Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

MasterTomster

New member
carel napisał:
Zaproszenia Na Hdb Zostaly Zablokowane Dla Ip Z Polski Na Czas Nieokreslony
Powodem Tego Stanu Rzeczy Jest Spora Ilosc Cheat'erow I Pijawek Na Hdb!
Tak wygląda sprawa.
Dziękuje w imieniu wszystkich polaków korzystających z tej strony za pomoc w zepsuciu opinii o nas samych.
 

MasterTomster

New member
Można spróbować. powinno zadziałać. Ja też "obcokrajowiec"
Osobiście nie mam już nowych zapek.
Ale trzeba udowodnić że sie wie jak obchodzić z kontem i jak dbać o ratio.
 

carel

New member
Dam zapa tylko tej osobie która nie zaloguje się z Polski i pokaże screena z dowolnego trackera z dobrym ratio (min. 1.5 i pobrane 30GB). Oczywiście nick z danego trackera musi byc taki sam jak na hdtv.com.pl ... :twisted:
pozdrawiam
 

Fanek

New member
Bez reklam
carel napisał:
Dam zapa tylko tej osobie która nie zaloguje się z Polski i pokaże screena z dowolnego trackera z dobrym ratio (min. 1.5 i pobrane 30GB). Oczywiście nick z danego trackera musi byc taki sam jak na hdtv.com.pl ... :twisted:
pozdrawiam
i ja tak samo :)
 

deoc

New member
Witam...
Jestem "sprawdzonym" uzytkownikiem forum jak i torrent'a - jesli ktos moze to poprosze zaproszenie na HDBits.org
Moze ktos z osob ktore zaprosilem na HDBits ma zapki??
deoc@deoc.pl
 

sesser

New member
Witam, zwracam się z prośbą o zaproszenie na tracker HDBITS.org
Posiadam aktualnie konto na bit-hdtv, jednak z tego co wiem hdbits jest o niebo lepszy, mam zapki na bit-hdtv, scene-hd oraz hdbits.ro, na ktorym btw. jest aktualnie otwarta rejestracja...

moje konto na bit-hdtv
http://img111.imageshack.us/img111/5069/bitjb0.jpg
lacze to 6/2 mbit od prywatnego ISP
posiadam nie-polski IP !

moj emial to sesserd@gmail.com
 
Ostatnia edycja:

jarwisz

New member
Bez reklam
sesser napisał:
Witam, zwracam się z prośbą o zaproszenie na tracker HDBITS.org
Posiadam aktualnie konto na bit-hdtv, jednak z tego co wiem hdbits jest o niebo lepszy, mam zapki na bit-hdtv, scene-hd oraz hdbits.ro, na ktorym btw. jest aktualnie otwarta rejestracja...

moje konto na bit-hdtv
http://img111.imageshack.us/img111/5069/bitjb0.jpg
lacze to 6/2 mbit od prywatnego ISP
posiadam nie-polski IP !

moj emial to sesserd@gmail.com
może się uda ale nie teraz
gdzie mieszkasz że masz to IP ?

ps
The current user account limit (21,000) has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later...

ale jak na starego wyjadacza to konto masz takie sobie
Tak czy siak można spróbowac ale jak widzisz na razie nie przejdzie


deoc - musisz zmienić IP aby dostać się na HDBits
 
Ostatnia edycja:

MasterTomster

New member
Fanek napisał:
FREELEECH na HDBITS!!!!

będzie jeszcze trwał 1 day, 7 hours and 48 mins left od teraz.
Yeah! Ci co utracili konta niech żałują. Ci co mają , jest szansa na podleczenie ratio.
PS
Dam zapa noobowi z rumuńskim IP :hihi:
Trzeba im jakoś zepsuć reputacje. :-D
 

crosis

New member
Free leech, free lechem, dzięki niemu podciągnąłem ratio do ponad 2.0 i co? I wchodzę dziś - wyskakuje prośba o login, wpisuję więc i... this account has been disabled :O :???::???::???::???:

Na zaproszenie nie ma co liczyć, więc czy ktoś mógłby sprawdzić dlaczego zostałem zbanowany albo podać jakiś mail celem wyjaśnienia? Nie miałem może jakiegoś potężnego konta tam, ale na free leechach nadrabiałem i przez 2 dni poseedowałem ponad 2GB mimo, że mam upload 384kbps :/
Moje konto na hdbits: cro
Konto miałem od 2 miesięcy a w tym czasie po prostu nie wyszło nic co by mnie interesowało, ściąganie byle czego, żeby się utrzymać i mieć 1GB/tydzień jest trochę bez sensu :/ Ściągnąłem Planet Earth, bo był jako freebie i teraz podczas free leecha kilka pozycji, uploadowałem jak potrafiłem i ban :/ wspaniale ;/

Gdyby ktoś miał jakieś zbędne zaproszenie to byłbym wdzięczny - mam możliwość zarejestrowania się z IP z UK, więc nie byłoby w tym przypadku problemu.
Gdyby komus ciążyło: g.rynski@gmail.com
 
Ostatnia edycja:

jezykwaw

New member
Gdyby był ktos tak dobry i mial zbedne zaproszenie na HDbits bardzo bym poprosil o zaproszenie na e-mail: jezykwaw@tlen.pl . poszukuje pare filmów w HD a nigdzie nie moge ich znalezc.

Z góry serdecznie dziękuje !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry