zaproszenia na bit-hdtv.com

Ator

New member
Witam,

jeśli ktoś ma wolny zapek na tę stronkę (albo inną z materiałem HD) to chętnie skorzystam, a w zamian mogę dać zapka na hd-bits.ro albo xtreemetorrents.net. Uczciwie od razu mówię, że na hd-bits.ro ostatnio są jakieś dyskusje na poziomie teamu i pojawia się mniej materiału na bieżąco, ale jeśli chodzi o archiwum i zawartość to jest naprawdę potężne, strona dedykowana tylko bardzo dobrym i prawdziwym releasom HD, nie bawią się w nic innego. Moje dokładne staty na wymienionych trackerach mogę przekazać na priwie, ale podam tylko ratio:

hd-bits.ro
2,349

xtreemetorrents
4,14

Jak widać z powyższych danych jestem uczciwym seederem i zawsze oddaje z nawiązką to co wezmę. Niestety przez szereg lat nie udało się wbić na inny topowy serwis. Z góry dzięki za pomoc (czekam na PW)
 
Ostatnia edycja:

IceBreaker

New member
Witam
Mam problem z zalogowaniem się na bit-hdtv. Wyskakuje mi komunikat:
rozpoczęto pobieranie pliku: application/x-httpd-php

Czy ktoś ma podobny problem? Zastanawiam się czy to awaria u nich.

Pozdrawiam
 

surfer

New member
Brak aktywności na BIT-HDTV a ważność konta

Witam, czy użytkownicy BIT HDTV mogliby mi napisać po jakim czasie nieaktywności dostęp do konta jest blokowany lub konto usuwane? Jakiś czas nie miałem dostępu do sieci i niestety nie mogę się zalogować na konto a próba odzyskania hasła kończ się komunikatem o braku adresu mailowego w bazie. I to w momencie gdy zapracowałem na fajne ratio :(
Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc.
pozdrawiam
 

Gollum

New member
w chwili obecnej zaproszenia i rejestracja na bit-hdtv są zamknięte z racji przekroczenia limitu userów. jak tylko otworzą będę mógł dać zaproszenie lub dwa w zamian za premium konto na rapidshare. kto jest w temacie ten wie, że łatwiej o zrobienie premium niż zyskanie zapki. ponizej skrin z info, ze zaproszeń mam sporo i mogę udzielić, więc nie kłamię. zależy mi jednak na koncie do rapida, więc jak tylko będzie możliwe wyslanie zaproszenia to mogę dać, jesli ktos na mejla przesle mi dane do premki oraz mejl (najlepiej na gmail.com) do wyslania zapki. no i fajnie by bylo by ewentualnie ta osoba była w stanie utrzymać ratio na poziomie 0,6---->



OFERTA AKTUALNA. Zaproszenie na bithdtv w zamian za konto na rapida, najlepiej bez blokady. na skrinie widac, ze mam co rozdac, zapkę oddam 1 osobie. pm z kontem do rapida oraz mejlem (najlepiej jakby to byl mejl gmail albo cos podobnego, bo z ktoryms z polskich mejli byl problem i nie przychodzilo powiadomienie z bithdtv).
 

azbest84

New member
Witam,

To mój start w torrentach hd, więc nie mam jak udowodnić, że dużo będę wysyłał. Do tej pory korzystałem z torrenty.org i w pełni mi to wystarczało, ale teraz zakupiłem swój pierwszy projektor FULL HD i nagrywarkę BLURAY i chciałbym się nimi nacieszyć. Wiem, że jestem dużo gorszym kandydatem do zaproszenia, ale będę niesamowicie wdzięczny. Ewentualnie mógłbym zapłacić za takie zaproszenie w szczególności na stronę na której będą obrazy płyt z polskimi napisami- z tego co czytałem to najwięcej będzie na HDBT. Mój e-mail: azbest84@gmail.com
Bardzo, bardzo proszę o pomoc. Oczywiście mam szybki internet i będę dużo wysyłał.
 

azbest84

New member
Hura. Dostałem już zaproszenie na hdbt.eu. Jesteście super. Teraz będę dbał o konto i zaczynał podróż w świecie torrentów hd. Czy jest jakaś stronka z torrentami hd (filmy chociaż z napisami polskimi), która powinna być moim kolejnym mażeniem. Jeszcze raz bardzo wam dziękuję.
 
Do góry