XSight Touch One For All - pilot uniwersalny

GracX

New member
Bez reklam
pilot zamówiłem jednak na allegro z końcem tego tygodnia będzie u mnie sterownik już mam.a tutaj takie pytanko czy programujecie również w tym pilocie swoje ekrany projekcyjne? i drugie pytanie salon mam połączony z kuchnia światło główne kuchenne jak i te salonowe jest w jednej puszcze a włącznik jest podzielony na dwa lewy to salon prawy kuchnia zastanawiam się czy nie będzie to problem dla sterownika oraz pilota anby zaprogramować te światła osobno? czy też jestem skazany na wł/wł jednoczesne obu sektorów?
 

Vaderus

New member
Bez reklam
pilot zamówiłem jednak na allegro z końcem tego tygodnia będzie u mnie sterownik już mam.a tutaj takie pytanko czy programujecie również w tym pilocie swoje ekrany projekcyjne? i drugie pytanie salon mam połączony z kuchnia światło główne kuchenne jak i te salonowe jest w jednej puszcze a włącznik jest podzielony na dwa lewy to salon prawy kuchnia zastanawiam się czy nie będzie to problem dla sterownika oraz pilota anby zaprogramować te światła osobno? czy też jestem skazany na wł/wł jednoczesne obu sektorów?

Musisz po prostu włożyć do puszki dwa wyłączniki - każdy będzie wtedy obsługiwał oddzielne światło.
 

GracX

New member
Bez reklam
próbowałktoś zaprogramować laptop? niektóre modele w końcu mają piloty.druga kwestia może ktoś próbował zaprogramować światła ledowe chodzi mi oczywiście o te które mają na 'dzień dobry' orginalne piloty
 

maska

New member
Cześć,
Mam pytanie do posiadaczy tego pilota, zauważyłem w swoim modelu, że pomimo tego, że pilot np. ładował się całą noc to nie jest wykrywany stan jego naładowania. Ciągłe chce go ładować. Jak to wygląda u Was.
 

GracX

New member
Bez reklam
Panowie właśnie odpakowałem pilota prezentuje się bardzo ładnie pytanie pierwsze można ściągnąć język polski?
 

chudyxxx

New member
Nie ma języka polskiego, za to nazwy urządzeń, makr, kanałów itd można samemu edytować/nazywać polskimi słowami :p
Jedyny minus to brak polskich znaków ale chyba każdy zrozumie np. "oglądac tv" zamiast "oglądać tv" .
Wszystko robisz przez przeglądarkę internetową tak jak programujesz pilota. Pozdrawiam
 

GracX

New member
Bez reklam
Panowie telewizor dodało odrazu bez problemu na pierwszym kodzie nic innego jednak nie potrafię dodać próbowałem funkcji uczenia się ale nie lapie pilota z dekodera polsatu natomiast z logitechów z-906 pilot mam niesprawny jak to dodać? do tego nie mogę sie zalogować na stronie gdyż czekam na emaila aktywacyjnego do 72h! narazie stanołem ostro w miejscu

edit: no właśnie straszna lipa z tym emailem aktywacyjnym pobawiłbym się już a tu trzeba czekać poradźcie mi ja dodać polsat cyfrowy oraz logitechy od których pilot orginalny jest niesprawny

edit2: nie wiem jak u was ale pierwszy minus co prawda mały ale jednak to gumka zasłaniająca wejście na usb no za cholere nie da się jej wyjąć za pomocą palców...

edit3: nauczyć projektora też mi się nie udało mam nadzieje że konfiguracja poprzez www pójdzie lepiej mam natomiast następny problem z sterownikiem światła coco jak wspominałem włącznik mam podzielony na dwa sektory no i po otworzeniu puszki okazało się że są trzy kable 2 czarne i jeden brązowy jestem ciemny totalnie z elektryki.. więc prosze o wskazówki jak to podpiąć gdyż sterownik ma wejścia na 2 kable.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

GracX

New member
Bez reklam
Panowie telewizor dodało odrazu bez problemu na pierwszym kodzie nic innego jednak nie potrafię dodać próbowałem funkcji uczenia się ale nie lapie pilota z dekodera polsatu natomiast z logitechów z-906 pilot mam niesprawny jak to dodać? do tego nie mogę sie zalogować na stronie gdyż czekam na emaila aktywacyjnego do 72h! narazie stanołem ostro w miejscu

edit: no właśnie straszna lipa z tym emailem aktywacyjnym pobawiłbym się już a tu trzeba czekać poradźcie mi ja dodać polsat cyfrowy oraz logitechy od których pilot orginalny jest niesprawny

edit2: nie wiem jak u was ale pierwszy minus co prawda mały ale jednak to gumka zasłaniająca wejście na usb no za cholere nie da się jej wyjąć za pomocą palców...

edit3: nauczyć projektora też mi się nie udało mam nadzieje że konfiguracja poprzez www pójdzie lepiej mam natomiast następny problem z sterownikiem światła coco jak wspominałem włącznik mam podzielony na dwa sektory no i po otworzeniu puszki okazało się że są trzy kable 2 czarne i jeden brązowy jestem ciemny totalnie z elektryki.. więc prosze o wskazówki jak to podpiąć gdyż sterownik ma wejścia na 2 kable.

Pozdrawiam


Edit: witam dostałem emmaila wszystko gra tylko że po zalogowaniu i naciśnięciu connect ciągle leci pasek ładowania i nic się nie dzieje próbowałem na paru przeglądarkach i lipa... uprzedzam pytanie pilot oczywiście jest podpięty poprzez usb ;)


panowie prosze o pomoc dla pewności połączyłem się nawet z internetem mobilnym również ładuje i nic się nie dzieje co może być tego przyczyną ??
 
Ostatnia edycja:

and2000

New member
Musi być IE. Gumka po podważeniu paznokciem od strony "dołu" swobodnie wychodzi- przynajmniej u mnie. Projektora (optoma) też musiałem uczyć z oryginalnego pilota
 

GracX

New member
Bez reklam
omg... spaliłem odbiornik coco... źle podpiołem kable i szlag go trafił...

edit: napisz jaki masz system operacyjny oraz jakiej konkretnie używasz wersji IE gdyż u mnie w przypadku IE wogole nie chce zalogować wybija cały czas puste pola do logowania...
 
Ostatnia edycja:

GracX

New member
Bez reklam
ja mam 10stkę i za nic nie potrafie znaleść instalki 8 pod win7...

ok mam 8mę i dalej nie mogę się zalogować...
moz-screenshot.jpg


moz-screenshot-1.jpg
Your session has expired. Please log in again. Please check that cookies are enabled in your web browser and that your PC clock is set to a correct time and date.
 
Ostatnia edycja:

GracX

New member
Bez reklam
tak już nie mam pojecia co robić zrobiłem reinstalację systemu obecnie mam IE8 pod win7 zezwoliłem na "cookies" i dalej zostaje mi puste okno po każdej próbie logowania...
 

GracX

New member
Bez reklam
ok Panowie przeinstalowałem system raz jeszcze zablokowałem wszelkie aktualizacje IE itd i w końcu mogę się zalogować bardzo szybko udało mi się dodać telewizor dekoder polsatu projektor oraz głośniki logitech wszystko smiga jak należy jedynie w przypadku głośników do zmiany źródła dźwięku służy przycisk AV natomiast żaden klawisz nie jest przypisany do funkcji EFFECTS oraz LEVEL z tym że tych funkcji używa się niezmierne żadko więc nie będę marudzić ;) mam kilka pytań

1.zauważyłem iż podczas testu kodów do danego urządzenia zdarza się iż kilka kodów działa z danym urządzeniem tutaj pytanie czy powinno się zapisać pierwszy działający kod(ja tak zrobiłem) czy też poeksperymentować z różnymi kodami?

2.czy komuś z was udało się zaprogramować laptop,tablet?

3.Jak zaprogramować dekoder tak aby po wł/wył telewizora automatycznie reagował tak samo?
 
Ostatnia edycja:

and2000

New member
ad 1. ja programowałem pierwszy
ad 2. nie próbowałem
ad 3. jeżeli dobrze zrozumiałem- ja wszelkie automaty załatwiam tworząc makro (nawet kilkanaście kroków) i następnie podpinając je pod klawisz fizyczny lub na wyświetlacz
 
Do góry