zaproszenia na bit-hdtv.com

Bartasek

New member
Jeśli ktoś posiada to serdecznie proszę o zaproszenie na BIT-HDTV lub HDBITS lub jakiś inny tracker z materiałem HD. Mogę się wymienić zaproszeniem na BTGIGS. Z góry dzięki.
 
Ostatnia edycja:

KABINIO

New member
Mieszkam w Londynie i posiadam internet 30 Mbps download i 8 Mbps upload. Jestem wielkim fanem filmow ale tylko w najlepszej jakosci. Dlatego bardzo prosilbyl o zaproszenie do hdbits.org albo bit-hdtv.com albo hd-torrents.org bardzo mi zalezy, Bede rowniez udostepnial materialy.

kabcio@yahoo.co.uk


1252484528.png
 
Ostatnia edycja:

jgx

New member
Bez reklam
Witam, w zamian za zaproszenie na hdbits.org albo bit-hdtv.com albo hd-torrents.org oddam zapke na hdbt.eu
pozdro 4all
 

Pfk

New member
Witam, czy ktoś mógłby mi wysłać zaproszonko na jakiś prywatny tracker, HD? Najlepiej hd-torrents.org lub bit-hdtv.com:) Jeżeli nie da rady po prostu na zasadzie koleżeństwa...wtedy mogę zapłacić...:)

pochwatka.l@gmail.com
 

spidi456

New member
zapek

Siema! Pragnołbym posiadac konto na hdbt ;) lub coś podbonego, jesli ktoś mogłby mi pomóc byłbym bardzo wdzieczny ;) moge śię odwdzięczyć zapkiem na rmvbusters na którym również jest bardzo wiele pozycji hd i bardzo szybko śię sciąga ;) gwarantuje dbanie o konto ! nie jestem pijawką ! Od niedawna posiadam neta z prędkośćią 25mb/s przez co nastawiałem śię wyłącznie na hd ;)

Na dowód że nie jestem pijawką zaostawiam linka do screena z mojego konta rmvbusters. Pozdrawiam !!!


imageshack.us/f/600/rmvbusters.jpg/
 
Ostatnia edycja:

leszek1404

New member
Gdby ktoś był tak dobry i podzielił sie zaporszeniem na bit-HDTV.com to chętnie przyjme, mam do zaoferowanie dość sporą listę - więc nie będe pasożytem.
Proszę pisać na priv.

Dzięki
 

witgit

New member
Witam , posiada ktoś jeszcze zaproszenie?
Z chęcią przyjmę.
Posiadam kilka kont na róznych trackerach z ratio i zawsze powyżej 1,5
 
Do góry