zakupy u KIKI'ego

daruddg

New member
ciągle się wacham

Ja jeszcze nic nie kupilem u KIKI-ego, ciagle sie wacham bo ceny ma odstraszające :(.
A wacham się dlatego że sa dwa warianty:
pierwszy kupie u niego 200E drożej z podróżą to nawet 300 (mieszkam w NL), ale wiem że bede zadowolony w 100% i moze kalibracje zrobi od razu za free,
albo zaoszczedze 300 E i nie bede przez pare lat mial spokoju czy dobrze wybralem i czy ogladam to co powinienem widziec po dobrej kalibracji.

Gdyby tak zszedł z ceny o 100E na sprzęcie to by było git :).
 

jeżyk

Member
Polecam zakupy u KIKI-ego.
Zakupiłem już kilka gratów w różnym czasie (kolumny, ampli, małe kino domowe, LCD, DVD) i za każdym razem ceny baaaaardzo atrakcyjne, doskonały kontakt, sprawa serwisowa załatwiona expresowo i wzorowo (dzięki Blackninja).
Realizacja zamówienia wzorowa - info ze sklepu, że towar wychodzi, numery listów przewozowych.
Żadnych problemów z "papierami" - oficjalne gwarancje, instrukcje PL, faktura - generalnie wszystko OK.
Polecam :)

PS: brzmi jak laurka - ale tak to dotychczas było :)
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
kryptoreklama

To i wtrącę swoje trzy grosze :)
Chłopak słowny i bardzo miły jakkolwiek to brzmi :razz:
Zakupy zrobione,towar zamówiony w przystępnej cenie na czas.
A dlaczego kryptoreklama bo też z Olsztyna ;)

Fajny sklepik kolega posiada we władaniu :D
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Niewiele wniosę nowego, pochwale Kikiego.
Dwa razy kupowałem u niego. 3 lata temu LCD i na początku 2009 także LCD.
Pierwszy zakup z prezentacją, drugi bez. ZERO problemów. Polecam.
 

kapsell

New member
Bez reklam
super!

Kupilem i jestem bardzo zadowolony. Super kontakt, fachowe doradztwo, prezentacja w domu (ktora wyjasnila wszystko, wiecej niz miesiace szukania, chodzenia po sklepach, zreszta sami wiecie o co chodzi...) i bdb ceny. Polecam z calego serca wszystkim szukajacym i watpiacym ;)
 

XiangXiou

New member
Kupiłem niedawno JVC DV1 i jestem w pełni zadowolony tak ze sprzętu jak i z obsługi.
Przymierzam się do kupna AVR 255, kwestię "gdzie", mam już z głowy.
:eek:k:
 
Ostatnia edycja:

Bepeh

New member
moje zakupy to JVC 37P80 i HK355 oraz kable - polecam

Witam

W moim przypadku ceny były z przedziału najniższych internetowych, kontakt i doradztwo bez żadnego zarzutu, również po sprzedaży. A byłem upierdliwym klientem zanim sie zdecydowalem, i do tego laikiem zupełnym.

Bepeh
 

reverze

Banned
Sony KDL-32W5500
4565,00PLN
Nie wierzę. Według mnie Kiki powinieneś czasami aktualizować stronę lub zrzucić ten obowiązek na jakiegoś pracownika, bo nie wierzę żeby ten model kosztował AŻ tyle.
 

reverze

Banned
No niestety nie mogę teraz kupić z jednego powodu - braku środków.
Jako że jestem nastolatkiem muszę na niego uzbierać, czyli koniec lutego równa się u mnie z kupnem TV. :)
Ale wydaje mi się że twój sklep będzie miejscem gdzie go zakupie. :cool:
 
Ostatnia edycja:

ŁukaszF

New member
A ja narazie nie mogę sie doprosić o ceny u Kikiego, poprosiłem o porade jaki tv poleci dla mnie, odpisał ale juz na prośbe o ceny czekam kilka dni, to samo jeśli chodzi o pytanie dlo blackninja który nie odpisuje na pytanie o cene Blu-ray. Poza tym jakos odnosze wrażenie ze nie sa zabardzo chętni doradzić konkretnie co i jak, odpowiedzi są krótkie jakby były pisane na odwal się. Ale żeby nie było że jest całkiem źle to potwierdzam że na amplitunery zaproponowano mi bardzo dobre ceny na poziomie najniższych internetowych. Co do Tv jeśli ceny będą też atrakcyjne(jeśli wogóle będą:D) to prawdobodobnie w najbliższym czasie zaprosze ich na prezentacje tym bardziej że będą kupowane 2 TV jednocześnie.

Zastanawiam się jeszcze jak jest z tym sprzętem po prezentacjach bo jakby nie patrzeć taki Tv który objezdził całą polske i był prezentowany kika razy to tak naprawde on do końca nowy już nie jest a napewno nie tak nowy jak fabrycznie zapakowny w orginalne pudło które kupuje się w sklepie.
Jeśli dojdzie do prezentacji i będe zadowolony to napewno o tym napisze.
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
trochę masz spekulacji - wystarczy zapytać i dostaniesz odpowiedź.
Sprawdziłem - na wszystkie pytania mam 100% odpowiedzi. Widocznie Twoje pytanie po prostu utknęło w necie :D.
Przypomnij jeszcze raz na priw - łącznie z blu rayem..
 

darqman

Member
Mój panas z podpisu również został zakupiony u KIKI'ego w sierpniu ub.r. wtedy była to najniższa cena w necie:). Faktem jest że cen na stronie sklepu chyba nikt nie aktualizuje:p bo cena bardzo a to bardzo różniła się od tej ze strony. W drugiej połowie tego roku przymierzam się do kina i pierwsze drzwi w które zapukam to KIKI i Blackninja.
 

rkaniews

Member
Sprzęt z podpisu zakupiony u Kikiego.
Wszystko odbyło się sprawnie, bez problemów. Ceny umówione, ceny dotrzymane. Sprzęt wybrany do porównań był, wygrał najlepszy.
Polecam.
 

korzi

Member
OK. Mam takie pytanie, gdyż powoli jak slimak przymierzam sie do zakupu a nie znalazłem pewnych odpowiedzi:
1) Czy prezentacja w domu coś kosztuje, za dostawę itp ?
2) Ile można zamówić TV do prezentacji ?
3) Czy trzeba się już wtedy zdecydować na zakup, jeśli nie to czy się wtedy płaci ?
4) Czy przy zakupie telewizory są skalibrowane czy za to sie osobno płaci ?
5) czy zamawiając cos wiecej niz TV np. Kino domowe da rade połączyć to z prezentacją by dostać towar za jednym razem ?
 
Do góry