Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie mialem okazji sprawdzic, ale kabel laduje duzo szybciej, pisalem w poprzednich postach ile wychodzi od 55% do 100% i nie bylo tragedi, ale sprawdze jeszcze od 10% do 100%.
Tak czy inaczej na noc zawsze odkladam, a to wystarczy, dodatkowo klade tez w ciagu dnia, nie zaszkodzi, wiec tel. w zasadzie nie ma szans zejsc ponizej 70%. W latwosci ladowania dopatrywalbym sie korzysci. Jak czlowiek ma swiadomosc ze wystarczy tylko polozyc, to odklada, przy ladowarce i kablu mi sie nigdy nie chcialo podladowywac. Martwi mnie jeszcze grzanie na naklejce Qi, ale to jeszcze przetestuje.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jaka klawiatura, fizyczna? Na pół ekranu? Nie dziękuje.
To chyba BlackBerry tylko pozostał, ew. jakieś stare wynalazki.
 

yuhri1

New member
Możesz zamówić, jeśli urzad celny się nie przyczepi to będziesz miał tani dobry telefon. Do czasu aż się nie zepsuje...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ostatnio miał premiere nowy iPhone 6.

Wiadomo, gigantyczne kolejki, koczowanie po nocach i takie tam. Typowe dla każdej premiery produktów Appla.
Z pierwszym "szczęśliwym" nabywcą postanowiono zrobić wywiad :)

Nie to żebm się śmiał z czyjegoś nieszczęścia, ale takie sytuacje mnie zawsze rozbrajają :D

[youtube]7lhXOgJ8ahA[/youtube]
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nie wiem czy słyszałeś, ale dobre miejsce w tej kolejce kosztowało dużo więcej niż sam telefon w najdroższej wersji, a sama kolejka ustawiła 31.08......
jak u nas za komuny za meblami:D
 

Pastusiak

New member
nie dziwi mnie to bardziej niż tego typu pielgrzymki za cebulą w promocji w Kałflandzie... tooo dopiero jest meksyk.. blokują ulicę jak manifestacja
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wspomniane owieczki:

apple.jpg
 

Pastusiak

New member
Jak już wspominałem podobne zjawisko (i wcale nie przesadzam) obserwuje pod supermarketem kiedy jest promocja na kartofle. Nie wiem czy to mniej zabawne ale na pewno równie idiotyczne.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jest jeszcze inna sprawa, omawiana już w mediach (Chińska mafia) sprzedaż na czarnym rynku.
Te "owieczki" to chyba nie do końca tylko "pasjonaci", a większy przekręt.
Zobacz sobie ten film:
[youtube]Ef_BznBwktw[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
S5 to bardzo dobry telefon,tylko ta obudowa.....
Dla mnie najładniejszym telefonem z wyglądu jest HTC One (nie M8 )

Bawiłeś się może LG G3 ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
S5 to bardzo dobry telefon,tylko ta obudowa.....
Dla mnie najładniejszym telefonem z wyglądu jest HTC One (nie M8 )
Bawiłeś się może LG G3 ?

HTC One miałem, bardzo ładny telefonik.
Samsung nigdy mi sie nie podobał, ale S5 nie jest taka zła.
Z tyłu (na żywo) wygląda ok i jest bardzo przyjemny dotyku, a przód jaki jest każdy widzi.
Bawiłem się LG3 i w sumie chyba wszystkimi telefonami na rynku.
Najlepsze w S5 jest to, że mają przycisk "home". Strasznie mi tego brakowało w HTC.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobry znajomy ma S5,bawiłem się nim i zmacałem...:D;-)

Muszę w końcu zmienić telefon...
Wybór jest w sumie pomiędzy czterema...
iPhone odpada,Nokia chyba też...

Wygląd podoba mi się najbardziej w HTC (chociaż M7 była ładniejsza) i LG,ale bebechy wybrałbym z Samsunga...

[youtube]2Sax-QJ3fLU[/youtube]
[youtube]u8H-cEKnImc[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Do góry