zaproszenia na bit-hdtv.com

piter573pb

New member
Witam
Jestem nowy na tym forum. Bardzo interesują mnie filmy w HD. Mam już dość tych miernych ripów. Jeśli ktoś posiadałby jakieś zaproszenie do bit-hdtv.com/ to byłbym bardzo wdzięczny za przesłanie mi jednego ;)
piotrek573@gmail.com
 

piciuuu

New member
ja polecilbym ci nowo otwarty tracker hdbt.pl , znajdziesz tam dobre jakosciowo encody czesto z audio pl, zarejestruj sie poki nie potrzeba zaproszen
pozdrawiam
piciuuu
 

smadny87

New member
Witam,

Co prawda stażem na tym forum pochwalić się nie mogę, ale oto screen z HeavenTracker'a:
laqruq.googlepages.com/ratio


Dodatkowo mogę pochwalić się ilościa plików @ Rapidshare, wiem ze to nie ma nic wspólnego z torrentami, ale zawsze to potwierdzenie uploadingu...


Obecnie mam łącze 3Mbit/768 w nocy 6Mbit/768, ale za ok 2 tygodnie przeskakuje na symetryczne 6/6Mbit/s więc zacznie się zabawa :)

Pozdrawiam i liczę na odrobinę wiary we mnie, i dobre serce :)

:!: Mail: laqruq[AT]gmail.com :!:

/od niedawna mam też konto na hd-bits.ro ale z powodu ataków DDos, które od paru dni nękają tąstronę - nie mogę teraz zrobićscreena/
 

Gollum

New member
posiadam sporo zaproszeń na bithdtv (ponad 20) i jestem w stanie się wymienić (ofkoz nie na wszystkie). Warunki 2 - 1: skrin z udokumentowanym przyzwoitym ratio z innego zamkniętego trakera 2: zaproszenie na inne poważne forum torrentowe. Może być z polskimi releasami, niekoniecznie hd, mogą byc ripy z tv no i przede wszystkim nie chcę by było to forum, które otwarto 2 tygodnie wcześniej i 1 wstawkę seeduje 1-2 osoby.

Zainteresowanych proszę o pm (tylko osoby, które chcą dać coś w zamian). Sorka, ale mam dosyć brania odpowiedzialności za hit&runerów
ponizej dowodzik, ze mam cos do rozdania
Kod:
http://img267.imageshack.us/my.php?image=14933633ts4.jpg
 

marysci

New member
jahoo napisał:
witam!

Mam trzy zaproszenia na bit-hdtv.com
Dwa z nich oddam za free, za jedno chciałbym jakieś zaproszenie do serwisu z torrentami hd
proszę pisać na maila

Pozdrawiam,
Jahoo11

Witam
Jestem tu nowy a mam problem z Bit-hdtv, potrzebuje koniecznie 500 karma pointow bo mam za niski ratio. Odwdziecze sie napewno!
 

lukaszalbert

New member
Mam 2 zaproszenia na polską strone z HD mianowicie HDBT.pl. Oczywiście nie za darmo. W zamian chcę zapka na hdbits lub bit-hdtv.

Aby doszło do wymiany musisz mieć porządne ratio (screen) z dobrego trackera (długo istniejącego)

pisać na mail lukaszalbert@wp.pl
 

crism

New member
Witam,

poproszę o zaproszenie na bit-hdtv lub hdbits. Niestety nie mam nic ciekawego na wymiane dlatego chętnie za to zapłacę.

Zależy mi na dużym wyborze filmów i szybkich trackerach. Który jest lepszy?

Dzięki za info a zainteresowanych "wymianą" proszę o PM.

Christian
 

Maaaaaarek

New member
Jeżeli znalazłby się ktoś z dobrym sercem i podarował mi jedno zaproszenie na któryś z serwisów bit-hdtv lub hdbits, to byłbym niezmieeeernie wdzięczny.

Niestety nie mam nic na wymiane, bo do tej pory korzystałem jedynie z ogolnodostępnych torrentów...

Moj mail to: maaaaaarek@interia.pl

Z góry dzięki.
 
Do góry