Xtreamer (Media Player & Streamer)

qqlek

New member
napisy

jak z napisami zewnętrznymi w mkv?
czyta już? czy trzeba usuwać te zaszyte w filmie żeby zobaczył te w srt/txt?
 

matias2004

New member
W pierwszej dostawie mial byc tylko wifi gratis , i chyba dalej tak jest.Za przesylke jest i bylo 20 Ełro.Jedynie jak sie sciaga kilka sztuk to mozna liczyc na bonus od izby skarbowej w postaci cla , przy 1 sztuce calkowity koszt to 99 + 20 przesyłka.
Napisy zewn. w mkv beda dzialac do konca tygodnia wg zapewnien na forum extreamera , ponoc juz to jest poprawione w nadchodzacym rilisie.
 

actchris

New member
A jak wygląda sprawa gwarancji ?? wysyłka do Korei ?? i kto za to płaci ?? bo jak miał bym wysyłać to nagle może się okazać że koszty przekroczą wartość.
 

matias2004

New member
Gwarancja jest na 2 lata , pierwszy rok jak im zglosisz wysylaja ci nowy junit a stary oddajesz kurierowi temu co przywiozl , koszt zerowy.Drugi rok wysylasz do naprawy i juz musisz czekac na naprawe i placisz za wysylke , oni odsylaja ci puzdereczko nowe/naprawione na swoj koszt.Wszystko jest opisane na stronie extreamera.
 

maxxio27

New member
Witam , po przeczytaniu tematu zamówiłem sobie tego playerka :) mam pytanie do tych którzy już zamówili i dostali sprzet :

1 cło ? jest czy nie ma ??
2 skąd faktycznie wysyłany jest playerek ? holandia czy korea ?

pytania stad że kiedyś zamówiłem sobie jakis sprzet z hongkongu i mimo zadeklarowanej wartości 50 USDi tego że sprzet przyszedł jako "gift" , przyszło do mnie pismo z urzedu celnego w wa-wie żeby zrobić odprawe
:( ale jakoś udało mi sie to ominąc po prostu na dokumencie celnym była żle odbita wartość ktora wychodziła że może byc to 99usd tak to wyczytali urzędnicy celni ;)


pozdrawiam

maxxio27
 

Pochi

New member
od grudnia 2008 roku zakupy dokonywane przez internet są teraz tańsze dzięki zwiększeniu kwoty wolnej od opłat celnych z 22 do 150 euro.:mrgreen:
 

sihborx

New member
pytanie za 100 pkt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pomijając cenę, - powiedzmy, że cena nie gra roli- który lepszy, (pewniejszy)
Xtreamer czy EGreat EG-M34A ?????????
 

Dziq

New member
Dla mnie Xtreamer choć to może nowy produkt ale ale ale nowocześniejszy od M34 i obsługuje NTFS i posiada pełne wsparcie dla polskiego języka w przeciwieństwie do Egreata...
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Czy Cyfrowy Kowboj Wam czegoś nie przypomina? :D

http://www.engadgethd.com/2009/07/30/digital-cowboys-dc-mcnp1-2-5-inch-nas-doubles-as-media-player/

digital-cowboy-dc-mcnp1.jpg
 

sihborx

New member
może to jakiś kow-treamer albo xtre- boj :):):):)


ps- więc chyba jutro zamówię xtreamera.
Widzę, że jego popularność rośnie z dnia na dzień więc coś w tym musi być :)

pss- Ciekawe czy jak teraz zamówię to czy na pewno dostanę już ten z poprawionym wiatrakiem?????
 

domek

New member
Czekam na dostawę

Może żona daruje mi życie :), ale zamówiłem i czekam na dostawę. Prawie 510 PLN poszło z paypala. Miałem kupić WD TV, ale zdecydowałem się na to cudo, mam nadzieję, że nie będę żałował. Na razie martwi mnie problem z wentylem i polskimi napisami do filmów...
 

matias2004

New member
Oto najnowsza wersja extreamera , dzis ujrzala swiatlo dzienne.Troche sliny , tasmy klejacej i po problemie z wentylem.To na dole to plynna regulacja obrotów , bo okazalo sie ze wentyl standardowo chodzi na maxa , i regulacja w menu nic nie daje.Radiator na min obr zimny.

Co cie martwi z polskimi napisami Domek?Sa ,dzialaja zaczy.
 

Attachments

  • P8310048.JPG
    P8310048.JPG
    156,3 KB · Wyś: 188
  • P8310049.JPG
    P8310049.JPG
    152,3 KB · Wyś: 159
  • P8310053.JPG
    P8310053.JPG
    128,6 KB · Wyś: 139
  • P8310054.JPG
    P8310054.JPG
    178,7 KB · Wyś: 148
Do góry