 05A i jako transport Malina z Digione

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nie wszystko tak na powaznie :)

Ale kilka stowek za pare? Cen nie znam, ale po cenach eRek myslalem ze to cos rzedu 2k :)


Dzwiactwo jak dziwactwo, wanna z wbudowanym radyjkiem no to i glosniczek musial sie gdzies znalezc --- gdzies z boku :)
Rki do łazienki? Już musiałoby mnie naprawdę ponieść, to zwykła seria do zabudowy ;)

Napędzane są Cayin A70 MK II lampy Amperexy BB. DAC XiangSheng DAC 05A i jako transport Malina z Digione

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
To naprawdę niezły set zbudowałeś, klasa :)
 
Do góry