Zamiana 47LA640s na 50LF652v-warto!?

Peresik

New member
No bo to dobry TV tylko mało popularny, Philips czy Samsung bardziej się promują, a do tego maja ukrytych ludzi do promowania;-) Swoją drogą ją mógłbym LG zachwalac na forach :) a co do TV to gdyby miał flasha plus więcej apek w smarcie byłby super za ta cenę.
 

bzyq

Member
Niestety ale na tym świstku z serwisu nic nie ma na temat zamontowanej matrycy. Dałem troszkę ciała z tym brakiem zdjęcia bo była dobra okazja :(

A przy okazji ma ktoś może jakieś alternatywne ustawienia obrazu dla tych od Darko z YT ?
 

dmk84

New member
Tak z ciekawości
Jakie wersje softu posiadacie?

U mnie w 55" jest 04.00.30 najnowszy i oficjalnie dostępny na stronie LG
W 42" mam 04.00.60 i zastanawiam się jak to możliwe?
Nie porównywałem ich za bardzo ale na pierwszy rzut oka zauważyłem inną ikonkę youtube na pasku!
 

Batii

New member
Pomożecie jak wygląda sprawa z soundbarami ? Chodzi dokladnie o soundbar samsunga z subwooferem hw 650. Bedzie to razem gralo bezprzewodowo z lg 652v ?
 

kostek111

New member
W ustawieniach jest opcja Lg sound synchro(bezprzewodowe).W opisie jest że urządzenie ma obsługiwać technologię Sound Synchro.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

bzyq

Member
Właśnie piłka jest dla mnie największym rozczarowaniem w tym TV. Też z chęcią poznam jakieś ustawienia, które pozwolą komfortowo oglądać mecz.
 

tymooteusz

New member
Dzisiaj jest promocja w "Nie dla idiotów" ten telewizorek kosztuje 2251 PLN :)
Tylko co to za promocja, jak "Kevin sam w domu" można było oglądać w TV dwa dni temu :( he he

Wesołych Świąt :)
 
Ostatnia edycja:

bzyq

Member
Może ktoś napisać gdzie znikła mi sekcja darmowych filmów 3D w tym tv. Jeszcze kilka dni temu miałem coś takiego a wczoraj nie mogłem nigdzie znaleźć żadnych demówek 3d!! HELP
 

bzyq

Member
Nikt nie wie gdzie znikła ta sekcja 3d???

Czy ma może ktoś moduł CI z UPC podpięty pod ten TV (lf652v), bo chce pozbyć się dekodera i skorzystać z modułu CI, tylko na stronie UPC są wymienione modele tylko do roku 2014 i tego nie ma.
 

lyczko

New member
Witam,
posiadam 55LF652v od listopada i póki co jestem bardzo zadowolony.

Odnośnie wersji oprogramowania to ja wgrałem przez USB wersję 04.00.60, która jest na brytyjskiej stronie lg lg.com/uk/support-product/lg-55LF652V

Zresztą zanim na PL stronie pojawiła się wersja .30 była ona wcześniej na stronie UK.

Zmian nie zauważyłem żadnych.

Czy używa ktoś z Was tego telewizora z pilotem Magic Motion z dekoderem NC+? Mam mediabox+ i niestety pilot LG nie obsługuje klawisza OK, co czasami denerwuje.
 

bzyq

Member
Jakby ktoś jeszcze chciał podłączyć moduł CI z UPC to działa z tym TV bardzo dobrze. Może się komuś przyda ta informacja.
 
Do góry