zaproszenie na polishtracker.org

Kurtys

New member
Dla poszukujących zapów na PT: warunek 1. Doświadczenie na prywatnych trackerach 2. Zajomość regulaminu (sprawdzę!) 3. Screeny kont z ratio i DL/UP plus uzasadnienie czego oczekujesz od PT.

Cześć porosze o zaprosznie
1. doświadczenie mam z zlikwidowanego Filelist teraz od paru dni na filepost mam konto
2. regulamin podobny
3. Co do oczekiwań -dostępu do filmów z tego co wiem również polskich
kurtys501@gmail.com

screena jak podasz email tutaj nie wiem jak wstawić
 
Ostatnia edycja:

becking

New member
Witam .
Poszukuję bezskutecznie od paru miesięcy zaproszenia na PolishTracker. Mam doświadczenie w prywatnych trackerach, jestem użytkownikiem od paru lat takich stron jak TorrentGigs, Megatorrent, Polishleech, z bardzo wysokim ratio, a także wiele razy pomagałem w dotacji.Filmy to moje hobby i bardzo bym prosił jeżeli ktoś posiada zaproszenie o przesłanie na mój adres e-mail, w razie potrzeby prześlę screeny.

nrbrt.bckr@gmail.com

Liczę na pomoc i pozdrawiam
 

qqjj

New member
Dam PT

Posiadam zaproszenia na polishtracker'a. wymienię na inne dobre trackery z HD.
Proszę o udokumentowanie doświadczenia na prywatnych trackerach, screeny kont z ratio i DL/UP

qqjj (malpa) shellmix (dot) com
 

grubyas

New member
Jestem użytkownikiem BTGigs prawię 4 lata. Ratio jak widać na screenie 1.21, może nie jest najwyższe ale ciężko się seeduje gdy większa jest podaż niż popyt na plik. A tak w większości jest na Gigsie. Konto na PT przydałoby mi się czasami do ściągnięcia czegoś czego nie ma na TG i na pewno pozwoliłoby na większe wykorzystanie mojego uploadu.

Screen konta na TG:
Screen DL/UL:
... w załączniku bo linki od 5 postów

aston06[at]gmail(dot)com
 

Attachments

  • beznazwyqys.jpg
    beznazwyqys.jpg
    75,5 KB · Wyś: 768
  • 1589824911.jpg
    1589824911.jpg
    15,3 KB · Wyś: 449

DunDeeRipper

New member
Witam Posiadam 10 zaproszeń na prywatny tracker z samymi encodami HDTV PL oraz filmami 1080p 720p

Wymagania
Adres strony: hdbt.eu

Ilość zaproszeń: 10/10

Warunki:
- Screen z testu łącza speedtest.net
- konto wyłącznie na własny użytek
- korzystanie z konta oraz przestrzeganie regulaminu
- link do profilu z min ratio 1 (widoczny ip!) lub screen z innego trackera (niekoniecznie)
- konto Gmail

Piszcie na Moje gg 38955154 lub PW
 

n3wbi3

New member
Witam czy jest ktoś jeszcze na tym forum kto posiada zaproszenia na Polishtracker? Jak do tej pory byłem wiernym użytkownikiem portalu heaventracker a potem heavnsource, niestety jak wszyscy tu wiedzą portal przestał istnieć z niewyjaśnionych powodów. Admini nie chcę udostępnić(nie mogą z powodów technicznych) danych z ratio up i dl. Szczerze mówiąc jestem trochę w kropce. Przez już prawie pół roku ratuje się darmowymi stronami lub płatnymi z ogólnym dostępem ale z jakością HT HS i PT mają niewiele wspólnego.

Wiem że regulamin PT tego zabrania ale jestem gotów "nabyć" takie zaproszenie drogą finansową jeśli nie będzie innego sposobu - jest to jednak ostateczność.

Najbardziej mi brakuje dostępu do Polskich filmów

Jedyne co może mi zapewnić jakąś tam wiarygodność to link z programu - tylko to mam
dla zainteresowanych przesle mailem

Poratujcie proszę - kontakt lowubedo@gmail.com
 
Ostatnia edycja:

xaxa

New member
Posiadam zaproszenie na PT, trzeba mnie przekonać że mam dać panu zaproszenie a nie komuś innemu. proszę podawać linki do sowich profili ze stron p2p z widzialną nazwą użytkownika i do tego speedtest. Osoby zainteresowane proszę o kontakt gg 1625897(często niedostępny)
 

PTuser

New member
Zaproszenie na PT

Witam

Posiadam zaproszenia na PT (2).
Ze względu na to, że zapraszając ludzi za darmo większość miała słabe ratio / nie logowali się przez długi czas / lub nawet cheatowali sprzedaje zaproszenia na PT (ponieważ mam pewność, że takiej osobie będzie zależało na seedowaniu)
Jeżeli jesteś zainteresowany napisz na maila sddfawdrgeds@wp

Pozdro
 

tekch

New member
Witam ponownie :)

Posiadam kilka nowych zaproszeń.
Koszt zaproszenia to 30 zł.

kontakt: sddfawdrgeds@wp.pl

Pozdrawiam

heh grubo - dostali niektórzy kilka zaproszeń i chcą na tym zarobić, obyś się na tym nie przejechał, pamiętaj, że jak zaprosisz kogoś nieodpowiedzialnego to Ty też za niego odpowiadasz... :)

Miałem kiedyś konto na trackerze z muzyką elektroniczną, coś tam trance... było bardzo dużo wstawek z muzą - w zamian za zaproszenie - dam zaproszenie na PT.

W razei pytań piszcie PW!
 

mydrek

New member
Na PT rozdali zaproszenia więc jak ktoś zainteresowany pisać na iktomipodskoczyman(malpa)gmail(dot)com , mile widziane udokumentowanie doświadczenia na prywatnych trackerach, screeny kont z ratio i DL/UP. Zaproszenia są ważne 7dni.

Przypominam innych użytkowników PT że regulamin zabrania sprzedaży zaproszeń.
 
Do góry