Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

werf

Active member
Bez reklam
Mam wrażenie Lolek, że nie masz nawet odrobinki świadomości jak globalna produkcja/handel wygląda. Nie ma logo nie może działać : )
Próbowałem ci wytłumaczyć kiedyś na przykładzie kabli zdaje konkretnie Siltech.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolek szanuję Twoje podejście do tematu, natomiast ja mam całkiem inne, dam Ci prosty przykład. Mam w firmie kilka drukarek HP, do których tonery 281x kosztują w oryginale blisko 1000zł. Ja kupuję zamienniki za 1/7 tej ceny i jakościowo oraz wydajnosciowo działają tak samo jak oryginał. Producent może wciskać mi kit, że stracę gwarancję, że zamiennik zepsuje mi drukarkę, ale nie robi tego bo tak jest, tylko dlatego, że zarabiają grubą kasę na takich przezornych klientach:)
 

werf

Active member
Bez reklam
Z oponami to jest trochę inne aspekt, ale to nie na ten wątek.
Często opona bez żadnej homologacji jest droższa od tej np. z gwiazdką, faktem jest też, że w przypadku rozsypania się np. x-drive jest podstawa do odmówienia naprawy gwarancyjnej.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Producent opon bieze odpowiedzialnosc za opony czy producent auta? Bo nie zrozumialem?

Lolo teraz urywam się z pracy na basen, na priva coś Ci napisze i jak będziesz miał ochotę to pogadamy, bo raz, że dużona pisania , a dwa nie na temat. A troszkę wiem, bo nawet z prawnikiem się konsultowałem w tej sprawie.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Trochę takie dziwne. Nie widzę zastosowania w obecnej formie.
7659943930c6edf2a04fdfed3deceac6.jpg
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Coraz więcej info o S10. Ciekawe czy się wszystko potwierdzi. Jezeli tak to przygarnąłbym S10X 6,7" i aku 5000 mAh. Pewnie będzie rekord pracy na jednym ładowaniu.
Ciekawe jak z dostępnością w Polsce. Do tego cena pewnie +5k zł.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
U nas na wszystkim muszą zarobić po drodze zanim dany towar trafi do sklepu ..... i niestety czasem sporo sobie za to życzą.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Bateria super pojemna. Jak miałem S7edge nigdy go nie rozładowałem, natomiast S9 co drugi dzień ładuje od zera...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nastawiałem się na zakup S10 licząc, że faktycznie obetną te ramki, ale z tego co widać, te ramki dalej są! Ciutke mniejsze, ale są.
Miałem nadzieję odświeżyć sobie wygląd swojego, ale teraz się zastanawiam, czy nie poczekać na S11 ew. na coś, co zupełnie będzie bezramkowcem.
Dodatkowo bez tego kółka na ekranie, a więcej jak pewne, że i to zniknie z czasem.

Jak dla mnie za mały progres i nie średnio mi się widzi dla tych zmian zmieniać swój, z którego jestem więcej jak zadowolony. Zobaczymy na żywo po premierze.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Moze roznica w aparacie i jakosci zdjec bedzie. Skoro pozazdroscili huaweiowi i wstawiaja 4 czujniki na tyl xD
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jak mowi stare przyslowie.

Jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o KASE.

Amerykana sie nie podoba ze oprocz nich beda sledzic nas chinczycy.

Pisalem wam kiedys ze polska podpisala ugode ze wszystkie tranzakcje bankowe, powyzej okreslonej kwoty sa wysylane do ameryki pod pretekstem "walki z terroryzmem"? Taka oficjalna informacje dostalem z banku.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo na 100% każda transakcja powyżej jakiejś kwoty zgłaszana jest przez Banki do Naszych służb i robi to bardzo wiele Państw z tego co kiedyś oglądałem w tv. Podobno my jako Państwo byliśmy jedni z ostatnich co do tego "programu" przystąpiliśmy. A wokół Huawei niestety w ostatnim czasie nawet w Polsce dzieje się za dużo, jeśli chodzi o pewne sprawy....
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
może tk rzucić to, olac tę pogoń za calami i wrócić do miniaturyzacji? :D
Zanco Tiny T1 - najmniejszy telefon za niecałe 200 zł ;)


[youtube]9lwwnE51h98[/youtube]
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Zainstalowałem dzisiaj nowego Androida. Na plus Czarny Motyw, który odrazu włączyłem. Do tego opcja usunięcia paska nawigacji na rzecz gestów. Powierzchnia użytkowa ekranu wzrasta. Poniżej screeny jak to wygląda.
60252be204eeb57723700f3b0af47493.jpg
bbd80025ead7d5bccfb4958f2c364ee7.jpg
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kocham te skróty. Rozumiem, że:
"Mocno nac. prz. ekr. startowego" znaczy:
"mocno naciągany przekręt ekranu startowego" :)
 
Do góry