Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dla mnie:
HTC M7 (piękny i wytrzymały) spadł mi kiedyś i nic się nie stało, ale myślę że łatwiej go wykończyć jak S5.
Sony (tyle że nieporęt straszny)
Trzeci może LG, potem już bez znaczenia. Ja nie mogę patrzeć na M8 po tym co widziałem w M7. Pomijam już wielkość, bo w tym zestawieniu najlepszy byłby M7 dla mnie. Dla mnie to już S5 to patelnia, nie wspomniając o konkurentach. Aczkolwiek, faktycznie przyjemniej jest oglądać cokolwiek na większym ekranie.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z tą poręcznością to racja,zależy jeszcze kto ma jaką dłoń...

Armanig,jak możesz,napisz jakie były minusy w porównaniu HTC One M7 a Galaxy S5,bo dzisiaj wspominałeś że ten pierwszy Ci się znudził :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No przecież przez 24 strony o tym pisałem :)
W trakcie też zmieniłem parę razy zdanie, wiadomo tylko krowa nie zmienia poglądów.
Dodam że S5 ma pulsomierz, a Ty koksisz, to Ci się przyda :D
W sumie zapomniałem o tej funkcji, ma tez krokomierz i cały ten fitness.
Z największych minusów w porówaniu do HTC M7, to chyba ten szerokokątny obiektyw. Czyli jak weźmiesz do ręki te dwie słuchawki i staniesz w tym samym miejscu, to na M7 o wiele więcej uchwycisz.
Na imprezach jest to fajna sprawa, obejmiesz obiektywem całe towarzystwo, w S5 czy innych modelach musisz zrobić dodatkowo 2,3 kroki wstecz. Tego mi brakuje w S5, ale nadrabia lepszą jakością. Nic więcej nie przychodzi mi do głowy, irytował mnie też w M7 przycisk do wybudzania telefonu, po lewej stronie na górze.
To już naprawdę trzeba być imbecylem żeby na coś takiego wpaść.
Tak ogólnie M7 to bardzo fajny telefonik, jakbyś się zdecydował to tylko z gwarancją, niektóre miały problemy z robieniem fotek w zaciemnionych pomieszczeniach (wychodzi po czasie). Kilkaset stron na ten temat na zagranicznym forum.
Bez tej przypadłości, rewelacyjne fotki po zmroku.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Puls można zmierzyć w 10 sek...własnoręcznie...

Można, ale nie zrobisz sobie statystyk, zestawień i tych wszystkich duperelek.
W sumie cały ten S5 to dobry telefon dla aktywnych, jeszcze jakbyś miał smartwatch'a to byłby fajny komplet na treningi, ale ja tego nie założe na rękę ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Podobno nowy iP6 plus jest elastyczny ;)

cd4ecf6e-fd28-43c8-bb9a-174137ed5413_gif.gif


[youtube]znK652H6yQM[/youtube]
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Rozumiem że zmieniasz na tego prawie Flexa? :D

Ja niedługo będę L920 wymieniać, i myślę czy iPhone6, czy HTC One M8 WP8.1, jest sie nad czym zastanawiac :p
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie, daruje sobie zmiany ;)
A co jest nie tak z Nokią, przecież to dosyć wysoki model.
Jak sie zdecydujesz na iP6 to zdaj relacje, tyle że w porównaniu do M8 to dwa różne światy. Będziesz zdaje się miał dylemat.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig,ogladalem to na telefonie...
Tego gifa nie bralem nawet pod uwage,bo te wszystkie reklamy to wiadomo...
Obejrzalem tylko wyrywkowo ten filmik...nie zastanawiajac sie zbytnio nad tym...
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Hmmm, najpierw spiłował wystającą soczewkę aparatu a później przykręcił dwa jebitne motylki... Brak konsekwencji w działaniu.
Powinien go zespawać lub przynajmniej przykleić do jakiejś solidnej, 5mm stalowej płytki :p
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zapewne problem trochę rozdmuchany, z drugiej jednak strony nie chciałbym przypadkowo usiąść na takiej słuchawce (łóżko, fotel, tylna kieszeń), a takie sytuacje się zdarzają.
Wkładanie do takiego "etui" słuchawki za kilka tys. tylko dlatego żeby go uchronić przed ew.wygięciem, pozostawię już bez komentarza.
Apple już miało kiedyś wpadkę z zasięgiem, rozdawali "gumki" które zakładało się na telefon. "Genialne" rozwiązanie.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
mam w domu teraz dwa S4; żonka dała się namówić ;)
Co ciekawe dostała wersję Black Edition, tył obudowy obity skórą (lub cos co nieźle ją imituje), ramka wokół wyświetlacza jest na prawdę czarna, podczas w gdy w wersji klasycznej raczej ciemnoszara oraz metalowa obwódka jest koloru bardziej tytanowego, nie srebrnego. Mam nadzieję, że będzie to widoczne na wyjątkowo kiepskiej jakości fotek (ręcznik papierowy pięknie zostawia włoski, na szczęście jak widać, zmyłem różowy lakier do paznokci, bo byłby obciach, że nie niebieski :) )
 

Attachments

  • 20141126_213331 (Small).jpg
    20141126_213331 (Small).jpg
    22,9 KB · Wyś: 105
  • 20141126_213416 (Small).jpg
    20141126_213416 (Small).jpg
    55,1 KB · Wyś: 61
  • 20141126_214828 (Small).jpg
    20141126_214828 (Small).jpg
    35,1 KB · Wyś: 60

Henry

Active member
Bez reklam
I nie wypada tak łatwo z ręki, wygodniejszy w codziennym użytkowaniu. O dziwo ta "pseudo skóra" bardzo mało się niszczy. Po prawie roku użytkowania, żadnych widocznych śladów. Sporo porawii jakość materiałów.
 
Do góry