zaproszenie na polishtracker.org

zipq

New member
Witam poszukuje zaproszenia na pt . jeżeli ktoś byłby tak miły prosiłbym o wysłanie zaproszenia na maila zipq@poczta.onet.eu . Z mojej strony mogę zagwarantować iż zaproszenie będzie wykorzystane w 1000%. Moje łacze nie pozwala mi na zbyt wiele 10/1 mb/s ale jestem twardy i solidny wiec scedować będę na prawdę długo :) pozdrawiam zipq
 
Ostatnia edycja:

Sobay

New member
Witam poszukuję zaproszenia na polishtracker.org oraz polishbytes.net oraz inne lepsze torrenty od torreny.org (nie będę wybredny:)) . Obecnie nie mogę wam się odwdzięczyć żadnym innym zaproszeniem ponieważ obecnie korzystam jedynie z torrenty.org.
Oczywiście z czasem jak będę w posiadaniu zaproszeń na pewno się zrekompensuję. Dziękuje Bardzo za pomoc oraz pozdrawiam :)

Obecnie internet posiadam 8mb lecz wkrótce będzie zwiększony do 16 mb. Po pobraniu udostępniam torrent codziennie w zależności jak mi czas na to pozwoli , średnio to 3-2h :)

Mój Mail : skzwsk@gmail.com
 
Ostatnia edycja:

el-capone

New member
Witam, byłbym niezmiernie wdzięczny jeśli wysłał by mi ktoś zaproszenie na polishtracker lub polishbytes. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Mój e-mail:swgk.prv.pl@gmail.com
 

zipq

New member
witam , poszukuje nadal zaproszenia na polishtracker.org niestety do tej pory nie udało mi się jego dostać. na chwile obecna posiadam 10/1 mbs ale juz od następnego miesiąca będzie już 2x więcej :) Seeduje każdego dnia po 10 h , czyli cala noc :) mój mail to zipq@poczta.onet.eu .

dziękuje za zaproszenie i gwarantuje ze wykorzystam je 100%
 

iscariota1

New member
Dla poszukujących zapów na PT: warunek 1. Doświadczenie na prywatnych trackerach 2. Zajomość regulaminu (sprawdzę!) 3. Screeny kont z ratio i DL/UP plus uzasadnienie czego oczekujesz od PT.
 

jacek607

New member
Witam.
Poszukuję zaproszenia na PT. Mam konto na torrentleech.pl, na którym to mam wysłane już 4TB przy ratio ponad 14. Screeny konta z ratio i DL/UP mogę wysłać na maila
Mój mail: jacek607( m a l p a )poczta.onet.pl
 
Do góry