zaproszenia na bit-hdtv.com

laush

Member
witam
mam do zaoferowania kilka zaproszen na hdbt.pl
w zamian prosze o zaproszenie na bit-hdtv.com
gwarantuje ze konto sie nie zmarnuje (na hdbt.pl ratio >30)
laush (a) martel.pl gg 2375932
thx i pzdr
 

zinger

New member
.

Ja również przyjmę zaproszenia na strony z materiałem HD.
Najlepiej gdzie jest dużo lektor PL :)
Jak tylko odblokują możliwość zaproszeń na PT oddziwecze sie !
 

asdlol500

New member
Witam. Wiem że gów** to obchodzi tych którzy już sobie łażą po tym portalu ale proszę o zaproszenie abym mógł dołączyć do waszych szeregów.
Mój e-mail: krzakov@gmail.com
 

Cybuch

New member
Witam!

Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś się podzielił zaproszeniem na jakąś strone z hd. Łącze 20Mbit i 6Mbit wysyłania więc nie zmarnuje się :wink: a komp hula non stop. Z Góry dziękuje.

cybuch@gmail.com
 

Splesh

New member
Proszę o zaproszenie na stronę BitHDTV. W zamian mogę zaoferować zaproszenie na bardzo dobry tracker iptorrents.com tam również jest sporo filmów hd - np. wszystkie sezony dr House`a :)

mój e-mail to maciej007@gmail.com
 

paca997

New member
Zaproszenia i rejestraja na Bit-HDTV obecnie zamknięta, wiec tymczasowo brak możliwości aby dostać się na stronę.
 

Gollum

New member
w chwili obecnej zaproszenia i rejestracja na bit-hdtv są zamknięte z racji przekroczenia limitu userów. jak tylko otworzą będę mógł dać zaproszenie lub dwa w zamian za premium konto na rapidshare. kto jest w temacie ten wie, że łatwiej o zrobienie premium niż zyskanie zapki. ponizej skrin z info, ze zaproszeń mam sporo i mogę udzielić, więc nie kłamię. zależy mi jednak na koncie do rapida, więc jak tylko będzie możliwe wyslanie zaproszenia to mogę dać, jesli ktos na mejla przesle mi dane do premki oraz mejl (najlepiej na gmail.com) do wyslania zapki. no i fajnie by bylo by ewentualnie ta osoba była w stanie utrzymać ratio na poziomie 0,6---->

 

Matts

New member
w chwili obecnej zaproszenia i rejestracja na bit-hdtv są zamknięte z racji przekroczenia limitu userów. jak tylko otworzą będę mógł dać zaproszenie lub dwa w zamian za premium konto na rapidshare. kto jest w temacie ten wie, że łatwiej o zrobienie premium niż zyskanie zapki. ponizej skrin z info, ze zaproszeń mam sporo i mogę udzielić, więc nie kłamię. zależy mi jednak na koncie do rapida, więc jak tylko będzie możliwe wyslanie zaproszenia to mogę dać, jesli ktos na mejla przesle mi dane do premki oraz mejl (najlepiej na gmail.com) do wyslania zapki. no i fajnie by bylo by ewentualnie ta osoba była w stanie utrzymać ratio na poziomie 0,6---->


Jestem zainteresowany prosze o odp digitalhdelectronic@gmail.com
 
Do góry