zaproszenie na dvdseed.org

justa122

New member
witam serdecznie wszystkich na forum, ja rowniez potrzebuje zaproszenia na dvdseed,dodam ze mam lacze 4 mb, komp chodzi non stop,jestem fanem filmow dvd (nie ogladam mniejszych kompresji bo lubie ogladac film a nie piksele) oczywiscie nie bedzie problemow z seedowaniem. Moj adres: slony12@interia.pl Pozdrawiam:)
 

Kallmaro

New member
Witam
jeżeli ktoś byłby tak miły to poproszę o zaproszenie na DVDseed, posiadam łącze 8mb, sprzęt chodzi nontoper z zasadą:'ile weźmiesz tyle oddaj, a nawet wiecej...' no i oczywiście jestem maniakiem oglądania filmów dvd :popcorn:
A wiec jeżeli ktoś... to proszę na domin27@gmail.com :bober:
 

tom86

New member
Siemka ja również proszę o zaproszenie na DvdSeed . Moje łacze to 25 Mb . Wysłać mogę do 1,5 Mb
Moj adres email to : Tomaszxbox@gmail.com
Screen z DvdTreasure znajduje się w załaczniku .[/quote]
 

Attachments

  • Screen - Ratio.zip
    250,4 KB · Wyś: 34

StrongGuy

New member
Witam,

tez mam bardzo dobre lacze (1500 up) duzy twardy dysk. Mieszkam za granica i chetnie przyjal bym takie zaproszenie na dobry portal z torrentami jak n.p. dvdseed.org

zaproszenie prosze kierowac na maila : StrongGuy@gmx.net

P.S. Posiadam duzo filmow na DVD9 (kopie 1:1 mnie szczegolnie interesuja) - szczegoly prosze na priv.
 

Saracen

New member
Będę wdzięczny za zaproszenie na dvdseed.org. Jestem dostępny 24/7 dni w tygodniu więc z seedowaniem nie będzie problemu. Parametry łącza jak na poniższym obrazku:



Zaproszenie proszę kierować na regnem[małpa]o2.pl.

Z góry dzięki.
 

rob-one

New member
Cóż, nie będę wyjątkiem jeśli napiszę że poszukuję zaproszenia na dvdseed.
Jestem użytkownikiem portalu torrenty.org od wielu lat, zawsze dzielnie seeduje :).
Nie będę pisał, że komp u mnie chodzi 24/7 bo w większości to bzdury, ale daną wstawkę seeduję przynajmniej x3 (chodzi oczywiście o ilość wysłanych danych).
Jeśli ktoś mnie poratuje, będę wdzięczny...niestety nic nie mam w zamian.

mail: rob-one@o2.pl

Dzięki i pozdrawiam
 

wjgor

New member
Poszukuję zaproszenie na dvdseed z zamian mogę dać zaproszenie na hdbits.org, hdbt lub bit-hdtv. Info proszę kierownać na PW
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
kolego @tom86 jesli Twoj upload bylby nawet 100 razy wiekszy to po tym screenie widac, ze zoltodziob jestes i nawet wlasnego ip nie potrafisz zamazac, ehh
 

rob-one

New member
11 listopada HDBT będzie miał otwartą rejestracje (torrent z fimami HD i nie tylko)

może za to info ktoś prześle zapka na dvdseed ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry