Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

chosen7

Member
Dam zaproszenie na hdbits.org. Nawet zaproszenia;) za zaproszenie na heaventracker.org lub inny z programami przedewszystkim.

Prosze pisac na priva.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

dark I

New member
Dam 5 zaproszen na bit-hdtv . Zaproszenia;) za zaproszenie na inyi przede wszystkim.

Prosze pisac na priva.

Oops

The site is closeddalej jest oferta.
 
Ostatnia edycja:

lukkow

New member
Od wczoraj nie moge zalogowac sie na moje konto na hdbits. Przy probie logowania wyskakuje informacja: " This account has been disabled."
Wyłączylimi konto i nawet nie wiem za co :( Nie oszukiwalem, ratio powyzej 5, ponad 1 TB wyslanych danych. Wiekszosc materialu sciagalem na shella z którego pozniej seedowalem. Pisalem do obslugi stronki z pytaniem za co zablokowano mi konto, jak narazie zadnej odpowiedzi.

Miał ktoś podobny problem?

ps. Nick na stronce mam ten sam co tutaj na forum.
 

Fanek

New member
Bez reklam
lukkow napisał:
Od wczoraj nie moge zalogowac sie na moje konto na hdbits. Przy probie logowania wyskakuje informacja: " This account has been disabled."
Wyłączylimi konto i nawet nie wiem za co :( Nie oszukiwalem, ratio powyzej 5, ponad 1 TB wyslanych danych. Wiekszosc materialu sciagalem na shella z którego pozniej seedowalem. Pisalem do obslugi stronki z pytaniem za co zablokowano mi konto, jak narazie zadnej odpowiedzi.

Miał ktoś podobny problem?

ps. Nick na stronce mam ten sam co tutaj na forum.

lukkow
disabledbig.gif


flag
This account has been disabled
JOIN date2007-09-22 14:10:59 (7 weeks ago) Last seen2007-11-11 19:46:12 (22 hours ago) Last checked2007-11-12 17:00:00 (1 hour ago) Uploaded1,036.40 GB Downloaded171.33 GB Share ratio6.049
hooray.gif
Bonus2867.908

moge sie mylić, ale prawdopodobnie posądzili Cie o cheetowanie, to za sprawą shella prawdopodobnie, napisze do admina w Twojej sprawie, jak coś bede wiedzial dam znać.

Aha ZAPROSZNEIA NA HDBITS DLA POLSKI ZOSTAŁY WYŁĄCZONE, NIE WIADOMO NA JAK DŁUGO, WIEC NIE PISZCIE NIC O ZAPACH.

jak coś sie zmieni poinformuje.
 

lukkow

New member
Z tego co zauwazylem po wpisach na forum hdbits duzo Polaków tez korzysta z shelli. Bez tego trudno jest sie utrzymać na tego typu stronce.
Niegdzie tez w FAQ nie znazlem informacji że sciaganie na shella jest zabronione.

Niektóre pozycje pobieralem bezposrednio na swój dysk, jednoczesnie seedujac cos innego z shella, może to jest przyczyna blokady :roll: Zauważyli ze dane wysylane sa z dwóch różnych ip i blokneli konto tak prewencyjnie. Szkoda tylko że nie dostalem żadnego powiadomienia od nich w tej sprawie.

Jeszcze blokada zaproszeń dla Polaków :x Normalnie kpiny jakieś.
 

MasterTomster

New member
lukkow napisał:
Z tego co zauwazylem po wpisach na forum hdbits duzo Polaków tez korzysta z shelli. Bez tego trudno jest sie utrzymać na tego typu stronce.
Nie prawda. Nie mam shella , a gdy logowałem sie pierwszy raz na tej stronie używałem wcześniej e-mule. Nie miałem pojęcia o torrentach. Więc nie mów mi że ciężko. Tym bardziej że mam 10krotnie wolniejszy upload , a jednak.
lukkow napisał:
Niegdzie tez w FAQ nie znazlem informacji że sciaganie na shella jest zabronione.
Bo nie jest.

lukkow napisał:
Niektóre pozycje pobieralem bezposrednio na swój dysk, jednoczesnie seedujac cos innego z shella, może to jest przyczyna blokady :roll: Zauważyli ze dane wysylane sa z dwóch różnych ip i blokneli konto tak prewencyjnie. Szkoda tylko że nie dostalem żadnego powiadomienia od nich w tej sprawie.

Jeszcze blokada zaproszeń dla Polaków :x Normalnie kpiny jakieś.
Tak to jest jak wpuścisz polaka ten od razu zaczyna kombinować , cierpią wszyscy. Jemu uda sie szybko zassać dużo towaru a reszta ma zrypaną opinie (blokada) , ale tego cwaniaka nic to nie obchodzi.
Pożegnajcie sie z zaproszeniami.
Wydałem ponad 30 zapek i 2/3 zostało zmarnowanych.
Szacun dla kolegów za cierpliwość.
 

carel

New member
Zaproszenia Na Hdb Zostaly Zablokowane Dla Ip Z Polski Na Czas Nieokreslony
Powodem Tego Stanu Rzeczy Jest Spora Ilosc Cheat'erow I Pijawek Na Hdb!
 
Status
Zamknięty.
Do góry