Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

SerRoberto

New member
witam.

Czy będzie ktoś tak uprzejmy i obdaruje mnie zaproszeniem na HDBits lub bit-hdtv ??? Bardzo będę wdzieczny :D
oto mój mail poniżej:

robson4you@tlen.pl

P.S
Jeśli są jakieś niedociągnięcia to z góry przepraszam adminów i użytkowników
 

jarwisz

New member
Bez reklam
kbiaku napisał:
witam

mam pytanie odnosnie blokady polskich IP, zablokowana jest tylko rejestracja z polskich IP? czy po rejestracji z zagranicznego (nie PL) IP mozna juz wchodzic na strone z pl IP?
nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc wchodzic na strone z pl IP .
Ogólnie zablokowane są 4 kraje w tym Polska.
Prawdopodobnie nie przejdzie ten numer o którym myślisz - że zarejestrujesz się spoza PL a już po rejestracji będziesz mógł sobie wchodzić na forum.
Od chyba 2 czy 3 tygodni nie zanotowano żadnego nowegio usera z tych 4 krajów.Więc nawet gdyby ten numer przeszedł to pewno zaraz takiego wyłapuja i banują a przy tym zapraszający ma ostrzeżenie /lub ban/ za takie manewry.
 

kbiaku

New member
jarwisz napisał:
Więc nawet gdyby ten numer przeszedł to pewno zaraz takiego wyłapuja i banują a przy tym zapraszający ma ostrzeżenie /lub ban/ za takie manewry.
dzieki za informacje
pozostaje jedynie czekac az nasz kraj wróci w łaski hdbits

pzdr
__
kbiaku
 

jarwisz

New member
Bez reklam
czy ja niewyrażnie piszę - NIE PORŚCIE - bo to bezcelowe
nikt wam nie da bo przepadną
Na pewno jak nie ja o ktoś inny uprzedzi wszystkich że już zdjęto ban na te 4 kraje.
Jedyny wyjątek to ktoś na stale mieszkający poza granicami Polski i obcykany ze stronami torrentowymi
 

horos

New member
Przed wzieciem zaproszenia na hdbits.org trzeba sie bardzo dobrze zastanowic :) Faktem jest, ze to niedoscigniony wzor organizacji takiego forum/spolecznosci, ale zbior REGUL, ZASAD i OBOSTRZEN powoduje nieustanny stres. Jak sie nie ma w miare symetrycznego, szybkiego, stabilnego lacza w domu i nerwow ze stali, to trzeba sobie odpuscic ;) Liczenie na freeleech, XXX, albo, ze zawsze ktos sciagnie "twoj" film, z czasem ... konczy sie banem, a wszelkie wypadki losowe, albo proby kontaktu z adminami, prawie w 100% skazane sa na niepowodzenie. Bardzo fajna sprawa jest kwestia synchronizacji napisow. Ale i tu mozna sie naciac. Kiedys do calego sezonu, jednego z seriali zrobilem synchro i ... wylacznie skonczylo sie powaznym WARNINGiem... Bo "ktos" uznal, ze brak tlumacznia slow tytulowej piosenki w kazdym odcinku (identycznej) jest wystarczjacym argumenten to uznania ich za ZLE ZSYNCHRONIZOWANE. Oczywiscie o zadnej polemice nie bylo mowy, bo ZERO odzewu. Zgloszenie faktu, ze komputer na wiele tygodni laduje w serwisie, rowniez z gory traktowane jest jako "proba naciecia", mimo wzglednie dobrego RATIO....

Reasumujac, warto sie zastanowic, czy nie wydac ok. $20 miesiecznie za bezstresowe "binarki" [tam jest pewnie 70% tego co na HDBits] i samemu bawic sie w synchro do wiekszosci filmow, niz byc ciagle w gronie krajow "podwyzszonego ryzyka" i stale skupiac sie na sciaganiu tego, co ma szanse "zejsc", niz na tym, co faktycznie CIEBIE interesuje ;) Bo takich, co maja symetryczne lacze, jest ciagle niewielu :(

To takie kilka slow dla tych, ktorzy na hdbits.org patrza jak na "swiety Graal" i sa w stanie nawet KUPIC zaproszenie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry