zaproszenie na dvdseed.org

marek1600

New member
Bardzo prosiłbym o zaproszenie na dvdseed.Mogę pochwalić się wyłącznie ratiem na ogólno dostępnych stronach,ale gwarantuję że nie jestem pijawą i potrafię dbać o konto.pozdrawiam - Marek mail - marek1600@wp.pl
 

kondor19

New member
zaproszenie

witam bardzo bym prosił i jedno zaproszenie moj meil kondor19@gmail.com moge za to podzielic sie kontem na bitsoup.org mam 2.1TB wysłanych i 700gb sciagnietych mam w miare duży upload i czesto wysylam poniewaz nie wylaczam komputera. powtarzam e-meil kondor19@gmail.com bede wdzieczny pozdrawiam.:)
 

balti

New member
Witam, szukam zaproszenia na powyzsza stronke. Mam neta 8/2 Mb.

Chcialbym wykorzystac w pelni moje lacze jesli ktos moze to prosze o

szanse. Komp mi chodzi prawie 24h na dobe, czasami daje mu odpaczac :) . Moge zapewnic ze nie jestem

pijawka Prosze o kontakt na skrzynke: baltiqqq@gmail.com Z gory

wielkie dzieki.
 

Pio78

New member
Witam Widze że na tym forum jest dużo chętnych żeby dołączyc do DS. Wiec moze ...
Mały konkurs. Do rozdania 2 zapki (jesli bedzie wieksza ilosc chetnych co mnie przekonaja to zwiększe pule) Dostana je osoby które mnie do siebie przekonają
Warunki
- gmail
- upload min 60 kB/s (prosze o screen z speedtestu)
- screen z dobrym ratio na innym trackerze
- potwierdzenie ze będzie się korzystać z konta (obserwatorzy torrentow nie potrzebni)

Pisac na Pw i tylko powazne propozycje !!! :krol:
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
kazdy moze oszukac jak tak dajesz wystarczy glowa
powiem od siebie rozdalem dwa i te osobniki juz maja zablokowane konta, za oszukiwanie i za same sciaganie
 

boriab

New member
WItam,
Bardzo bym prosił o zaproszenie na DVDSEED, nie jestem pijawką, znam zasady sedowaniai wysylania, moge to potwierdzić pokazując moje ratia z różnych stron.nie mam nic do zaoferowania ewentualnie zapki na polishbytes ale wątpię czy kogokolwiek by to zainteresowalo :).
Oczywiście jakby kto chciał sprzedać takowe zaproszenie to prosze tylko poważne oferty.
Dzieki z góry
 

boriab

New member
WItam,
Bardzo bym prosił o zaproszenie na DVDSEED, nie jestem pijawką, znam zasady sedowaniai wysylania, moge to potwierdzić pokazując moje ratia z różnych stron.nie mam nic do zaoferowania ewentualnie zapki na polishbytes ale wątpię czy kogokolwiek by to zainteresowalo :).
Oczywiście jakby kto chciał sprzedać takowe zaproszenie to prosze tylko poważne oferty.
Dzieki z góry
 

feloniak

New member
Zap na dvdseed...

Witam,

Jezeli ktos dysponuje wolnym zaproszeniem na dvdseed to bardzo bym prosil. Zielony nie jestem i wiem o co chodzi w torrentach. Od 2006 posiadam konto na polishtrackerze gdzie mam ratio okolo 2.0 przy wyslaniu 1TB danych (dobijam do Extreme Usera :) Mam zaproszenia na PT ale jak wiecie od pewnego czasu tylko L33T Userzy moga rozdawac zaproszenia (niestety brakuje mi jeszcze do tej rangi). Tak wiec jeszcze raz prosze o zapa na dvdseed - zapraszajacy nie ma sie o co bac. Kompa praktycznie nie wylaczam i zalatwiam juz ze swoim dostawca zwiekszenie uploadu wiec bedzie jeszcze lepiej ! Moj mail: feloniak@mm.pl
 

yahu

Member
Dla zainteresowanych dobry zajączek :D

Otwarta rejestracja.


W związku z odebraniem zaproszeń 10.04.2009, otwieramy rejestrację na stronie.

Wyglądać to będzie tak:

- 11.04.2009 w godzinach 14.00 - 16.00
- 12.04.2009 w godzinach 15.00 - 19.00
- 13.04.2009 w godzinach 12.00 - 20.00


Po zamknięciu rejestracji, zaproszenia będą przyznawane osobom dotującym stronę oraz .....( niespodzianka).

Oczywiscie..:p zapomniałem o tym drobnym szczególe -chodzi o dvdseed
 
Ostatnia edycja:

boriab

New member
yahu napisał:
Dla zainteresowanych dobry zajączek :D

Otwarta rejestracja.


W związku z odebraniem zaproszeń 10.04.2009, otwieramy rejestrację na stronie.

Wyglądać to będzie tak:

- 11.04.2009 w godzinach 14.00 - 16.00
- 12.04.2009 w godzinach 15.00 - 19.00
- 13.04.2009 w godzinach 12.00 - 20.00


Po zamknięciu rejestracji, zaproszenia będą przyznawane osobom dotującym stronę oraz .....( niespodzianka).

Tia wszystka ladnie, ale....
jak to strona? mam nadzieje ze ddseed;)
 

sadybiakos

New member
Wystarczy czytać "ze zrozumieniem" uwzględniając to w jakim wątku jest dodany powyższy post i w ogólnym kontekście
Ja już się zarejestrowałem i chciałem podziękować za inicjatywę i dobrą wole
 
Ostatnia edycja:

boriab

New member
sadybiakos napisał:
Wystarczy czytać "ze zrozumieniem" uwzględniając to w jakim wątku jest dodany powyższy post i w ogólnym kontekście
Ja już się zarejestrowałem i chciałem podziękować za inicjatywę i dobrą wole
Powiedzial co wiedzial... ;p
pozdrawiam
 
Do góry