Zamiana 47LA640s na 50LF652v-warto!?

DiscoLED

New member
Takie pytanko do użytkowników 50LF652V. Czy jest w tym TV możliwość szybkiego przełączania pomiędzy programami satelitarnymi i naziemnymi? Mam wyszukane kanały satelitarne i mam wyszukane kanały TV naziemnej. Z tego co rozumiem z poprzednich wpisów to wspólnej listy nie da się ułożyć, ale jak łatwo przełączać się pomiędzy listą SAT i DVB-T?
I przy okazji drugie pytanko jak w tym TV zmienić ścieżkę dźwiękową w DVB-T? Napisy można przyciskiem na pilocie a dźwięk jak?
 

superkowal

New member
zdecydowanie warto...

a jak wygląda sport na tym tv?jest dobrze czy lepiej wziąć h6400 ?

Mam 55LF652V od miesiąca , dla mnie sport wygląda rewelacyjnie (mam plazmę LG , ale ona ma matrycę 50Hz i obraz ruchomy jest dużo gorszy od tego w LEDzie). Wczorajsze spotkanie szczypiornistów wyglądało rewelacyjnie.....mówię o obrazie i o grze naszych chłopaków :krol:
 

KoRniK_H

New member
Takie pytanko do użytkowników 50LF652V. Czy jest w tym TV możliwość szybkiego przełączania pomiędzy programami satelitarnymi i naziemnymi? Mam wyszukane kanały satelitarne i mam wyszukane kanały TV naziemnej. Z tego co rozumiem z poprzednich wpisów to wspólnej listy nie da się ułożyć, ale jak łatwo przełączać się pomiędzy listą SAT i DVB-T?
I przy okazji drugie pytanko jak w tym TV zmienić ścieżkę dźwiękową w DVB-T? Napisy można przyciskiem na pilocie a dźwięk jak?

Jeśli chcesz się przełączyć na program satelitarny włączasz na zwykłym pilocie przycisk "Live Menu" i w opcji "Kanały" jest ikona "P" do zmiany trybu programu. Innej możliwości przełączenia nie ma w tym TV.
 

DiscoLED

New member
Dużą wadą jest kodowanie wszystkich nagrań, nawet tych z DVB-T. To poważna wada dla tych, co lubią archiwizować nagrania. Żeby chociaż była możliwość wycięcia reklam z poziomu TV to byłoby OK a tak to kicha...
 

Seemann

New member
Lg lf652v

Witam,

czy telewizor 55LGLF652V posiada funkcję PIP? Czy przy ogladaniu telewizji da sie podgladnac co sie dzieje na innym kanale?
 

maciejuss

New member
Witam wszystkich.
Pytałem o to w innych wątkach, niestety nikt nie odpowiedział. Stąd pytanie tutaj: Po odpaleniu telewizjady obraz jest wyświetlany okrojony o dwa spore pionowe, białe pasy. Nie wiem czy to wina przeglądarki, czy problem tkwi gdzie indziej. Czy udało się komuś z tym uporać? A jeśli tak to w jaki sposób?
Z góry thx za informacje.
 

duzy213

Member
koledzy mam pytanko odnośnie ,, LG Content Store,, , mianowicie u mnie brak opcji 3D... , jest...
premium
aplikacje i gry
tu powinno być 3d...
moja strona
tutaj pytanie czy u was jest opcja 3d czy tak jak u mnie brak , druga sprawa , może ktoś ma do niego jakieś nowe sprawdzone ustawienia??
 

Łukasz789

New member
Ja kupiłem go pod wpływem impulsu zwanego żona i zadowolony nie jestem. Nie chce połaczyć się/wyszukać kanałów :(.Obsługa w porównaniu do starego Samsunga czy Sharpa dużo bardziej skomplikowana .Chyba jutro go oddam...
 

eManual

New member
Mam pytanie do posiadaczy serii LF 652V. Czy podczas oglądania jasnych scen (szczególnie przy meczach piłki nożnej to widać) widać u Was szare pasy przez cała wysokość ekranu? Najbardziej się to objawia przy szybkich ruchach kamerą. Dajcie znać czy to jest taki urok technologii LCD (dotychczas miałem tylko plazmy) czy po prostu mam pecha i matryca jest do wymiany.


Witam. Chciałem zapytać czy też tak macie? Czy to wada matrycy nadająca się do wymiany?
Model LG LF 652 V
 
Ostatnia edycja:

leszekmw

New member
pomóżcie - Sony 50 W755 czy lg 50fl652 ?
sony 2900zł z kalibracją
lg 2550zł z kalibracją . z tym że lg można kupić za 2300w necie w tej chwili więc robi się 600zł różnicy.
da się lg bez kalibracji oglądać ewentualnie gdzieś ściągnąć , dostać od kogoś ?

no ewentualnie Philips 50 PUH6400 za 2450 z kalibracją.
 
Ostatnia edycja:
Do góry