zaproszenie na dvdseed.org

raper_21

New member
czy posiada ktoś jeszcze zaproszenia?

Czy posiada ktoś jeszcze zaproszenia na dvdseed . Strasznie zależy mi na filmach DVD a nikt nigdy nie wysłał mi żadnego zaproszenia do żadnej liczącej się strony z torrentami więc nie mogę dać nic w zamian. Posiadam w miarę szybkie łącze 2mb i komp przeważnie chodzi 24h... pijawką nie jestem... Proszę o zaproszenie dajcie szanse... mail: raper_21@o2.pl
 

kurak22

New member
witam
Poszukuje zaproszenia na dvdseed , w zamian moge dać screeny z liczących sie na scenie stron lub zaproszenie na btgigs
gg1908051 pozdrawiam
 

maposte

New member
prosba

witam
jesli ktos bylby tak mily to prosze o zaproszenie, jesli ktos bylby zainteresowany to moge sie odwdzieczyc zaproszeniem na hd-bits.ro
t_34@op.pl
z gory dzieki i pozdrawiam
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
raper_21 napisał:
Czy posiada ktoś jeszcze zaproszenia na dvdseed . Strasznie zależy mi na filmach DVD a nikt nigdy nie wysłał mi żadnego zaproszenia do żadnej liczącej się strony z torrentami więc nie mogę dać nic w zamian. Posiadam w miarę szybkie łącze 2mb i komp przeważnie chodzi 24h... pijawką nie jestem... Proszę o zaproszenie dajcie szanse... mail: raper_21@o2.pl

w zamian nic nie dasz, bo nie od tak sobie dostajesz zaproszenia, ale za to czesto sa wejsca za free, open rejestracje, kazdy chce dostac.
 

pdata

New member
zaproszenie wymienię

na jakiś dobry zamknięty Tracker w zamian oferuje zap na PT gdzie mam wysłane 5,25Tb pobrane 1,45Tb ratio 3,6245 moge podesłać screen
jak coś to na priv.
 
Do góry