Zestawienie TV Full HD - Styczeń 2016

Jaki telewizor wolał byś kupić?


  • Total voters
    0

mafia35

New member
Bez reklam
Świat się kończy. Panasonic schodzi na psy jeśli chodzi o niższą półkę. Widziałem jak to świeci i jakie ma kąty. Tragedia.
 

piteron

Active member
Bez reklam
Panasonic nie sszedl na psy on stara sie byc na siłę oryginalny. Wypuscili mega drogi lcd ktory suma sumarum nie okazał sie następcą plazmy teraz kombinuja z 3 razy drozszym oledem od rynkowych bywalców i pewnie myślą że znajda sie duszyczki ktore ulegną magii marki. Jak dla mnie to taka firma ktora na siłę prezentuje cos co z gory jest skazane na niepowodzenie może sobie istnieć ale dyktować warunków na rynku nie będzie
Miala juz Matsuhita pstryczka w postaci Technicsa teraz robi dokladnie to samo w przypafku Panasonica
Aby nie skończyli jak Sharp Hitahi.Jvc Thomson
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic już się przerzuca oficjalnie na B2B, produkcje domów, osiedli i setek innych branż dla przemysłu motoryzacyjnego. Wystarczy zobaczyć konferencję na CES. A telewizory w tym roku to po raz pierwszy w historii poszli tylko ceną.
Zobaczymy co będzie nowego bo już na dniach powinny być nowości.
 

djluke

New member
A ja mam pytanko o
Panasonic TX-55CS520E – FHD /VA 50/60Hz /50ms /AndroidTV /SMART /WIFI
Serio? Przecież tam ten cały MyHomeScreen czy jak mu jest siedzi chyba...tym bardziej że ani Panas o tym nie wspomina ani w wyższych modelach tego Androida nie widać...
A pytam bo się waham między tymi Panasami 520/620 i np. Hitachi którego kompletnie nie znam. Panas z Androidem by wygrał...gdyby go miał...
 

John_Lenon

New member
A ja mam pytanko o
Panasonic TX-55CS520E – FHD /VA 50/60Hz /50ms /AndroidTV /SMART /WIFI
Serio? Przecież tam ten cały MyHomeScreen czy jak mu jest siedzi chyba...tym bardziej że ani Panas o tym nie wspomina ani w wyższych modelach tego Androida nie widać...
A pytam bo się waham między tymi Panasami 520/620 i np. Hitachi którego kompletnie nie znam. Panas z Androidem by wygrał...gdyby go miał...

Tutaj jest błąd, Panasonic posiada Firefox OS, Z opinii na tym forum wynika że Panasonica z tego roku nie warto, złe podświetlenie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic nie ma Androida, ale ma słabe podświetlenie i czerń. Jest następcą modelu 100Hz , ale sam ma tylko 50Hz.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Witam. na wyprzedarzy jest promocja na samsung ue55h6400 za 3300zl z okularami 3d. Czy to dobry zakup? Szukam cos do 5000zl z 3d, full hd, conajmniej 55 cali, usb, internetem, dlna, screen mirror, aby z komorki ogladac youtuba itp. Calosc podpieta do kd marantz 6009.
 

GregoryPek

New member
Dzięki Ci wielkie RACUH jesteś mistrzem, szukałem czegoś ok 50 cali 100/120hz i praktycznie miałem wybrany sony 50w755c lub 809c ale teraz też się zastanawiam nad tym lg 50652v bo jak ma też taką matrycę i bardzo dużo osób go chwali. Co myślicie?
 
Do góry