XSight Touch One For All - pilot uniwersalny

ebola1972

Member
za śmieszne pieniądze zakupiłem w Biedronce wyłączniki do gniazdek m-ki Clarus sterowane na fale radiowe 433,050-434,790MHz. I mam problem, Xsight nie chce się nauczyć z oryginalnego pilota włączania/wyłączania urządzeń tak jak w przypadku nauki funkcji z pilota na podczerwień. Może ktoś mi podpowie markę jakiegoś podobnego urządzenia bo Clarusa nie ma w spisie Xsight.
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Kupilem w supermarkecie wlaczniki gniazdek elektrycznych. Macie pomysl jak je sparowac z naszym pilotem?

Ponieważ komunikacja jest po RF, to musi być albo któregoś z producentów na liście sterownika pilota albo zgodny/sklonowany z któregoś z tej listy właśnie (wszystko robisz w programie EZ-RC).
I pamiętaj włączyć w pilocie RF.
 

rafikib

New member
Mam pytanko. Czy można w tym pilocie zainstalować polski język bo jest niby zakładka others, ale za cholerę nie wiem jak znaleźć dodatkowe języki na kompie.
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Mam pytanko. Czy można w tym pilocie zainstalować polski język bo jest niby zakładka others, ale za cholerę nie wiem jak znaleźć dodatkowe języki na kompie.

Nie ma polskiego do wyboru ale w programie konfiguracyjnym mozesz sobie każdy napis na wyświetlaczu wyedytować w dowolnym języku. Zero problemów :)
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Z przyjemnością informuję, że po moim kontakcie z producentem mamy dodaną obsługę urządzeń home-automation (zdalne wyłączniki itp.) firm KlikAanKlikUit (rownież znane jako KAKU i COCO). Wyłączniki te sterowane są po RF.
 

rafikib

New member
Działam z pilotem już drugi dzień i mam kupę zabawy :) Pisaliście wcześniej, że można doinstalować swoje własne ikony do ulubionych, tylko jak to zrobić bo niestety online nie ma do wyboru regionu Polski, a co za tym idzie brak jest ikon polskich kanałów.
A jak faktycznie jest możliwość instalacji własnych ikon to skąd je wziąć tak żeby pasowały do tego niekiepskiego sprzętu :)
 
Ostatnia edycja:

rafikib

New member
No i problem z własnymi ikonami rozwiązałem sam. Jestem w szoku ile to cacko ma możliwości konfiguracji, łączenia funkcji różnych urządzeń na jednym wyświetlaczu. Jedyne co mnie wkurza to kompletny meksyk przy tworzeniu makr z funkcją power :) za cholerę nie mogę poustawiać wszystkiego tak żeby mi się włączało i wyłączało kiedy chcę :) na ale wszystko jeszcze przede mną. Jeśli macie jakiegoś linka do ikon z polskimi kanałami to bardzo bym prosił.
 

Jawosz

Member
Z przyjemnością informuję, że po moim kontakcie z producentem mamy dodaną obsługę urządzeń home-automation (zdalne wyłączniki itp.) firm KlikAanKlikUit (rownież znane jako KAKU i COCO). Wyłączniki te sterowane są po RF.

Vaderus genialna informacja!
Dzisiaj po pracy sprawdze czy to dziwadło co kupiłem w Leroy merlin zadziała :)
Co do ikonek to ja poprostu brałem je z google :)
 
Do góry