zaproszenie na dvdseed.org

nowyyy31

New member
Mamy dla was małą niespodziankę. Dziś w godzinach wieczornych rozdamy kolejne zaproszenia na naszą stronę. Prosimy Was o jak najlepsze wykorzystanie ich ponieważ bardzo możliwe że to będzie ostatnie rozdanie w tym roku. Pamiętajcie o tym że nie wolno posiadać więcej niż jedno konto , bo w takim przypadku zostaną usunięte oba.
to dziś będę mieć zaproszenia na dvdseed ;]
 

kinder

Member
Witam poszukuje zaproszenia na :

PolishTracker
HeavenTracker.org
btgigs.info

W zamian mogę zaoferować zaproszenia na dvdseed ; hd-bits.ro ; bit-hdtv.com ...

moje łacze 8mb/8mb a w nocy 16mb/16mb wiedz z ratio nie ma problemu.. mogę jak coś wysłać screeny z trackerów...;)

Pzdr....
 

Guerin

New member
Poszukuję zaproszenia na dvdseed

Poszukuję zaproszenia na dvdtreasure.
W zamian mogę zaoferować zapka na TorrentGigs, RevolutionTT lub konto na FileList.org.
Ewentualnie przyjmę zaproszenie na dvdseed jako gest dobrej woli skierowany w moją stronę od jakiejś sympatycznej osoby :)

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

smadny87

New member
Witam,

Co prawda stażem na tym forum pochwalić się nie mogę, ale oto screen z HeavenTracker'a:
laqruq.googlepages.com/ratio


Dodatkowo mogę pochwalić się ilościa plików @ Rapidshare, wiem ze to nie ma nic wspólnego z torrentami, ale zawsze to potwierdzenie uploadingu...


Obecnie mam łącze 3Mbit/768 w nocy 6Mbit/768, ale za ok 2 tygodnie przeskakuje na symetryczne 6/6Mbit/s więc zacznie się zabawa :)

Pozdrawiam i liczę na odrobinę wiary we mnie, i dobre serce :)

:!: Mail: laqruq[AT]gmail.com :!:

/od niedawna mam też konto na hd-bits.ro ale z powodu ataków DDos, które od paru dni nękają tąstronę - nie mogę teraz zrobićscreena/
 

azzario

New member
mam 3 zaproszenia na dvdseed. wymienie na zapka na polishtracker, torrentleech org

prosze pisac na pm
 
Ostatnia edycja:

lukas77

New member
Poproszę o zaproszenie na dvdseeda - posiadam zaproszenie na scenehd org i mogę się wymienić lub odstąpić. Proszę na PM lub maila lukas77@gmail.com

screen mojego konta ze scenehd w załączniku
 

Attachments

  • scenehd.png
    scenehd.png
    13,7 KB · Wyś: 89

rj5

New member
Proszę o zaproszenie na dvdseed.Od 01.11.2008 łącze 2mb.Posiadam 1 zap na torrentleech.pl i 10 zap na miacho.org.Jestem pod nickiem ewa987 ,mój screen; ewa987.jpg .Dziękuję.Pozdrawiam.rj5@neostrada.pl
 
Ostatnia edycja:

zbycho01

New member
bardzo proszę o zaproszenie dvdseed

JW. miałem konto lecz mi zablokowali ponieważ się nie logowałem przez 30 dni(siła wyższa)
Nadmieniam, że na PT mam Ratio: 0.6904 Wysłano: 346.0893 GB Pobrano: 501.2584 GB
zbycho01@o2.pl
 

MaestroX

New member
Witam !
Jeśli ktoś ma wolne zaproszenie na dvdseed to bardzo bym prosił !
Od nie dawna mam szybkie łącze więc zależy mi na DVD,a dość mam już marnych DiVX-ów.Obiecuję mega-sedowanie ! adoros@tlen.pl
P.S.
Dziś jest otwarta rejestracja na DEMONOID.
 

froste

New member
Mam do oddania jedno zaproszenie na dvdseed oczywiście w zamian za zapka na inny poważny zamknięty tracker. Kontakt na PM
 

quzone

New member
Także byłbym zainteresowany zaproszeniem na dvdseed lub inny tracker prócz ht i tl

moge sie podzielic zaproszeniem w zamian na torrentlecha ;)

info na gg 4333192 ;) bardzo mi zalezy szczególnie na dvdseed:)
 
Do góry