zaproszenia na bit-hdtv.com

stasioo1983

New member
locutus23 napisał:
podał byś normalny mail to bym ci puscił

Witam,

jesli ktos mogł sie podzielic zaproszeniem na bit-hdtv.com to bardzo poprosze :) w zamian moge dać na dvdseed.org oraz hd-bits.ro.
Nie jestem pijawka :) jesli ktos chce to moge podeslac screeny potwierdzajace moje ratia (HD-BITS.RO -> 3.116; DVDSEED.ORG -> 10.059).
Prosze o info na PRIVIE.

nie wiem czy to chodzi o mnie ale jesli tak to podaje mail:
stasioo1983 [malpka] gmail.com
 

kinder

Member
Witam jak ktos ma zaproszenie na bit-hdtv.com bede zobowiazany lacze 4/4 w nocy 8/8 wiedz z ratio nie ma problemu.. jak cos moge podeslac screeny z trackerow dvdseed i hd-bits.ro...



z gory dzieki ...;)
 

jarwisz

New member
Bez reklam
kinder napisał:
Witam jak ktos ma zaproszenie na bit-hdtv.com .. jak cos moge podeslac screeny z trackerow dvdseed i hd-bits.ro... .
podeślij maila /gmail-wymagany i screeny na PW to dostaniesz zapka


powstała nowa strona

dvdtreasure.eu - są tam DVD i filmy HD
śpieszcie się - na razie jest wolna rejestracja
 
Ostatnia edycja:

imatx

New member
New:)

Witam, niestety niemoge nic zaoferowac w zamian, bo dopiero zaczynam zabawe z hd...
Jesli ktos ma zaproszenie na jakikolwiek tracker hd to bym byl niezmiernie wdzieczny:D(mat.nat@interia.pl) Jak juz bede mial zaproszenia napewno sie podziele:D
Mam internet kablowy 3mb/s dzien, 6mb/s w nocy od 0:00 do 10 bodajze.
Z seedowaniem nie bedzie problemu bo jak nic nie robie na kompie to jest i tak wlaczony w dzien i noc(konto na rmvbbusters)
Z gory dzieki:D
 

maz

New member
Również dołaczam się do pośby o zaproszenie. Mogę potwierdzić wiarygodność screenami ze strony hd-bits.ro
 

stasioo1983

New member
Witam,

Jeśli ktoś szuka dobrego trackera z materiałem hd to polecam także oprócz bit-hdtv, hd-bits.ro, x264 rosyjski tracker hdtracker***. Rejestracja przez zaproszenie które można uzyskać na ich forum (na forum można bez skrępowania pisać w języku angielskim jeśli sie nie zna rosyjskiego). Na początek polecam do pomocy babelfish'a.

Pozdrawiam i życze wyoskich transferów :)
 

Komornick

New member
Zaproszonka

Proszę o jakieś zaproszonko na stronę z dużą ilością HD. Właśnie wykupiłem porządnego shella na 3 miesiące i żal go zmarnować ;-)
 

stasioo1983

New member
Panie Komornick dobre konto shellowe to nie wszystko jesli chcesz sie dostac na dobry tracker z hd, wypadaloby sie jeszcze pochwalic jakims ratiem/stazem na innej stronie, nikt nie bedzie sie narazac.
Na dzien dobry polecam hd-bits.ro tam znajduje sie duzo materialu i mozesz sobie wyrobic statsy potem to juz Tobie pojdzie z gorki . . . scenehd, bit-hdtv, hdtracker***, x264 itd.
Jak sie pochwalisz jakims ratiem to moge Ci dac jedno zaproszenie na hd-bits.ro.
 

Smartek

New member
Prosiłbym o zaproszonko na jakiś tracker HD.

PolishTracker:
ptmj6.jpg


i TorrentLeech:
tlzc8.jpg


Myślę, że starczy? ;-)
Mail: smartek@gmail.com
 
Ostatnia edycja:
Do góry