zaproszenia na bit-hdtv.com

crash515

New member
Witam z checia przyjme zaproszenie na bit-hdtv lub hdbits w zamian OFERUJE zaproszenie na najlepszy :rolleyes: polski servis heaventracker.org

kontakt: crash5155@gmail.com

(samo to ze ktos ma zaprosenie na heaventracker oznacza ze jest aktywnym użytkownikiem z dobrym ratio)
 

wtykacz

New member
Zapewne oburze co niektorych, ale...
Takie rozdawanie zaproszen na lewo i prawo i byle komu juz wiemy jak sie skonczylo dla Polakow w przypadku najlepszego serwisu HD...
WIELKI BAN dla POLAKOW, koniec z rejestracja.

Wiec apeluje o rozwage w tym temacie. Moim zdaniem mozna rozdawac zaproszenia tym osobom, ktore moga sie poszczycic chlubna historia (ratio) na innych takich stronach i moga odpowiednio to udowodnic.
 
Ostatnia edycja:

adamos2k

New member
Mogę dać screen z ratio z renomowanego polskiego trackera, jednak wyślę prywatnie. Bardzo byłbym wdzięczny jeżeli jest możliwość wysłania zaproszenia
 

bartaso77

New member
Prośba o zapka na dvdseeda

Bardzo ale to bardzo proszę o zapka na dvdseeda lub do innego fajnego trackera. Nie moge sie pochwalic żadnymi wielkimi osiągami. Mam konto na TNP.NET.pl i TNTorrent.org. Łącze 2 mb komp chodzi 24/h. Z torrentow słabo mi to sciaganie idzie, bo tylko 10-12 gb dziennie, wysyłam prawie tyle samo. Także bardzo prosze kogos życzliwego o zaproszonko :) mój mail : bartaso77@o2.pl
 

davedohc

New member
Jezeli bylby ktos tak mily i podarowal mi zaproszenie na jakis dobry tracker z filmami HD. NIE POSIADAM POLSKIEGO IP. Mam szybkie lacze 8Mbit/s i nie zamierzam chomikowac tego co sciagne. Mysle, ze na priv dogadamy sie w sprawie mojej wdziecznosci...:)
 

Marco52

New member
Nowy torrent HD

Polecam tą stronę ponieważ w chwili obecnej(na dzień dzisiejszy) jest otwarta rejestracja(jeszcze), a więc pośpieszyć się.
To nowa stronka(istnieje ok. 2miesiące) a już ponad 20tys. users.
Bardzo dobre, niespotykane na polskich stronach transfery.
Bez problemu "łyka" się film w ciągu kilku godzin, a już z pewnością wystarczy jedna noc.

hd-torrents.org/torrents.php

Strona jest w j.angielskim ale to nie problem, wszak ponoć jesteśmy europejczykami.
Powodzenia.
 
Do góry