zaproszenie na polishtracker.org

tetrus

New member
Mam 2 zaproszenia na PT. Oddam je osobie, ktora jest tutaj juz od jakiegos czasu.
Chetni proszeni z aktualnym mailem na PW. Decyduje kolejnosc zgloszen :)
 

kardinale

New member
Witajcie, bardzo mi zależy na zaproszeniu do Polishtracker. Miałem do tej pory konto na heaventracker, później na heavensource, lecz strony padły. Mam konto na sharetorrents i to od 02-01-2007 21:14:45, ratio ciągle powyżej 2. Podobne statystyki miałem na HT/HS. Posiadałem kilka lat wcześniej konto na PT, ale... przypadkowo pobrałem niezaktualizowanym utorrentem pozycję i zablokowali mi konto :/.

Bardzo proszę o zaproszenie, nikogo nie zawiodę. Bardzo mi zależy, bo ST wprowadziło opłaty i nie będę im dawał kasy za niewiadomo jakie pozycje.

Jeśli ktoś chciałby mnie zaprosić e-mail: kardinaleduchu@gmail.com

Ps. jeśli jest forumowicz, który podeśle mi zaproszenie i wybiera się na woodstock to zapraszam na piwko :wink: bo mieszkam 800m od pola imprezy hehe (nic innego nie mogę oferować w zamian) Pozdrawiam :)
 

zlakobieta

New member
Witam serdecznie!

Poszukuję konta lub po prostu zaproszenia na serwis polishtracker.net lub btgigs.info. Żadnych screenów z kont torrentowych podać nie mogę, ponieważ utraciłam dostęp do wszystkich, jednakże mogę zapewnić, że wszystkie pozycje seeduje należycie długo i wiem, na czym polega prowadzenie takiego konta.

W razie jakichs pytań lub chęci oddania zaproszenia, bardzo proszę o kontakt na gg: 43801893
Byłabym bardzo wdzięczna, jeśli znalazłaby się jakaś miła osoba, która poratowałaby mnie w problemie :)

Pozdrawiam.
 

zack_o2

New member
Witam wszystkich!

Od długiego czasu szukam kogoś, kto mógłby mi wysłać zaproszenie na PT, jednak bezskuteczne. Od zawsze ściągałem głównie filmy i seriale z darmowych torrentów lub oglądałem online, jednak nie widzę problemów, aby udostępnić plik po ściągnięciu. Mój DOWNLOAD 30 Mbit/s UPLOAD 5 Mbit/s

Zaproszenie proszę kierować na adres zack_o2@o2.pl

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać, jak tylko odbiorę pocztę to odpiszę.

Pozdrawiam,
zack_o2
 

kaxczy

New member
Witam Serdecznie


Bardzo proszę o zaproszenie na "polishtracker.org" badź Dvdseed.eu
Jeżeli chodzi o torrenty miałem jakieś 2 lata przerwy przez co utraciłem dostep do swoich ulubionych prywatnych trackerów.

Zachowało się tylko na TG, whad.cd i TT


Jestem posiadaczem szerokopasmowego internetu Vectra 50Mb/ noc 80Mb/s Upload 8Mb/s noc 16 Mb/s
Znam zasady dlatego też konta utrzymywałem z konta Shell, dbałem o nie bardzo dobrze niestety zmiana adresu zamieszkania (przeprowadzka) i brak neta pozbawiły mnie wyzej wymienionych kont.

Jeżeli ktoś chciał by mi zaufać i wysłać zaproszenie to zapraszam na priv lub na mejla.
kaxczy@gmail.com


Z góry dziekuję i pozdrawiam. : )
 

marek1600

New member
Bede dozgonnie wdzieczny za zaproszenie na polishtracker.org. Obiecuję o konto dbać.Uzytkownikowi, potencjalnemu dawcy - postaram sie w przyszlosci zrewanzowac. Z góry bthx .Info proszę na priv.:eek:k:
 

marek1600

New member
Bede dozgonnie wdzieczny za zaproszenie na polishtracker.org. Obiecuję o konto dbać.Uzytkownikowi, potencjalnemu dawcy - postaram sie w przyszlosci zrewanzowac. Z góry bthx .Info proszę na:marek1600@gmail.com:blagam:
 

fryziak

New member
Witam wszystkich forumowiczów.
jeżeli ktoś ma możliwość wysłania zaproszenie na polishtracker.net bedę bardzo wdzięczny
Proszę poratujcie: mk.nozka@gmail.com
Z góry bardzo serdecznie dziękuję
 
Do góry