Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

MasterTomster

New member
jarwisz napisał:
czy ja niewyrażnie piszę - NIE PORŚCIE
Bo ja wiem ... :mrgreen:


@ baxio0
Mam, dam jak wyleci kilka osób , bo teraz jest limit userów.
Spoko wodza , sprawdzaj skrzynkę to powinno nastąpić w tym tygodniu.
Irlandia sie kłania. :eek:k:
Tymczasem wrzuć na PW jakiś screen z twoim kontem - gdziekolwiek. Musimy sie teraz pilnować aby nie dawać byle komu zapek.
Just in case.
 
Ostatnia edycja:

Diath

New member
Mam zaproszenia na HD-bits.ro, bit-hdtv.com i hdbits.org (na hdbits.org tylko dla osób mieszkających za granicą)

Wymagane są screeny ratio wraz z informacjami o ilosci pobranych i wysłanych danych z popularnych trackerów (minimum 2).
Kontakt tylko przez maila
Kod:
d1wid@tlen.pl
Mile widziany jest też screen pomiaru prędkości łącza.
 
Ostatnia edycja:

xardas45

New member
Mam 3 zaproszenia na HD-bits.ro Dam zaproszenie za przetłumaczenie mi podstronki z buy upload. Albo może ktos z użytkowników tej stronki powie mi czy kupował upload w ten sposób? Nie mogę nic zrozumieć z tego rumuńskiego.
 

azja

New member
5 zaproszeń na hd-bits.ro oddam

witam,

tak się składa, że w czasach kiedy było to możliwe zarejestrowałem się na hd-bits.ro

obecnie, z uwagi na jakość mojego łącza, nie korzystam w ogóle

5 zaproszeń oddam chętnym, nie potrzebuję żadnych screenów z innych trackerów itp.
powiedzmy, że decyduje kolejność zgłoszeń

maile proszę podawać na priv

pozdrawiam,
azja

PS. proszę o chwilkę cierpliwości jeśli zaproszenie nie dotrze od razu
ostatnio rzadziej zaglądam na HDForum
 

mackps2

New member
zaproszenie na hdbits.org

Witam, mam wielka prosbe do uzytkownikow HDforum, czy moglby ktos mi wyslac zaproszenie na hdbits.org, kupilem sprzet HD niestety nie mam materialow zeby sprawdzic jak to wyglada :( . Z gory wielkie dzieki. Odwdziecze sie jak tylko bede mogl ;]. Pozdrawiam.;)
mkx360@gmail.com lub priv.
 

Fanek

New member
Bez reklam
zaproszeń Dla Polaków na HDBITS Nie Ma I Nie Bedzie Przez Nieokreślony Czas, Polska Ma Bana Na Rejestracje, Wiec Darujcie Sobie.
 

MasterTomster

New member
Dokładnie jest tak jak Fanek pisze, równie dobrze można by ten temat tymczasowo zamknąć. Gdyby nie Polacy mieszkający za granicą dla nich drzwi HDBits.org są otwarte. Ostatni przykład: baxio0 , który dopiero co się zarejestrował.
mackps2 napisał:
Witam, mam wielka prosbe do uzytkownikow HDforum, czy moglby ktos mi wyslac zaproszenie na hdbits.org, kupilem sprzet HD niestety nie mam materialow zeby sprawdzic jak to wyglada :(
To nie jest powód...
Tak trudno coś znaleźć w sieci? Trailery HD , filmy nVidii na stronie i duuuużo innego free stuffu...
Są przecież linki na HDTV albo wyszukiwarka torrentów wpisz hasło: "720p" lub "1080i" - i będziesz mógł sprawdzić jak to wygląda.
Nawet jak już ban zostanie zdjęty nie liczcie że ktoś dostanie zaproszenie jeśli nie spełni kilku kryteriów:
-udowodnić że wie jak sie obchodzić z ratio up/down
-posiadać konto w HDTV dłużej niż pięć minut z jednym postem.
To nasz błąd bo rozdawaliśmy zaproszenia na prawo i lewo co doprowadziło do zszargania opinii Polaków wśród Adminów HDBits.org. Lecz myślę że są osoby aktywne na HDTV które może nawet i to czytają a które tak "pięknie korzystały" z w/w strony. Tym osobom chciałbym szczególnie podziękować w imieniu nowych userów którzy teraz nie mogą założyć nowego konta.
Jak mnie najdzie ochota (albo nerwa) to wypisze tu wszystkich których zbanowano a którym dałem zapki po gorących prośbach w tym temacie.

Ale aby poczuć świąteczny klimat oczekujmy tymczasem freeleechtime'u.
Sie dbało - sie ma. :D
 
Ostatnia edycja:

Szopan

New member
Do MasterTomster i reszty w temacie:)

Każdy,Kolego,ma prawo do swoich opinii,więc i ja się takowa podzielę:

to że hdbits zbanował nasz kraj jest znakiem tylko i wyłącznie wielkiego ch...
Najlepiej strzelac ,potem zadawac pytania,a Polaczkow można banować i niech maja za swoje - tak sie nie rozwiązuje problemów, a raczej nie powinno.

Istnieje wiele stron o otwartej rejestracji,lecz skutecznie eliminujących pijawki,np.pobierasz 1wszy torrencik,a co z nim zrobisz zależy tylko od ciebie - pobierzesz,lecz nie sedujesz - masz ,,karę" - kolejnego torrenta juz nie pobierzesz -ale konto jest aktywne,można przeglądać,wypowiadac się na forum,itp. Gdy pobierasz i udostępniasz - masz wolną rękę i wszystko jest dla ciebie. Poza tym w każdej chwili ratio można podnieść i odblokować pełną funkcjnalność konta.

Dla mnie to system doskonały,a hdbits...kasacja konta,kasacja kraju - czasy odpowiedzialności zbiorowej już dawno się skonczyły,jednak nie w przypadku omawianego portalu.

Poza tym nie zawsze możesz sedowac,nie ma Cie lub masz slabe łącze- ale wybór powinien zostać do naszej dyspozycji ,co robimy.

Ja miałem konto na hdbits - straciłem (za niskie ratio),były to czasy,gdy miałem necik 256mb w multimedia ( nie mówię juz,że na hdbits trzeba bylo wybierac torrenty do seedowania,nie koniecznie to co samemu pobralismy-gdy byly mało popularne,to siłą rzeczy nie można bylo podniesc ratio mimo sedowania 24h na dobę).

Teraz mam łącze symetryczne 1,5 mb/1,5 mb i chętnie bym cos pobral i jeszcze chetniej posedował - no ale jest ban i ch...!!!

Podejrzewam,że wielu mysli i jest w podobnej sytuacji,ale cóż...

P.S.
Jesli tak szkoda Ci teraz zaproszen,to było ich nie rozdawać i nie grozić wyżej,że możesz powymieniać winnych tej sytuacji - winne są bzdurne zasady rządzące hdbits i tyle w temacie...
Ja ,,zmarnowałem" zaproszonko od Solidosa i jakoś nie krzyczy,że mu żal:twisted:

Pozdro for All!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry