Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak badziewia, toć to same best of the best na XSX ; )
GTA5 odinstalowałem, na XB nie mam kasy, aut, broni, domów, no i jachtu, to nie jest życie do którego jestem przyzwyczajony :D

A jak ten Bright Memory ?

Łeee...

Pograłem trochę w NBA, faktycznie, najlepiej wygląda taniec cheerleaderek. Pięknie to zrobili.
A sama gra... ja NBA nie ogarniam.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie przypominam sobie,abym widział wcześniej lewitującego wieloryba :D
A tak bardziej serio,to zauważyłem sporo zmian,czego nie mogę powiedzieć o Odyssey,ogrywanej po Origins.

No pod tym wzgledem moze i tak...
Chociaz w odyssey miales ciekawe potyczki morskie no i ta kololowa grafika w odyssey.
Valhalla znacznie mroczniejsza, inna grafika. Ale reszta dla mnie podobna. Zakon praktycznie niczym sie nie rozni. obozy bardzo podobne. Nawet tu i tu masz koloseum :)

No ale w cos grac trzeba, bo czlowiek zeswiruje. Polowe gry pewnie mam juz przeszle okolo 25h grania, wiec niedlugo koniec.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mam jeszcze na ponad rok. Narazie styknie. Ogólnie miałem kiedyś kody na jakieś 18 lat game passa łącznie, ale sprzedałem wszystkie. Schodziły jak świeże bułeczki :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ostatnio wziąłem,aby posprawdzać to i tamto.
No i po dwóch dniach,nie miałem co robić.
Ale jak pojawi się nowy Stalker,to możecie dać namiary na jakąś fajną promocję ;)
 

sagi79

New member
Jak na razie nie ma co się zamartwiać porównaniami ,gra była robiona pod stare konsole a pod nowego X nie ogarnęli jego możliwości i dali zwykły port..Poza tym trzeba pamiętac z gry nie robi konsola tylko studia ,a jak studio nie ogarnia to można mieć mega super konsole i tak będzie źle wyglądać
 

sagi79

New member
Pewnie i tak będzie;) bo jak czytam narzekania na innych forach czy stronach z taki dIrt 5 wygląda lepiej na PS5 a na xSX fatalnie to każdy wiesza psy na konsoli jaka to ona jest beee ,ale wystarczy zobaczyć Forza Horizon 4 która wyszła 2 lata temu i wszystko w temacie jak ktoś ma talent to z słabego sprzętu wyciśnie coś pięknego
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Piramida, Ty się lepiej weż za jakieś granie, a nie liczenie źdźbeł trawy.
Wejdzie MFS2020 i tak pozamiata wszystko, tak jak obecnie wspomniana Forza 4.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Coś poszło nie tak :D
"Assassin’s Creed: Valhalla zarówno na PlayStation 5, jak i Xboksie Series X działa w dynamicznej rozdzielczości, bez natywnego 4K. Co więcej, gra lepiej trzyma płynność animacji na PS5 – konsola Sony w skrajnych przypadkach oferuje nawet o 15% wyższą wydajność.
Jak wynika z analizy Digital Foundry, z utrzymaniem stałych 60 FPS w Assassin’s Creed: Valhalla wyraźnie lepiej radzi sobie PS5. W najbardziej uwydatniającym różnicę scenariuszu przewaga konsoli Sony nad Xboksem Series X wynosi nawet 15%, a to już sporo, mimo mocniejszego GPU w sprzęcie Microsoftu. Zdarza się, że tam, gdzie na PlayStation 5 trzyma praktycznie stabilne 60 FPS, na Xboksie Series X jest tylko 47-53 FPS, co rozczarowuje."

Swoją drogą korci mnie ten pad od PS5. Pierwsze opinie graczy mówią, że jest to gamechanger. Muszę się przekonać osobiście. Małym zbiegiem okoliczności mam jeszcze jedną sztukę PS5 dla siebie. Otwierać? :D
3251af521c5b7ce3329830efd0578047.jpg
 
Do góry