zaproszenie na dvdseed.org

exmister

New member
jesli mozna prosic o zaproszenie do jakies strony z hd-torentami. bylbym wdzieczny, bo aktualnie zaczynam swoja przygode z HD. komp chodzi u mnie 24h/dobe i zawsze cos sie sciaga, wiec z seedowaniem nie ma problemu. lacze 2mbit down/ 512kbit up
lordrush@tlen.pl

ps. rozumiem ze nie mam co liczyc na jakas super stronke, bo nie moge sie pochwalic swoim ratio, ale kazdy od czegos zaczynal, wiec uciesze sie z kazdej pomocy:)

dzieki
 

L1su

New member
Poproszę zaproszenie na dvdseed. Z uploadem nie bedzie problemu moj komp chodzi 24h. Moj email l1su@o2.pl
Z gory dziekuje
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

SzybkiBen

New member
szukam

Poszukuję zaproszenia na dvdseed.org, w zamian mogę się odwdzięczyć zaproszeniem na scenehd.org.
Z góry dzięki:)
 
Ostatnia edycja:

markel06

New member
mam zaproszonko na dvd seeda , proszę pisać na PW , mile widziany jakiś screen z jakiegoś innego tracerka ;) najlepiej necik z UP ok 512 lub więcej
Pozdawiam
 

alergic

Member
Witam. Poprosiłbym o jakieś zaproszenie na stronkę z torrentami, ponad rok czasu ściągałem jedynie z torrenty.org ale stronka niestety padła i nie mam już skąd ściągać. Komp u mnie chodzi gównie w nocy kiedy to mój transfer jest około 6/2 Mb. Jeszcze nigdy nie miałem konta na serwisie na którym są potrzebne zaproszenia ale wiem o co chodzi czyli sedować co najmniej tyle co się ściągneło.

O zaproszenia poprosze na PM. Z góry dziękuje i pozdrawiam ;-]
 

Arni83

New member
Witam :)
Ja rowniez bym poprosil o zaproszonko na DVDSEED. Rowniez do tej pory glownie ssalem z torrenty.org ( strona wcale nie upadla :) ), aczkolwiek udalo mi sie zalapc na darmowa rejestracje na HDBT i na ta chwile mam ratio 3.042 tak wiec pijawa nie jestem :)
Moj łacze to 2mbw nocy x2 :)
Grzecznie seeduje i klopotow ze mna nie ma :)
Jesli ma ktos zaproszenie na inna prywatna stronke rowniez chetnie przytule :)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
Ps:Malo prawdopodobne ale jesli ktos juz zdecyduje mi sie pomoc to moj mail Pasibrzuch23@Gmail.com
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
dlatego jak widac wiekszosc ma ciasne umysly, otwarta strona do rejestracji byla nie wiem jak teraz, ale jak widac wiekszosc czeka na talerz!
 

drego

New member
Rejestracja na dvdseed jest chyba zablokowana teraz.
Jak ktoś będzie mógł poratować zaproszeniem na ten serwis albo inny prywatny a szybki będę wdzięczny.
Mam necisza 1mb/256 często włączony 24h przez cały tydzień, więc z seedowaniem nie ma problemu.
Na innych prywatnych trackerach typu Pt ranga Power User, tl podobnie.
 

Slupper

New member
informacja znajdująca się na dvdseed.org

Drodzy użytkownicy DVDSEED, z przykrością informujemy iż z dniem 01.02.2009 zamykamy jakąkolwiek rejestrację na Naszej stronie.
Jest to spowodowane koniecznością dokonania porządków z kontami. Usunięte zostaną wszystkie nieaktywne oraz podwójne konta. Osoby posiadające zaproszenia niech do tego dnia je wykorzystają.


A sama strona jest taka sobie, 3k torrentów, regulamin trochę ostry :/
 

Slupper

New member
lol?;p
btgigs.info - 11k torrentów, pełno tam wszystkiego, super załoga, regulamin light, b. dobre prędkości... cud miód i orzeszki...
 
Do góry