Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

Szopan

New member
Do MasterTomster i reszty w temacie:)

Każdy,Kolego,ma prawo do swoich opinii,więc i ja się takowa podzielę:

to że hdbits zbanował nasz kraj jest znakiem tylko i wyłącznie wielkiego ch...
Najlepiej strzelac ,potem zadawac pytania,a Polaczkow można banować i niech maja za swoje - tak sie nie rozwiązuje problemów, a raczej nie powinno.

Istnieje wiele stron o otwartej rejestracji,lecz skutecznie eliminujących pijawki,np.pobierasz 1wszy torrencik,a co z nim zrobisz zależy tylko od ciebie - pobierzesz,lecz nie sedujesz - masz ,,karę" - kolejnego torrenta juz nie pobierzesz -ale konto jest aktywne,można przeglądać,wypowiadac się na forum,itp. Gdy pobierasz i udostępniasz - masz wolną rękę i wszystko jest dla ciebie. Poza tym w każdej chwili ratio można podnieść i odblokować pełną funkcjnalność konta.

Dla mnie to system doskonały,a hdbits...kasacja konta,kasacja kraju - czasy odpowiedzialności zbiorowej już dawno się skonczyły,jednak nie w przypadku omawianego portalu.

Poza tym nie zawsze możesz sedowac,nie ma Cie lub masz slabe łącze- ale wybór powinien zostać do naszej dyspozycji ,co robimy.

Ja miałem konto na hdbits - straciłem (za niskie ratio),były to czasy,gdy miałem necik 256mb w multimedia ( nie mówię juz,że na hdbits trzeba bylo wybierac torrenty do seedowania,nie koniecznie to co samemu pobralismy-gdy byly mało popularne,to siłą rzeczy nie można bylo podniesc ratio mimo sedowania 24h na dobę).

Teraz mam łącze symetryczne 1,5 mb/1,5 mb i chętnie bym cos pobral i jeszcze chetniej posedował - no ale jest ban i ch...!!!

Podejrzewam,że wielu mysli i jest w podobnej sytuacji,ale cóż...

P.S.
Jesli tak szkoda Ci teraz zaproszen,to było ich nie rozdawać i nie grozić wyżej,że możesz powymieniać winnych tej sytuacji - winne są bzdurne zasady rządzące hdbits i tyle w temacie...
Ja ,,zmarnowałem" zaproszonko od Solidosa i jakoś nie krzyczy,że mu żal:twisted:

Pozdro for All!!!
 

radekcypr

New member
Szopan napisal:

Istnieje wiele stron o otwartej rejestracji,lecz skutecznie eliminujących pijawki,np.pobierasz 1wszy torrencik,a co z nim zrobisz zależy tylko od ciebie - pobierzesz,lecz nie sedujesz - masz ,,karę" - kolejnego torrenta juz nie pobierzesz -ale konto jest aktywne,można przeglądać,wypowiadac się na forum,itp. Gdy pobierasz i udostępniasz - masz wolną rękę i wszystko jest dla ciebie. Poza tym w każdej chwili ratio można podnieść i odblokować pełną funkcjnalność konta.
Sek w tym kolego ze na HDBits jest:

Peers107,801
Seeders103,123
Leechers4,678
i zalodze niezalezy na "przegladaczach" a na uzytkownikach aktywnych, szczegolnie tych pobierajacych a nie budujacych ratio 10...20... :)
 

jarwisz

New member
Bez reklam
mariuszant napisał:
Witam! jeśli można to proszę o zaproszenie na HD bits.org wzamian mogę zaprosić na torent.gigs
niestety dalej jest blokada i chyba już żaden Polak nie dołączy do HDBits
31.12.2007 - ZAMYKAJA REJESTRACJE NOWYCH USEROW

Szopan
wiesz jak trudno się tam utrzymać - więc nie dziw się że MrTomster jest zły.
-95% Polaków od razu po rejestracji rzuca się na pobieranie - nie patrząc na seedowanie.I po 10-14 dniach mają konto zablokowane.

są jednak wyjątki : np 2 które zaprosiłem
DJSUSZI - 5 tygodni na HDBits
Uploaded-191.36 GB
Downloaded -18.48 GB
Share ratio 10.353
wiem - to ekstremalny przypadek - ale jak ktoś chce to może :) jak np.

JOJO - 2 dni na forum - ratio 2.102 i to bez wspomagaczy :) i pobrane 30GB
ps
przepraszam was koledzy że was wymieniłem ale to będzie bardziej wiarygodne.

-jako że każdy z nas dostaje zapki RAZ NA 4 TYGODNIE /już teraz nie/ i uzależnione jest to od rangi - może dostać 1 jako np 1080i lub 1,5 jako 1080p chciałby dać je osobie odpowiedzialnej a nie pijawce. Tak się wydaje ale 4 tygodnie to szmat czasu i w tym czasie można jak wiesz wylecieć.
-na HDBits NIKT nie dostaje bana za H&R - a to jest wyjątek - nie ma chyba takiej innej strony /przynajmniej ja nie znam/ Tu admini wiedzą że jak zrobisz raz czy dwa razy H&R to i tak spadnie ci ratio i polecisz.

NIE Z NASZEJ WINY JEST BAN NA POLSKE - tylko z winy takich userów co oszukiwali na ratio używając niedozwolonych programów

Teraz mam łącze symetryczne 1,5 mb/1,5 mb i chętnie bym cos pobral i jeszcze chetniej posedował - no ale jest ban i ch...!!!
z takim łączem pewno byś se teraz poradził ;)
ale cóż chyba już za póżno
 
Ostatnia edycja:

MasterTomster

New member
Szopan napisał:
Jesli tak szkoda Ci teraz zaproszen,to było ich nie rozdawać i nie grozić wyżej,że możesz powymieniać winnych tej sytuacji - winne są bzdurne zasady rządzące hdbits i tyle w temacie...
Ja ,,zmarnowałem" zaproszonko od Solidosa i jakoś nie krzyczy,że mu żal:twisted:
Rok temu dostałem zaproszenie właśnie tutaj i czułem sie w obowiązku zrewanżować się. Naturalny odruch... Nie ma oczym tutaj dyskutować.
Liczyłem sie z blokowanymi kontami ale troche mnie to zaskoczyło....

Szopan napisał:
Teraz mam łącze symetryczne 1,5 mb/1,5 mb i chętnie bym cos pobral i jeszcze chetniej posedował - no ale jest ban i ch...!!!
Mam nie symetryczne 1,5 mb down, 250 kb up. i daje rade.
Uploaded 238.35 GB
Downloaded 124.26 GB
Share ratio 1.918.
W dodatku to moja pierwsza przygoda z klientami torrentowymi. Czyli noob a potrafi....

Szopan napisał:
Istnieje wiele stron o otwartej rejestracji,lecz skutecznie eliminujących pijawki,np.pobierasz 1wszy torrencik,a co z nim zrobisz zależy tylko od ciebie - pobierzesz,lecz nie sedujesz - masz ,,karę" - kolejnego torrenta juz nie pobierzesz -ale konto jest aktywne,można przeglądać,wypowiadac się na forum,itp. Gdy pobierasz i udostępniasz - masz wolną rękę i wszystko jest dla ciebie. Poza tym w każdej chwili ratio można podnieść i odblokować pełną funkcjnalność konta.
Nie nasze małpy , nie nasz cyrk , musimy to respektować. Zasady są proste i dotyczą wszystkie narodowości. Oprócz Polaków bany dostały inne kraje.


Szopan napisał:
Pozdro for All!!!
Dołączam się i Wesołych....
 
Ostatnia edycja:

lukasz30

New member
Witam.Mam prośbe,mam szybki net 10mb,chętnie poseeduje,można prosić o zaproszenie na jakiś dobry serwer z plikami HDTV.Email:lukasz1976@onet.eu.Miłego dnia ;)
 

jarwisz

New member
Bez reklam
powtarzam
bo widzę że nie czytacie całego wątku
ZAPROSZENIA NA POLSKE NIE DZIALAJA

jak ktoś mieszka poza granicami PL może składać prośbę ale nie mieszkający w Polsce i nawet mający gogoś teraz za granicą. Pierwsze wejście na stronkę z Polski kończy się banem
 

Rosiu1125

New member
Witam
Na scenehd limit osob takze nie idzie sie zarejestrowac. A ja bym prosil o jakies zaproszenie na dobra stronke z hd, w zamian moge zaoferowac zaproszenie na HT (mam ratio 3.0 do sprawdzenia). mail: rosiu1125@gmail.com

Z gory dzieki wielkie
Pozdro
 

radekcypr

New member
Scenehd.org

Obecnie jest wolne 140 miejsca na scene.hd

zapraszam wiec wszystkich zglodnialych HD maniakow,

pokazcie jak umiecie seedowac na mniejszym trackerze a moze w przyszlosci dostaniecie sie na HDBits.
 

Krzyszta

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam!
Posiadam 5 zaproszeń na HD-bits.ro,interesuje mnie wymiana.

btw. 2 zapki na HDBits,ale jak wyżej,zagraniczne IP.
 
Ostatnia edycja:

jarwisz

New member
Bez reklam
jedna dobra wiadomośc

znikła informacja o zamknięciu strony HDBits od 1.1.2008

może w końcu i ban na niektóre kraje europy zniosą - ale jeszcze niestety działa.
 

zidanek

New member
Prośba o zaproszenie, ale nie na hdbits ;P

Witam serdecznie.

A ja troszkę z innej beczki, a mianowicie chodzi o zaproszenie na dvdseed.org. O ratio będe dbał mam konto na hdbits.org i powyzej 2 ratio (swoją drogą pozdro dla donbala ;P) i mam konto na btgigs (tutaj pozdro dla kozikpl) tu troszkę gorzej bo niecale 2 ;P, ale jakoś leci. Więc będe dabał o ratio :).

Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuje za zaproszenie, aha moj mail irek.witcher@gmail.com
 

jarwisz

New member
Bez reklam
zidanek napisał:
Witam serdecznie.

A ja troszkę z innej beczki, a mianowicie chodzi o zaproszenie na dvdseed.org. O ratio będe dbał mam konto na hdbits.org i powyzej 2 ratio (swoją drogą pozdro dla donbala ;P) i mam konto na btgigs (tutaj pozdro dla kozikpl) tu troszkę gorzej bo niecale 2 ;P, ale jakoś leci. Więc będe dabał o ratio :).

Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuje za zaproszenie, aha moj mail irek.witcher@gmail.com
poszło - tylko pamiętaj co obiecałeś

ps
nie ma nikogo takiego jak zidanek na HDBits
 
Ostatnia edycja:

depesz

New member
...

Następny który nawet nie zadał sobie trudu żeby przeczytać choćby parę postów wyżej i dowiedzieć się, że jest ban na Polskę - i w pierwszym swoim poście po zarejestrowaniu się na forum prosi o zapkę. Ehhh....
 
Status
Zamknięty.
Do góry